Niye memelerimi de aklım kadar sevmedin ki?..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve inovasyon tarafından 4 Aralık 2006 başlatılmıştır.

4 Aralık 2006
    Konu Sahibi : inovasyon
  1. inovasyon

inovasyon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Niye memelerimi de aklım kadar sevmedin ki?..

Bir kadın gözünde prim yapmak isteyen hemen her erkeğin beylik lafıdır hani:

- Ben senin aklını sevdim!..

Bu, şu demektir:

- Ötekiler gibi yanlarından taşanlarının peşinde değilim. Vücudunu değil, benliğini istedim.

İyi halt ettin!..

Sanır ki bunu diyen er kişi, bir kadının kalbini fethetmenin yolu onu vücudu için değil, aklı için sevdiğine inandırmaktan geçer.

Var mıdır kanan bu yalanlara...

Asıl soru şudur tabii:

Ya yalan değilse?..

Ya bir erkek, gerçekten de söylediği gibi, memelerimizi değil de aklımızı seviyorsa?.. Bir kadın için bundan daha büyük bir hakaret olabilir mi?.. Kadın kadın olduğunu 'istendikçe' hissetmez mi?..

Hani 6 yıl sonra çıkıp gelen 'eski sevgili'...

Geçen haftaki "hesabı seven ödemeli" yazısının öznesi...

"Nihayet okur gözünde prim yapacak bir konu yakalamışsın" özlü deyişinin de sahibi.

Çoktaaan kaybettiği beni yeniden kazanma derdindeki...

Tam da böyle dedi:

- Ben senin aklını sevdim, vücudunu değil!..

Niye ki?..

Elin elime değdiğinde titretemeyeceksem seni, 'olmayan dudaklarım'la bir an önce buluşmanın heyecanıyla oturmayacaksan karşımda ne anlamı var ki?.. "Anlam" yanlış kelime belki. Ama önce vücutlar istemeli değil mi birbirini?.. Onların çağırdığına akıl da geliyorsa tamamdır o ilişki.

Yoksa en çirkin halimle görünmekten bir çekince duymayacağım arkadaşım da seviyor beni.

Ben olduğum için değer veriyor o da...

Bir ağaca bakar gibi bakıyor kalçalarıma. Bi kıstırsam da öpsem diye geçirmiyor içimden. Seyretmiyor, dinliyor.

Arkadaşla sevgiliyi ayıran o ince çizgi... 'Eski sevgili'de silinmiş belli. Ya farkında, aldanırım sanıyor, ya da bilmiyor; bana giden yol değil o seçtiği...

Hangi erkek, hangi kadını "yine ne yumurtlayacak o göremediğim beyni" diye sever ki?..

Sevmek için önce görmek, sonra da dokunmak gerekmez mi?..

Bilmek ister insan neyi seveceğini. Beyni göremezsin belki ama bir eli, omzu, ayağı... Bazen saçının bir teli...

Hiç unutmam... Bir erkekten duyduğum en güzel sözdü:

- Sana dokunan yerlerim yanıyor dediydi...

Nasıl unutulur ki...

İşte iki erkek... İstediği kadını elde etmek için iki ayrı dile geliş... Biri "Sevişmeyi değil, seni istiyorum" diyor. Öteki "Yaktın beni..."

Benim kimi seçtiğim belli.

Peki siz, eğer kendinize dürüst iseniz, bir erkekten neyi duymak isterdiniz?..

(alıntı)

2. 4 Aralık 2006
  3. Cosmo

Cosmo Guest

İnsan denilen canlı; akıl-beden-ruh bileşenidir! Hem akla, hem ruha hemde bedene hitap etmeli erkekte, kadında... Sevişmeyi değil de seni istiyorum diyen bir adamdır benim tercihim, çünkü beni istemenin içinde hepsi vardır. Tabi burada genelleme yapmak durumunda kaldım kendi ilişkimi de göz önüne alarak!

