niye bole davranıyo anlamış değilim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kpss_23 tarafından 11 Eylül 2011 başlatılmıştır.

11 Eylül 2011
    Konu Sahibi : kpss_23
  1. kpss_23

kpss_23 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kayınvalidem ve kendi ailem bizden 14 saat uzaklıkta bir şehirde oturuyo.. senede 2 kez görüşüyoz bizimkilerlede eşimin ailesiylede... ama ne zamn kayınvalidemler bize gelse eşim bana soğuk davranıyo hhep onlarla muhabet ediyo sanki ben yokmuşum gibi davranıyo malum kaynana milleti bir açığını bulmasın lafı yapmıştır oğlum mutsuz hiç muhabetlleri yok gelinle falan filan diye ...onlara meyveler getirir meyvelerini soyar bir ağızlarına vermediği kalır bana yermisin bile demez benimde çok zoruma gidiyo tabi özllikle kaynanm beni sevmez bende onu birbirimizn açığını kollayıp dururuz .kaynanmında dikkatini çekiyo bu durum bişe demiyo ama bakışlarını yakalıyorum bir eşimi izliyo bir beni ...bir kaç kez eşime soyledim niye soğuk davranıyosun boyle davranma ddiye neymiş onların yanında rahat davranamıyomuş yapısı ole dğilmiş ama bundan 1 ay once kendi annemler geldi kocamı bir görseniz onların yanında saçımı okşamalar devamlı kedi gibi siftiniyo kendi ailesi geldimi yanıma yaklaşmayan adam doksan derece donüyor.. bende dedimki sen "benim ailem gelince niye bole davranıyosun onların gözüne girmeye mi çalışıyosun ne demek istiyosun ben kızınıza ilgiliyim iyi davranıyorum kendinimi ispatlıyosun" dedim çünkü biliyorum huyu değil başkalarının yanında bana siftinmez benim ailemin yanında farklı neymiş onların yanında kendini rahat hissediyomuş işte bole ne zaman kayınvalidemler bize gelse 10 gün kalır gider arkalarından kavgamız eksik olmaz sonuçta beni düşman gorüyo kadın kim bilir nasıl hoşnuna gidiyordur oğlunun bole davranması..bende istiyorumki kendi ailesinin yanında iyi davransın sizce neden bole davranıyo annesinde ailesinden mi korkuyo

2. 11 Eylül 2011
  3. elektraya

elektraya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    olur mu erkek ya otoriter koca ya.sen kimsin ki orada.sonra kaynanan oğlunu elinde oynattığını falan düşünür.

4. 11 Eylül 2011
  5. GnotiSeavton

GnotiSeavton Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Canım sen neden kaynananla naşık atıyorsun ki?

Kaynananın açığını ararsanız,kollarsanız ondan ne farkınız kalıyor acaba?

Bu hareketinle kaynananın size olan tutumunuda değiştiremezsiniz ki...

6. 11 Eylül 2011
  7. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna Filler tepişiyor Pro Üye

Beğenileri:
    627
    Ödül Puanları:
    113
    Eşin onların yanında sana esip gürlese ezmeye çalışsa haklısın, ama onların yanında uzak duruyorsa çekiniyor demek ki zaten kendi de söylemiş, senin ailenin yanında sıcak davranıyor demek sizinkilerin yanında kendini rahat hissediyor. Zaten senede 10 gün geliyorlarmış kafaya takılacak mevzu değil, boşver gitsin. Eşinin ailesi ile dipdibe yaşayanlar napsın...

8. 11 Eylül 2011
  9. tr_lelli

tr_lelli Kanatlarım var Ruhumda.. Üye

Beğenileri:
    683
    Ödül Puanları:
    113
    Evin erkeği moduu..

Bakın görün evde nasılda sözüm geçiyo gövde gösterisi..
    BİLETLER SATIŞA SUNULDU MISIRLAR BEDAVA KAÇIRMAYIN İZLEYİN..

Hepsi aynı ki..

Anneleri dicek yaa aferin oğlumaa bak nasılda eşini mum etmiş anacının oğluu nasılda bizi görünce gözü hiçbişeyide görmüyoo aa benim aslan oğlummm seni doğurmuşum iyikii bi tane daha yok oğlumdan dünyada tek..

Açıklaması bunlar işde..
    Şanslısınız uzaklar size bırakın sizde görmeyi verin o dönem yapcak bişe yok..

10. 11 Eylül 2011
  11. beril040

beril040 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canim esin nereli bilmiyorum ama benim esim ic anadolululu.Esimin oralarda esine ismiyle bile hitap edemezsin.O günlerde esimle hic muhabbetimiz olmaz.Suratima bile bakmaz.Bütün kardesleri de öyle ama.gene sizinkiler iyimis 10 gün klaiyorlarmis.Bizimkiler gelince 2 -3 ay bwlkide daha fazla kalirlar.

12. 11 Eylül 2011
  13. ladin

ladin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Siz de ona aynısını yapın kendi ailenizin yanında soğuk davranın.

14. 11 Eylül 2011
  15. kartalkiz

kartalkiz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim sakin bu yüzden esinle kavga etme, inan böylesi daha iyi. Birak kaynan sizi böyle bilsin, diger türlü cok yakin olsa, kadin bozmak icin hamle yapabilir.
    Bak benim esim annesinin yaninda cok fazla üzerime düserdi, sarilirdi, öperdi yanagimdan. Is yapmami bile istemezdi pek. KAynanam iyice kiskandi ve alttan kuyumu kazdi. Benden sana tavsiye.

16. 11 Eylül 2011
  17. Es_Ra_

Es_Ra_ ................ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Uzulme canimm TEK degilsin... :KK9:

Her erkek kendi ailesinin yaninda degisir bundan kacis yok...

Ama kayinvalidenle arani sicak tutmaya ozen goster zaten yilda iki defa goruyormussun size geldigindede en fazla 10 gun kaliyormus daha ne?

Birazcik disini SIK, yilin 30 gunu sana soguk davranmis 335 gunu sicak davranmis daha ne?

Ya kayinvalidesiyle yasamak zorunda olanlar ne yapsin? veya ayni sehirde oturanlar? kapi komsusu olanlar?

Takma bu kadar kafana neleriii var neleriiii...

Ama kaynananla iyi gecin yarin oburgun sende kaynana olucan o zaman gelininle nasil olmak istiyorsa sende oyle davran!!!

Hic bir zaman karsilik beklemeden yap herseyi en sonunda sen kazancli cikarsin unutma

18. 11 Eylül 2011
  19. dobrakedi

dobrakedi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi aynı canım hiiç takma en güzel ceza sen de uzak dur odanıza geçince yaklaşırsa kabul etme 10gün değil bir ay da kalsalar gece kocandan önce uyumuş gibi yap:Den iyi ceza bu olur aklı basına gelir belki..