niversite hastaneleri

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve merich tarafından 24 Şubat 2008 başlatılmıştır.

24 Şubat 2008
    Konu Sahibi : merich
  1. merich

merich Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar,aranızda universite hastanelerinde gogus buyutme ameliyatı olan warmı ?forumdan takip ettigim kadarıyla bu operasyonu yaptıran arkadaslarım genellikle ozel muayhanelerde ameliyat olmayı tercih etmisler,acaba universite hastanelerindede islerinin ehli, guvenebilecegimiz doktorlar warmı ? bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim simdiden tesekkurler:)

2. 26 Şubat 2008
  3. emilyano

emilyano Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba merich ben ankara gazi üniversitesi hastanesinde yaptırdım.Henüz yeni yaptırdığım için iyi veya kötü diyemiyorum sonucunu bir iki ay sonra söyleyebilirim.şişlikler inince neye benzeyeceğini bende merak ediyorum.Şu ana kadar herşey yolundaydı ilgi son derece iyiydi.Yazdıklarımı okursan bilgi alabilirsin merich.Ama sormak istediğin bişey varsa elimden geldiğince cevaplandırırım.

4. 3 Mart 2008
  5. Humanist

Humanist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    emilyano,ameliyatın ücretlimiydi yoksa karne falanmı kullandın?çok zoruyorum ama kaç cc koydurdun?ve şu an kaç beden takıyorsun?

6. 3 Mart 2008
  7. emilyano

emilyano Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba hümanist sağlık karnem tetkiklerde işe yaradı.ona ücret ödemedim.toplam 3000 milyara mal oldu.275 cc yerleştirdi.çok rahat geçirdim bugün onuncu günüm sanki hiç ameliyat olmamışım gibi geliyor hatta ameliyat olduğum günün gecesi rahatlıkla kitap okudum diyebilirim.şimdi şişliklerin inmesini bekliyorum merakla.henüz sporcu sütyeni kullandığım içinde bedeni bilmiyorum.on gün sonra elli olur canım.

8. 3 Mart 2008
  9. Humanist

Humanist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler emilyano.çok çok geçmiş olsun canım.umarım istediğin gibi olur herşey.heyecanlandım valla.ben de düşünüyorum estetiği ama emin değilim.bana daha sonra sütyen bedenini söyle olurmu?cidden çok merak ediyorum.

10. 3 Mart 2008
  11. emilyano

emilyano Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tabiiki söylerim hümanist benim tavsiyem gözün kesinlikle korkmasın ben çook önceden yaptırmadığıma pişmanım belki bunu söylemek için erken ama maddi yönü halledebilirsen gözün kapalı gir derim.Sütyen bedenim daha önceden dolgulu 80 b idi iri olduğum için ama göğüs doldurmuyordu şimdi sanırım yine aynını takarım ama bu sefer 80 b tam olur.göğüs tam şeklini alınca sana söylerim.ankaradaymışın eğer tam şeklini alırsa göğüs, sana tavsiye edebilirim doktoru fakat şimdi tam yerine oturmadığı için referans veremiyorum.Ağrısız,sancısız,ve maddi olarak cüzi bişey istersen gazi üniversitesi derim.yerimseniben

12. 3 Mart 2008
  13. Humanist

Humanist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vallahi korkmamak elde değil.ama senin bunu atlatmış olmana inan kendimmiş gibi sevindim.ben dolgusuz sütyende 80 b takıyorum.ama daha büyük olsun istiyorum.85c falan yada d.göğüs kafesim geniştir zayıf olmama rağmen.seni yordum şu halde canım ya.

14. 3 Mart 2008
  15. emilyano

emilyano Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hümanist korkunu anlıyorum ama inanki hiçde korkulacak bişey yok burda arkadaşlar on gün yatıyoruz filan diyorlar şaşırıyorum çünkü benimki çok hafif geçti ben ameliyattan iki gün sonra dışarı çıktım hafif kambur yürümek dışında bir sorunum yoktu.Beni yorduğun filan yok canım istediğin soruyu sorabilirsin bende senin gibiydim. Arkadaşlar sağolsun sorularımı içtenlikle yanıtladılar.Üstelik doktorumu ben bu sitede buldum.O nedenle kafana takılan herşeyi sorabilirsin mesela sen 300 cc yaptırabilirsin madem 80 b takıyorsun çok hoş olur.ben bile 300 cc yaptırmadığıma pişmanım

16. 4 Mart 2008
  17. Humanist

Humanist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağol canım ya.ben aslında 350 daha güzel durur diye düşündüm.netten fotolara baktım da.ferruh bingöl,nebil bozdoğan için iyi diyorlar ama yinede tatmin olamıyorum.benim göğüslerimin arası bikaç cm açık.senin nasıldı?ayrık ve büyük kötü durur.dr çok önemli gerçekten...

18. 4 Mart 2008
  19. emilyano

emilyano Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım 350 gerçekten hoş durur.benim göğsümün arasıda biraz açıktı ama şimdi çok açıklık yok.çok iyi araştır sen yuvarlakmı damla mı düşünüyorsun?