4. 4 Aralık 2006
  5. zzeyy

zzeyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar konu benim için biraz enteresan oldu. Eşim her zaman bana "Güzel olduğun için seninle evlendim ve güzel olmasaydın seni bu kadar sevmezdim." der açık açık. Ve ben her defasında alınırım. Ne yani Bir gün çirkinleşssem, şişmanlasam, buruşup sarksam yada bir kaza geçirsem beni sevmeyecek mi diye düşünürüm. Yazı da düşündürücü . Beni etkilemedi değil. Peki ya ben haksız mıyım?

6. 4 Aralık 2006
  7. EU1

EU1 Guest

ben evli değilim ama sevgilime soruyorum bazen sen delimisin niye beni sevdin diyorum çünkü çok ahım şahım bi fiziğim yok o da bana davranışlarını güzelliğini falan filanını seviyom diyo hoş gerçi daha sevgiliyken diyemez vücudunu seviyom diye ama :)))) dış görünüşüme baksaydı şuan sözlü olmazdık
    :uhm: çıkamadım işin içinden herşeyimizi sevsin onlarda canım alla alla ya

8. 4 Aralık 2006
  9. inovasyon

inovasyon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bu yazıyı ilk okuduğumda kafam karışmıştı.sizlerlede paylaşmak istedim bu yüzdende yazıyı buraya aktardım.
    benim düşünceme gelince bir ilişkide hayat görüşü,olaylara bakış açısı,tavırlar,verilen tepkiler,zeka,ilgi,sevgi... tüm yaşananlar kadar gerçek bir paylaşımdır cinsellik.bu yüzden bence erkek ilişkide kişilik,zeka,çekicilik,cinsellik hepsini birden karşısındaki kadında bulabiliyorsa yada onu böyle değerlendiriyorsa gerçek ve sağlam birliktelik yaşanabilir.
    bir tanesi eksik kaldığında er yada geç başka yönlere yönelme olabilir.

10. 4 Aralık 2006
  11. cansuyum

cansuyum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim sevgilimde saçlarını eğer kestirisen senden ayrılırım diypor uçlarından bile kestiremiyorum. 6 kilo aldım ilk başladığımız günden bu yana birazda ona mızıldıyor kafama takmıyorum saç benim kilo benim..

12. 4 Aralık 2008
  13. eda_122

eda_122 Guest

Seven insan dış görünüşe çok fazla bakmaz diye düşünüyorum
    Çünkü eğer gerçekten seviyorsa onun ne fiziği ne yüz güzelliği önemlidir
    Aslında fiziksel görünümde az da olsa önemli ama asıl önemli olan kalp güzelliği
    Ben bu kanıdayım herkesin fikrine saygı duyarım tabikide :KK66:

14. 4 Aralık 2008
  15. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    [ı]bir erkek beni ben olduğum için sevsin isterim .........aklımla ruhumla davranışlarımla saçımla başımla vucudumla..
    Ama ben inanmıyorum..dış görünüşü konusunda erkekler mutlaka hesaba katarlar...ne salt akla baktıklarına inanmıyorum...
    Salt bedensel olarak bakarlarsa o zaman onların niyetlerinin farklı olduğunu düşünürüm...
    Bir erkek arkadaşım benim aklımı ve ruhumu çok sevdiğini bu yüzden aşık olduğunu söylemişti...
    Ama muhakkakki 90 lık memelerimide düşünmüştür...
    çünkü erkek bu malesef..
    [/ı]

16. 4 Aralık 2008
  17. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hadi kızlar, sanki biz erkekleri sadece akılları için mi seviyoruz,ne kadar her yönden olumlu özellikleride olsa yakışıklı olmasalar bile önce bi elektrik almak gerekmiyor mu , bi hoşlanmak lazım dimi ama, önce yakmalıyım, sonra beni tanıdıkça ben olduğum için vazgeçememeli diyorum

18. 4 Aralık 2008
  19. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    bir adam beni herşeyimle sevmeli!

yok aklım için, yok yüzüm için, gözlerim için, memelerim için değil.
    herşeyimle sevip herşeyimle kabullenmeli beni.
    aklımı vücuumu, duygularımı, yaşantımı, temizliğimi, pisliğimi, eşofmanlı halimi, dağınık halimi... herşeyimi!

sengözlerimebaksanab