No Sweat Natural Soap (bitkisel sabun)ile terlemeye çözümmü??

Konusu 'Terleme, İstenmeyen Kokular ve Çözümleri' forumundadır ve Beany tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Beany
  1. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    No Sweat SOAP ise su tuz ısıyı vucudunuzda devge kurmasını sağlar ve sadece günde 1 kez kullanmanız dahilinde terleme azaldığını farkedicek ilerleyen günlerde tamamen yok olduğunu göreceksiniz.

No Sweat SOAP kokuyu gidermeye, terlemeyi yok etmeye ve nemle dost olan bakterilerden cildi korumaya çalışır. Bununla beraber ter kokmaz, koltuk altlarında ve genital bölgelerde bulunan ter bezleri tarafından üretilen teri yok eder , protein ve yağlı mineraller yaymamasını sağlar , kokuya ve tere neden olan bakterilerin gelişmesine engel olur . ile yıkanmak ciltteki hemen hemen tüm bakterileri uzaklaştırır.ve bezlerde nemlenmeyı engeller terleyen tum bolgeye bitkisel oldugu için uyulanabılir
    uluslararası bagımsız sağlık örgütü FDA tarafından onaylanmıştır

1 adet Soap terlemenizi tamamen yok edecektir.

No Sweat Soap İngiltere' den ithal edilmekte ve %100 doğal bitkilerden üretilmektedir.
    No Sweat bitkisel bir sabundur.

İçindekiler : Melaleuca alternifolia ( çay ağacı yağı ), Bergamut, Limonoyu, Olives..

böyle bi ürüne rastladım nette ,bu sabunu duyan ,kullanan varmı acaba ,FDA onayı varmış ,%100 bitkisel olması ilgimi çekti
    fiyatıda 24,90 tl ,kapıda ödeme seçenekleride var
    antiperspirantlardan daha sağlıklı geldi,umarım etkili ve zararsız bi üründür.

2. 31 Ağustos 2009
  3. rengin_35

rengin_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende çok merak ediyorum bunu.geçen sipariş için aradım bilgi aldım. 20 günde tümüyle kesiyormuş terlemeyi. inanamadım ve almadım. fiyatıda aslında uygun denesemmi diye düşünüyorum. deneyen varsa lütfen yazsın arkadaşlar

4. 31 Ağustos 2009
  5. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ben denemeyi düşünüyorum ama kullanan birilerinin yorumlarını duymak isterdim :))
    içindeki bitkiler ne şekilde etki ediyor acaba ,antiperspirant deolar alüminyum klorür ile gözenekleri bloke ederek teri önlüyor ve kalıcı bir önleme değil bu ,peki bu bitkilerle nasıl bir tki sağlanıyor çok merak ediyorum açıkcası
    ben sadece koltuk altımda uygulayacağım alırsam şayet,diğer bölgelerimde aşırı terleme şikayetim yok çünki,vücut toksinleri atmak için terlemeyi kullanır,koltuk altı terim kesilse bile diğer bölgelerimden atacağımdan çok endişe etmiyorum aslında ..

6. 3 Eylül 2009
  7. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    yokmu arkadaşlar duyan bu ürünü
    yaz bitti terde bitti herkeste galiba:))pek ilgilenen olmuyor artık bu başlıklarla

8. 12 Eylül 2009
  9. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkürler boneli,bacak terlemesini ilk kez duydum,sorununun halledilmesine sevindim,bende en kısa zamanda alıp denemeyi düşnüyorum.
    adaçayı gece terlemelerine iyi geliyor diye biliyorum ve sadece bayanlar adaçayını tüketebiliyor,çünki östrojen içeriyor adaçayı,ve tamamen terlemeyi keseceğine inanmıyorum.

10. 16 Eylül 2009
  11. sinemmmmmmmmmmmm

sinemmmmmmmmmmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar meraba bgn üye oldm buraya paylaşım için 17 yaşındayım. koltuk altlarım çok terliyodu ama hiç koku olmuyodu su gibi terliyodum. terkur aldım 2 gece kullandım cok az bi terleme oldu eskisi gibi değil. fiyatıda uygun.... no sweat sabununu sipariş ettirdim bugun oda geldi. bu gece bi daha terkur kullancam tam 3 geceyi tamamlamak içn sonraki günlerde sabuna geççem. tamamen etkili olur mu bilmiyorum sonuçları yine yazarım

12. 16 Eylül 2009
  13. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba sinem ,hoşgeldin aramıza
    sendeki terleme aşırı şekildemiydi yoksa normal bi terlememi,eğer kontrolsüzce terleyen biri isen ,terkur kesinlikle fayda etmeyecektir,teri kullandığın sürece kurutan aynı içeriğe sahip 2 losyon var (maximve tereson) ,birde bu sabunu duydum,bende alıp kullancam ,içerisindeki bitki bileşenlerinin işe yarayabileceğini düşünüyorum,bakalım
    sende lütfen kullanınca yorumsuz bırakma,çünki bu sabunu duyan pek yok gibi ..

14. 16 Eylül 2009
  15. sinemmmmmmmmmmmm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet sabunu pek kullanan yok galiba alırken tereddüt ettim ama yinede aldım bitkisel olduğu için denemekte bi zarar olmucağını düşündm fiyatıda diğerlerinden daha uygun.. fikrimi değiştrdm bgn kullanmaya başlıcam sonuçları yazarım tabiki

16. 16 Eylül 2009
  17. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ay sinemmmm merakla bekliyicem yorumlarını
    paylaşımın için teşekkürler canım..

18. 20 Eylül 2009
  19. sinemmmmmmmmmmmm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar öncelikle hepimize iyi bayramlar..
    4 gece kullandım çok az bi azalma var yani eskiden evde otururken bile terlerdm şmdi ütü yaptığım halde kol altımda ıslanma olmuyo ama bgn dışarı çıktğımda terledm..
    boneli arkadasııda okudum oda 17 gün kullanmış bakalım kullanmayı kesmicem bu ter bitene kadar kullanmaya devam :)