Niye aramiyor ya

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve bosverya tarafından 18 Nisan 2010 başlatılmıştır.

18 Nisan 2010
    Konu Sahibi : bosverya
  1. bosverya

bosverya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Slm arkadaslar..
    ben almanyada kücük bir sehirde yasiyorum, bizim burda bütün türkler birbirini tanir..
    simdiye kadar hic sevgilim olmadi.. ve bana hic kimse bakmadi hatta hep komplexe giriyordum niye bana kimse bakmiyor diye...
    Neyse bizim burdan tanidik bir cocuk bana benimle tanismak istedigini yazdi. hic konusmuslugumuz yok, sadece ailelerimiz tanisiyor.
    ben önce korktum ya duyulursa diye. adim cikarsa diye falan. aileme yinede anlattim bu dururmu (tabi babam hemen "kullagima laf getirme dedi" ama dayim o cocugu az cok tanidigi icin, hemen reddetme dedi.
    Neyse bu benim numrarami falan istedi, sonra ögrendimki, baska kizlarada bana yazdigi gibi yazmis. uzunca bir mail yazdim, oda bana geri yazdi, ve beni gercekten farkli gördügnü hissetirdi bana, bende pisman olmamak icin, onu tanimadan gercek kisiigini ögrenemem diye arkadasca görüselim dedim.
    neyse numarami falanda verdim..
    öyle msjlasmaya basladik.arada bide aradi..
    neyse bana beni sevdigini benimle ciddi düsündügünü, falan hep söyledi.. ve beni 6 yil beklemeyi bile göze aldi.(üniye gitmek istiyorum)
    beni kaybetmek istemedigni falan hep söyledi
    neyse 1 hafta önce cikma teklifi etti
    ben onu sevip sevmedigimi bilmiyordum hala ama onun ilgisi cok hosuma gidiyordu.

3 gece konustuk telde (sesi tavri cok hos.o bana askim diyordu ama ben ona hic güzel sözler söylemiyordum, emin olmadigim icin onu ümitlendirmek istemiyordum)
    neyse öyle böyle cam acti bir. (cok hostu) ama biraz ilgisiz gibiydi
    sonra bulustuk(acayip farkli geldi bana, moralim sifir eve döndüm)
    ondan etkilenmemistim telefondaki sanki baska birisiydi bana beni sevdigini hic hissettirmedi, ben cok utangacim bide yakalanicaz diye korktum, onun yüzüne bile bakamadim dogru dürüst, o cok tuhaf geldi bana yaa...ben cok farkli hayal etmistim, telefondaki ilgili adam gitti sanki normal kankamla bulusmus gibi bi durum vardiiii)
    aksam telde görüsürüz diye ayrildik
    ama 3 gün oldu hala aramadi (ben zaten eger yarin birgün pisman olicaksam beni aramasin diye dua etmistim, cünki hosuma gitmemisti bulustugumuzda)
    bugün bizim burda camiide kutlu dogum programi vardi (oda ordaydi)
    nolmus ona anlamadimm bi yakisikli olmus bi hos olmussss süperdiiii yaaaaaa
    asik oldum resmen görünüsüne bir insan bukadarmi degisir.. ve niye bu degisim anlayamadimmm..baktimi onu bile anlamadimm(o cok dikkat edior kimse durmu cakmasin diye cünki) ama bi ara göz göze geldikk)

arar diye bekledim bütün gece hala aramdiii acaba o benden hoslanmdimi vazmi gecti, yakindan görünce cirkinmi gözüktüm onun gözüne, yada bendenmi birsey bekliyor anlayamadimm)
    bide bu ara durumuda iyi degil,kntr de alamiyor.. ama kardesinin telefonunda arayabiliyor normalde.... niye aramioo yaaaaaaaaa
    uyus oldum
    simdi ben onu seviyorum galiba,,, ama ondan birsey gelmiyor.. bende yazmak istemiyorum daha .... eger vazgectiyse ... pesinden kosuyormus gibi gözükmek istemiyorum.. zaten cok basit davrandim..teklifni hemen kabul ettim... normalde ben daha beklemek istiyordum...zor tutuyorum kendimi ona yazmamak icin merak ediyorum niye aramiyoo umdugunu bulamadimi:KK43:
    bide bunun bu degisimi anlayamiorum cünki gercekten bana cok deger veriordu (benim yillar önce kanser hastaligini gecirdim diye dikkat etmesi gereken birsey varmi diye sordu bana yaa.. ki ben korkuyordumm hastaligim onun icin sorun olurmu diye)

SIZCE NIYE ARAMIYORRRR....

2. 18 Nisan 2010
  3. SEYDAFERHAT

SEYDAFERHAT bєn∂є уєяin &# Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

Sevgi o kadar kolay bişey değil..
    Bence hemenccik seviyorum deme..
    Aşık olmuş olabilirsin,hoşlanmış olabilirsin ama hissettiklerinin sewgi oldğunu zannetmiorum..
    Neden aramadığına gelince bunu ondan başkası bilemez..
    Fakat bi kaç seçenek var onlarıda sen sıralamışsın zaten..
    Ya senden elektrik alamadı,beğenmedi,soğuk geldin..
    Yada senin aramanı bekliodur..
    Söylediğiyle yaptğı çelişior. 6 yıl beklerim dio görüşmeden snra aramıo..
    Hemenccik aşkım falan demeside ilginç CADIARZU
    Bu kadar merak ediosan mail at,ara,msj at bi şekilde sor bu peşinden koştuğun anlamına gelmez..
    Sende önünü görmek isticeksin normal olarak..
    Bu arada sen kaç yaşındasın o kaç yaşında?

4. 18 Nisan 2010
  5. bosverya

bosverya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    haklisin aramiyor diye tabiki daha kiymetli oldu simdi..önceden ilgilenen oydu ben kasirilik vermiyordum,sevmyiordumm cünki zaten beni birakmaz diye düsünüyordum galiba, simdi aramiktan sonra, bide o degisimi yaptiktan sonra, okadar cok onu kaybetmekten korkuyorumki onu artik daha cok tanimak istiyorum....

ben mayisin basinda 18 olicam oda temmuzda 22...

6. 18 Nisan 2010
  7. hersey_icin

hersey_icin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aramasını ıstıyor musun istemiyor musun?
    pek hoşlanmamıştım demişsin ama aramamasına bozulmuşsun?

8. 19 Nisan 2010
  9. SEYDAFERHAT

SEYDAFERHAT bєn∂є уєяin &# Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

Kaçan kovalanır hesabı yani..
    Belkide amacı budur..
    O hayatında yokken varlığınıda bilmiodun ama bi süreliğinede olsa hayatına girdi ve şuan yokluğunu hissediosun.. Farkında ve bilinçli yapıyo olabilir..
    Dediğim gibi kafasından neler geçtiğini,neler hissettiğini bilemeyiz..
    Gerçekten her dk bunu düşünüp merak ediyosan aç sor..
    Bişey kaybetmezsin. :nazar:

10. 19 Nisan 2010
  11. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    belki kardeşinin de kontörü bitmiştir

12. 19 Nisan 2010
  13. umran80

umran80 Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    bence sen arama ağır taş herzaman ağırdır o olmazsa başkası olur daha küçüksün acele etme okula git kmler kimler çıkar hayırlısı olsun hakkında ama bence seven insan soğuk davranmaz dayanamaz arardı seni knt yoksa o ayrı tabi.

14. 19 Nisan 2010
  15. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Salmış oltayı denize kim takılırsa ağıma durumu olmuş sizinki canım.. Baksana kendin diyorsun başka kızlarada aynı mailden mi mesajdanmı ne atmış. Belki senden sonrada onlardan biriyle görüştü?

16. 19 Nisan 2010
  17. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sana yakışıklı geldi gözüne hoş gözüktü diye nasıl bir çırpıda seviyorum diyebiliyorsun ki.

Sevgi emek ister gülüm.

Seninkisi sevgi değil aşk,hoşlanma bence.

Yaşın ufak sanırım 6 yıl üniversite felan dediğin için bunu söylüyorum.

İlla hayatımda biri olsun diye de olmaz.Zamana bırak boşver,istiyorsa arar zaten.

Aramıyorsa senden hoşlanmamış,seni beğenmemiş olabilir.Büyük ihtimalle de böyle heralde yoksa ne diye aramasın ki...

Yada senin aramanı bekliyordur dicem ama bilemiyorum aramadığını görünce kendisi arardı o zaman da...

18. 19 Nisan 2010
  19. bosverya

bosverya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    dün ona mail attim faceden: "kontürünmü yok, yoksa aramamanin baska bir nedenimi var?"diye bide "yol yakinken bana dogruyu söyle" dedim
    oda bir kac dakika sonra faceye girdi zaten, bana chat yerinden yazdi....
    "sesin solugun cikmiyor, bende kntr yükleyemedim daha diye. neyse öyle az yazistik, kardesinden niye aramadin diye soruncada.. oda hep evde degilki dedi.. bilemiyorum,,,, artik ne kadar dogru,,;