Nitijo-it Was Cut Off Everyday ve Çözümü

Konusu 'Oda Oyunları' forumundadır ve canavar tarafından 23 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  23 Şubat 2008
  Konu Sahibi : canavar
 1. canavar

  canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  3.271
  Beğenildi:
  109
  Ödül Puanları:
  353
  http://www.moregames24.com/2008/02/nitijo-offcut-everyday.html
  1)TV'nin altından YEŞİL KAĞIT al, detaylı gör (detaylı görmek için nesneyi seç, "about item"a tıkla, detaylı görüntüdeki nesneye tıklayıp bilgi al, japonca yazıları gör. Ekranı kapatmak içinse, cursor el işareti olunca, nesne harici herhangi bir yere tıkla).
  2)Ekranın aşağısındaki kahverengi yere tıkla ve kahvaltı masasını gör (Dikkat: Oyunda ipuçlarını görüp tıklamazsanız ilerlenmiyor). Tıklanabilecek her yere tıkla (masa, bardak, tabak, sarı pasta paketi) ve sürekli altta değişen japonca yazıları gör. Ekrandan çık. Sağa git.
  3)Kapının üst tarafındaki dikdörtgen pencereye tıklayıp yaklaş. Yeşil kağıdı kareye yerleştir (yıldız, daire ve üçgen bulmamız gerek). Ekrandan çık.
  4)En sağdaki kırmızı kitaba tıkla, bu bir fotoğraf albümü. Sol alt turuncu oka tıklayıp albümü aç. Birkaç kez tıklayıp alttaki 2 arkadaşın FOTOĞRAFını al. Yukarıdaki oka tıklayıp ekrandan çık.
  5)Fotoğrafı seç, "about item"a tıklayıp detaylı gör, tıklayıp incele, ekrandan çık. Mavi çekmeceye tıkla, kilitli. Sağa git.
  6)Yeşil çöp kutusuna yaklaş, içinden FALÇATA al, detyalı görüp incele.
  7)Kırmızı koltuğun üzerindeki 2 yastığa da tıkla, mavi ÜÇGEN al.
  8)Papatya resmine tıklayıp yaklaş. Resmin çerçevesinin sağ alt köşesine tıklayıp arkadaki japonca yazıları gör. Ekrandan çık. Sağa git.
  9)Trafik işaretinin alt kısmına (gri kısım) tıklayıp levhanın ışığını yak. Levha sarı olunca SAĞ tarafına tıklayıp arkasındaki japonca yazıları görüp tıkla. Ekrandan çık. 2 sağa git.
  10)Kapıya mavi üçgeni yerleştir. Sola git.
  11)Tv'nin altındaki en sağdaki kitap ile gri dolap arasından eflatun DELİKLİ KAĞIT al (bu nesneyi lazım olduğu zaman aldım ama oyun başlar başlamaz da alabilirsiniz), detaylı görüp incele, kağıda tıklayıp japonca yazıları gör. Ekrandan çık, 2 sağa git.
  12)Papatya resmine tıklayıp yaklaş. Sağ alt köşesine tıklayıp resmi çevir. Eflatun renkli delikli kağıdı seç, japonca yazılara tıkla. Delikli kağıt sadece ipucunu gösterecek şekilde (muhtemelen günlükten bahsediyor) yazıları kapatacak. Ekrandan çık. Sola git.
  13)Soldan 5. siyah kitaba tıkla. Bu bir günlük. Sol oka tıklayıp ilk sayfayı çevir. Falçatayı seç, sağdaki beyaz kabartıya tıkla, mavi ANAHTAR al. Sayfalar bitene kadar sol oka tıkla, ekrandan çık.
  14)Mavi anahtarı detaylı gör, kırmızı DAİREye tıklayıp al. Ekrandan çık.
  15)Mavi anahtarı seç, kilitli mavi çekmeceyi açıp içinden sarı YILDIZ al.
  16)Kapıya yaklaşıp daire ve yıldızı yerleştir. Ekrandan çık.
  17)Kapıdaki sembollere tıkla, fotoğrafı seç, kapıya tıklayıp çık, 3 kez turuncu oka tıkla. OYUN SONU.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.