Nivea Selülit Kremi Kullananların Paylaşım Alanı

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve flztanir tarafından 2 Nisan 2007 başlatılmıştır.

2 Nisan 2007
    Konu Sahibi : flztanir
  1. flztanir

flztanir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese günaydın benım yenı yenı selülit sorunum ortaya çıkamay başlamıştı dün nıvea nın selülit kremını aldım 2 haftada etkisini gösterıyormuş dün başladım bakalım sonuç ne olacak tabıı günde 2 litre su içmeye dikkat edıyom akşamları jimlestik yapıyom sonuçu olumlu olur inşallah kremın bı faydası görürsem yazarım

2. 7 Eylül 2008
  3. Magica

Magica Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herhalde bir faydasını görmedin yazmadığına göre :sm_confused:

4. 25 Eylül 2009
  5. DevrimGzde

DevrimGzde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    goodbay selülit aldım ben de ama bacaklarım için değil. sanki bel bölgemde biraz selülit olmaya başladı.

6. 26 Eylül 2009
  7. ben de goodbay kremi aldım ve de her gün hareket yapıp bol bol su içiyorum

8. 26 Eylül 2009
  9. gerçekten düzenli hareket spor yapınca ve de düzenli beslenme olunca azalıyor

10. 26 Eylül 2009
  11. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanıodum niveanın kremini kollagen yapımını arttırdığı için hem çatlaklara hem selülite ii gelir die düşünmüştüm ben düzenli spor yapıp duş alıodum ardından kremimi sürüodum baya etki gördm tawsie ederm arkadaşım 1 hafta kadar düzenli yapabildim ancak bunu sınawlarımdan dolayı ama yine de selülit görünümünü baya düzeltti tabi spor şart!

12. 27 Eylül 2009
  13. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    spordan kastın ne canım?
    yani düz yürüyüş mü, özel egzersizler mi...?
    masaj yapıo muydun peki?
    bi de diyetle beraber mi uyguladın?
    çok sordum kusura bakma, ama cevaplarsan çok sevinirima.s.

14. 27 Eylül 2009
  15. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tekrar geri geliyomu onu merak ediyorum aslında ben?

eğer tekrar oluşacaksa bıraktığım gibi,yaza doğru yapmak daha mantılı görünüyo çünkü

16. 4 Ekim 2009
  17. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    diyet hiç yapmadım aslında tam tersine çok yiyorum :) ama dietle uygularsanız eminim daha etkili olur.
    aslında ne yapabiliosam onu yaptım cnm mesela bi gün çok yürüdüysem alışveriş fln yaptıysam o gün halim kalmadığından başka bişi yapamıodum ama onun dışında yaptığım fix hareketler war bisiklete bindim çok 2 günde bir yarım saat binmeye çlştm en az bi de akşamları plates yaptım bacaklarım ve kalçam için, çok düzenli yapamadım ama yine de baya etki etti derslerimden ve gün içindeki yorgunluğumdan çok düzenli yapamadım ama siz yaparsanız kesin çok ii etki eder. masaj da kremi sürerken yapıodum emmesi için iice genelde duştan sonra kremi sürdüm ki daa ii emilsin die
    bu arada çok su içmeyi unutmayın:)
    bi de selülit ve çatlaklar için içerden besleyen bi beslenme programı oluşturmaya çalışıorum kendime. tıp öğrencisi olduğum için dışarıdan beslemek yetmicek die düşünüorm. henüz araştırma halindeym tam bişeyler çıkınca ortaya hbr werirm size de isterseniz
    bu arada msjını baya geç gördm cnm kusura bakma

18. 4 Ekim 2009
  19. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    cnm şimdi bende ergenlikten kalma çatlaklar war we selülit son 1 yılda oluştu. hangisini sorduğunu anlamadığım için ikisine de cwp weriorum:
    bu kremi ben baharda kullanmıştım yazın pek kullanamadım
    -ince çatlaklarımın bi kısmını yok ettiğini düşünüorm ama daha ii anlamam için bronzluğumun brz gitmesini bekliorm hani bronzluk kapatıo ya bi nevi. kalın kısımlarında derinliğinin azaldığını hissediorum daha yumuşak yapıo bi kere krem orası kesin. kısa süreli etkisi olarak elinize çatlak yerler gelmio teninize değdiğinizde bu güzel bi his bence :)
    -selülitler açısından da yazın kremi sürmesem de çok yüzdüğüm ve haraketli olduğum için (tabi bi de annişimin sağlıklı yemekleri saolsun:)) artış olmadı ama selülitler biliosunuz ki dikkat etmediiniz anda geri dönüolar ne yaptırırsanız yaptırın

umarım yardımcı olbldm kızlar:KK66: