nivea sun bronzlaştırıcı mendil....!

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve bellee tarafından 12 Haziran 2010 başlatılmıştır.

12 Haziran 2010
    Konu Sahibi : bellee
  1. bellee

bellee canımın canııı:) Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    selam arkadaşlar nivea sun bronzlastırıcı mendil kullanan arkadaşlar varmı acaba?
    kullanan arkadaşalr yorumlarını yazarsa mutlu olurumkaydirigubbakcemile5

2. 12 Haziran 2010
  3. turkiye

turkiye Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullandim canim bence hic güzel degil simdi söyle diyim ebn yurt disindan aldim cok ucuzdu tr deki fiyatlara baktim cok daha fazla birde nere icin kullancanz bilmiyorum ama eger heryeriniz icinse cok almaniz lazim buda zarar olur size direk günese cikip güneslenin daha iyi:KK70:birde kokusuda hic güzel degil elinizi yikasnazda 1 2 gün kokusu gecmiyor hani güneste kalinca koku olur ya onun gibi de degil daha berbat.ha bide ne kadar bronzlastiriyo ben bi mendille kollarimi yaptim deneme amacli cokkk hafif bisi oldu zaten istenigin bronzluga göre tekrarliyosn bu islemi 1 sefer yaptin azmi oldu 1 daha 1 daha sana masraf günes yagi al derim sana:KK70:

4. 12 Haziran 2010
  5. bellee

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben kollarıma uygulamak ıcın aldım bugun onu onerdıler tsortle dısarda gezerken koolarım yandı ama yanı amele yanıgı dedıgımız durum soz konusu yarın gecede nısan var bı dostumuzun kolsuz elbıse gıyecegım o yuzden aldım kalan yerlerı bronz yapmak ıcın ama kafam karıstı sımdı ya akannehir

6. 12 Haziran 2010
  7. papatyam58

papatyam58 ŞipidikYüzenGurbaa Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    nasıl bişe bu bronzlaştırıcı mendil ilk defa duyuorm aynn bnmde kollarm amele yanığı cinsndnkaydirigubbakcemile3

8. 12 Haziran 2010
  9. turkiye

turkiye Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ha kollarin icinse al ama 1 tane yetmez 3 4 tane al nolur nolmaz bi tane deneyp 3 saat bekliyn etkisinn gözükmesi icin yetmedimi 1 tane daha ayni islem istedgn renk gelene kadar ama söyle biside var düzgün yapmalisin heryere esit geldiginden emin olmalisin ben yaptim kollarim oldu ama altlarda beyza oldu resimide burda tr de fiyatlar 5 tl yada 3 tl idi ben burda 70 cente aldim yani 1.70 tl oluyo kac kati düsün sana zarar:KK70:acelen olmasaydi yurt disinda tanidigin varsa onlardan iste daha ucuza hem bol cesit var mendil olaak deilde spreyli var artik zararlimi bunlar ama bildigim kadaryila bormal güneslenmekten se bu iyiiyyms internetten istersenz bakin fiyatlara etkisine vs.sadece enim dememle karar verme istersn

Son düzenleme: 12 Haziran 2010
  10. 12 Haziran 2010
  11. bellee

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    evet 3,5 tl ye aldım ama 2 tane aldım ben ya yetmezmı acabaa ufff bıde cok beyaz tenlıyım benomuzdan yukarı 4 parmak kadar bır yere uygulucam sadece umarım yeter yaabilmiyorumkismile

12. 12 Haziran 2010
  13. bellee

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    walla canım bende bılmıyodum elbıse aldıgım yerden onerdıler denemeye cesaret edemedım daha aksama denıyecegız bakalım umarım ıse yararkaydirigubbakcemile5

14. 12 Haziran 2010
  15. papatyam58

papatyam58 ŞipidikYüzenGurbaa Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    ben de almak istiyrm nerdn bulablrm acaba?

16. 12 Haziran 2010
  17. bellee

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    evet aynısı aldıgım canım bıde bı sorum daha olacak sımdı aksam surecegım surdukten hemen kuruyormu ve dus alındıgında cıkıyormu yoksa dus alsakta kalıcımı bırkac gun?fisfisfis

18. 12 Haziran 2010
  19. bellee

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben kozmetık ürünler satan bı magazadan aldım umarım sende bulabılırsın sende beyaz tenlımısın benım gıbı:KK1: