Nivea'nın bronzlaştırıcı kremini kullanan var mı?

Konusu 'Güneş kremleri, bronzlaşma' forumundadır ve EU3 tarafından 22 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Arkadaşlar geçen sene düğün için DOVE bronzlaştırıcı krem almıştım;fakat istediğim sonucu elde edemedim :KK43: Bu sene NIVEA çıkarmış ve Nıvea genelde daha iyidir diye düşünüyorum.Kullanan var mı aranızda?Ona göre almak istiyorum.

Teşekkürler şimdiden... a.s.

2. 22 Mayıs 2009
  3. tuykucuk

tuykucuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende yeni aldım niveanın bronzlastırıcısı ama acıkcası pek istediğim sonucu alamadım böyle sarımtırak bir renk yapıyor pek hosuma gitmedi acıkcası doğal durmuyor:1no2:

4. 22 Mayıs 2009
  5. EU3

EU3 Guest

Yaaaaa :KK43: Bnde Dove'dan memnun kamamıştım.Genelde nivea'nın ürünleri daha iyi olur diye sormuştum.Kafam karıştımirmirmirmir

6. 24 Mayıs 2009
  7. blackkk_pearl

blackkk_pearl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim tenim orta renkli ve orta koyu tenliler icin olanini aldim..4 gundur kullaniyorum gercekten cok ise yaradi..ustelik cildimi yumusacik yapti

8. 24 Mayıs 2009
  9. xesinx

xesinx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben dove da kullandım niveanın sprey bronzlaştırıcısını da kullandım

dove daha iyi

nivea leke yaptı kıyafete, ama sprey olan, losyon gibi olanını kullanmadım

10. 25 Mayıs 2009
  11. EU3

EU3 Guest

Valla aklım karıştı arkadaşlar. Bende Dove biraz vardı ve şimdi içine nemlendirici başka bir krem koydum.O şekilde kullanıyorum. Ama hala bi bronzluk yok :KK43: Nivea'nın sitesinde de hoş yorumlar var;ama genel anlamda Dove daha iyi anlaşılan.Teşekkür ederim herkese.

12. 25 Mayıs 2009
  13. _loading_

_loading_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende nıveanın kullanıyorum 3 gün oldu dün orta koyu ten için olanı aldım
    bende gayet güzel etkisini gösterdi suanda hafif bi bronzluk var lekede yapmadı kıyafetimede bulasmadı
    ben acayip memnunum kokusuda süper bu arada

14. 25 Mayıs 2009
  15. mevzuhal

mevzuhal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu bronzlaştırıcıların kalıcılığı ne kadar oluyor bilen varmı?

16. 25 Mayıs 2009
  17. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla arkadaşlar ben loreal aldım.üzerinde 7 gün boyunca hergün sür yazıyor.aslında 3. günde çok güzel bir bronzluk elde ettim ama 7 güne tamamladım.bu seferde çok koyu oldu tenim.ve banyo yapınca akma oluyor.ilk banyoda bişey olmuyor o kadar ama 2. banyodan sonra kese yapıp yenilemek lazım.çünkü banyoda akıyor renk biraz ve açılmalar oluyor.üzerine tekrar krem sürüncede açılan yerlerle açılmayan yerler arasında ton farkı oluyor.bence loreal başarılı bu konuda.yani hemen hemen tüm brozlaştırıcıları araştırdım ve hepsinde ayn sorunlar var.ama dove hakkında da güzel yazılar okudum.benim düşüncem ve tavsiyem 3 gün boyunca hergün kullanın.daha sonra 2 gün ara vererek uygulamaya devam edin.ve renklerde akma,açılma oluncada keselenip yeniden uygulama yapın.ben bu sefer öyle yapmayı planlıyorum

18. 26 Mayıs 2009
  19. tuykucuk

tuykucuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben bronzlastırıcı kremlerle uğraşmayı bıraktımm ve bugün tüm cesaretimi toplayıp solaryuma girdimm:lepi: