Niye Ben?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EYXSXAN0066 tarafından 3 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EYXSXAN0066
  1. EYXSXAN0066

EYXSXAN0066 Oğluşunun Annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dünyanın en yalnız insanı benim galiba ama niye ben dünyanın en yalnız insanıyım evliyim bebeğim var kardeşlerim komşularım var akrabalarım arkadaşlarım var ama çok yalnızım altı milyarlık dünya nüfüsunda şu pazar gününü geçirecek kimsem yok iki laf edecek hiç ama hiç kimsem yok senenin bütün günlerini evde geçirme kapasitesine sahibim internette olmasa burdaki dostluklarda olmasa ne yapacaktımki Allahıma şükür burası var ihtiyacı olduğunda gidecek yeri olanlar günde bir iki kez telefonu çalanlar misafiri gelenler o kadar şanlısınızki telefonumun günlerce çalmadığı olur kapı zilinin sesini haftalarca duymam hobiler edinir bişiler yapar vakit geçiririm ama yaptığım hiç bişi bi dostun yerini tutmaz hobiler insanın hatrını sormuyor derdidi paylaşmıyor sonuçta niye bu altı milyar insanın içinde ben yalnızım niye niye

2. 3 Mayıs 2009
  3. Makber

Makber (:Canımın canı büyüyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    ah canım benim seni ne kadar iyi anlıyorum inan bende senin gibiyim evleneli 1 yıl oldu annemler yakınımda arkadaşlarımın çoğu çalışıyor ve ben gün boyu yalnızım konuşacak dertleşecek kimsem yok ama iyi ki KK var..bak senin en azından bebişin var..yada becerin varsa evde yapabilecğin hobiler edin ahşap boya el işi yap en azından zaman geçer..

4. 3 Mayıs 2009
  5. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    sen o saydığın çevreye git ozaman canım..

6. 3 Mayıs 2009
  7. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    hava guzel dısarı çıkmalısın canım...nıye dıye sormak çözum degıl...al bebişini dısarı çık...plan yap..gez bıraz..

8. 3 Mayıs 2009
  9. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    o kadar güzel kurslar ve aktiviteler var ki, benim annem de ablam evlendikten ve ben de önce başka bir şehre taşınıp evlendikten sonra taşındı ve çok yalnız kaldı, sonra ahap boyama, resim, takı tasarımı, mefruşat aklınıza ne gelirse bir sürü kursa gitti ve şu anda bu kurslardan birinde hoca olarak çalışıyor, çok güzel bir çevresi ve arkadaşları oldu :):) sizin bebeğiniz de var, bebeği olan başka annelerle tanışın mesela, başaracağınıza eminim, sevgiler :)

10. 3 Mayıs 2009
  11. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    komşularınla aran nasıl onlarla hiç gidip gelmiyormusunuz...?
    benimde evde canım sıkılıyor ama yinede günler bir şekilde geçiyor...
    bazen yanlızlık iyidir...

12. 3 Mayıs 2009
  13. EYXSXAN0066

EYXSXAN0066 Oğluşunun Annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    desteklerinize ve fikirlerinize teşekkür ederim arkadaşlar yalnızlıktan kastım sadece can sıkıntısı değil kimsesizlik niye ben diye soruyorum çünkü gerçekten neden bu kadar kimsesiz olduğu merak ediyorum annem ve babam vefat etti kardeşlerim başka şehirde eşim çok yoğun çalışan bi insan onunda öle çok fazla akrabası yok komşulerım arkadaşlarım var ama çok samimi değil sıradan ilişkiler zaten küçük bi çevredeyim kalabalık değil hasta olsam bakacak kimse olmuyo acele bi işim olsa bebeğimi bırakacak kimse yok yalnızlığım bundan yana sanki allahımın tek kuluymuşum gibi dünyada yalnız ben yaşıyormuşum gibi sıkkınlığım bundan ne olurdu sanki yanımda yakınımda bi kardeşim annem babam dosttum yada eşimin kardeşi bi yakını felan birileri olsa bu kadar zorda olmasam çokmu bişi bu yoksa can sıkıntısı bir şekilde gideriliyor şu dünyada insan elini uzatınca biri tutsun istiyo

14. 3 Mayıs 2009
  15. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım bebbegını parka gotur orada annelerle arkadaslık bslayacaktr
    gun gelir içlerınden bırısı dert ortagın oluvermış anlayamazsın
    anarada beledıyelerın lokallleri var orlara gıt hiç bişi yapamıyorsun al bebbegını koy arabasna gez yuruyusler yap
    bende ilk evelendiğm zamnalar oyledim eşim işen geşlirdi ymegımızı yerdık yuruyuşe çıkardık o benım arkadasım kocam sırdasım anne babam olmustu eşinle bunu konuşmaya çalış.
    ben hasta oldum 10 tane arkadasım vardı 2 tanesı yemek getirdı 1 gün
    okadar sana fayda eşiden var kimsedn dostluk bekleme geyik yapıp eglenmene bak derim benım 1 tane dostumvar oda baska sehirde telefonla konusuyorum yetiyor buradakılerle gunumu gun etmeye çalısıyorum
    bu arada eınlede konusman lazım pazar pazar ne işi
    eviyle ve senınle lgılenmesı lazım !!!!!!!

16. 3 Mayıs 2009
  17. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    bende 2senedir şu koca memlekette tekim bi komşum bi dostum yok yalnızlık kötü oysaki bekarlıgımda annemin orda insanım dolu burayı sevmiyom hiç sevmicemde bebegim dogsun belki bana arkadaş olcak

18. 3 Mayıs 2009
  19. Biccere

Biccere Ne kadar fedakarlık, o kadar vefasızlık... Üye

Beğenildi:
    544
    Ödül Puanları:
    23
    senle aynı durumdayımm...dediğin gibi bir kişi bilemi olmaz...herkesin etrafı nasıl insanlarla dolar, nasılbunu yaparlar...ben neden bu kadar yanlızlıkla sınanırım..artık çok üzülüyorum bu duruma..