N'olacak benim bu halimm =(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zsheyda tarafından 31 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : zsheyda
  1. zsheyda

zsheyda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nasıl başlıcamı bilmiyorum sanırım ilk önce yaşımı söylemeliyim ben 18 yaşında bu yıl üni ye başlıcak birisiyim bu yaşıma kadar kimseyle çıkmadım aşk a bile inanmayan birisiydim onu tanıyana kadar bana ders çalıştıran aynı zamanda uzaktan akrabamızın oğlu olan birisi vardı bnden 1yaş büyük 2 yıl boyunca bana ders çalıştırdı gelip bizde kaldı ama ders çalışmak için

geçen yıl bayramda bizde kaldığı sırada bazı yakınlaşmalar oldu sürekli bnmleydi elimi fln tutuodu yüzüğüme bakma bahanesiyle ,çıktığım birisinin olup olmadığını soruyodu,bana bakışlarını yakalıodum ama o ist da okuyodu ve bigün gelip gitcekti
    gittii...

sonra beni aradı beni ne kadar çok sevdiğini söyledi biras onu süründürdükten sonra çıkmaya başladık ilk 4 ay hiç kavga etmedik saatlerce tel de konuşuyorduk daha sonra tartışmalarımız başladı ve 4ay kadar sürdü sınava girceğim ay beni hiç aramadı ben ayrıldımızı düşünüyordum ama öyle değilmiş sınava girceğim gün aradı başarılar diledi
    sonra ank a geldi siyasetten laf açıldı işsizik devlet mi birey suçumu die ben devlet o birey dedi sonra kavga ettik ve ayrıldık ayrılımızın son noktası siyasi oldu sonra bn tatile gittim geldiğimde sonuçlar açıklanmıştı bnde özel üni yazacağım için ünileri gezmeye başladık annemlerle o nun arası .çok iyi olduğu için o da bisimle geldi ve bisde kaldı

sonraki karşılaşmalarımzda hiçbişi olmamış gibi davrandı bana arklarıyla buluşcağı zaman benide çağırdı benim bi işim olduğunda hemen yanıma geldi ama bunun nedenini bilmiyorum o hukukta okuo bnde bu yıl hukuka başlıcam acaba asıl neden bu mu diye düşünüyorum
    bana senin yanındayken kendimi çok iyi hissediyorum fln diyo ama dediğim gibi ark ız bana bakarken sanki o ilk zamanlardaki gibi bakıo hala ya da bna öle gelio

sürekli görüşüyrz istemesemde aileler çok samimi bu durumdan da haberleri yok ben ona nasıl davranacağımı bilmiyorum acaba hala beni seviyor mu diye düşünüyorum ondan başkasıylada olcağını sanmıyorum ama onlada olmayacağını çok iyi biliyorum=(

bazen sizi tanımayan birilerini açılmak daha kolay oluo bnm burda bunları yzma nedenim o belki çok uzun kim okucak diye düşünüp okumayacaksınız bile olsun inş aranızda bana yardım edebilcek birileri vardır şimdiden teşkkrler

(bu şahısla ileri gittmiz anlar oldu şu anda doktora gitmeye korkuyrm o ysden ya o ya hiç diye sölüyorum lütfen yardım edin sizin yardımlarınıza gerçekten ihtiyacım var=(( )

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlama

2. 31 Ağustos 2009
  3. siyah-i

siyah-i Hayatı SiYaH !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    İlişkinize neden kaldığınız yerden devaö etmiyorsunuz ki ülkeyi siz mi kurtarcaksınız..Tamam böyle ilgili olmanız güzel ama kalkıp da bu sebepten ayrılmak saçma :S O zaman sağlam temel oluşturmamışsınız..Her şeyi bir kenara bırakıp konuşun sadece bu konu üzerine fikrini öğren onun "ondan başkasıyla olacağını sanmıyorum" demişsin bu ileri gittiğin için mi yoksa ondan vazgeçemiyeceğin için mi? Konuş onunla bişiler varsa onda da bırakmayın birbirinizi..Ayrıca daha 18 yaşındasın fazla da ileri gitme..üzme kendini artık..

BENCE

4. 31 Ağustos 2009
  5. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :S neden korkuyorsun doktora gitmekten ..daha 18 yaşındasın ve uzaktan akraba dediğin kişiyle yani evinize girip çıkanla cinsel anlamda birlikte olmussun sanırım. Ya kuzum acelen neydi? Sen önce bi doktora git emin ol kendinden..

6. 31 Ağustos 2009
  7. zsheyda

zsheyda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ondan başkasıyla olmamamın nedeni ikiside onu hala çok seviyorum bi de dier malum durum var onu da sölesem mi sölemesem mi onda kararsız kalıyrm ona sölesem benden uzaklaşır gibi geliyo napcağımı bilmiyorumm erken yaşta böyle şeyler yaşamak bana ağır geldi sadece

8. 31 Ağustos 2009
  9. liveyigit

liveyigit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya zaten sewıosanız bırbırınızı bı sekılde bırlesırsınız baktın olmuyor unut gitsin:umursamaz:

10. 31 Ağustos 2009
  11. bebusum

bebusum Artık Daha İyiyim... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    113
    siz de aşka bir inanmışsınız pir inanmışsınız :bbo:saçma ayrılık sebebi yok devlet yok birey bumudur yani sen 18 o 19 yaşında ayrılma nedenine bakkaydirigubbakcemile3 birazda ileri gittik doktora bile gidemiyorum diyorsunuz özür dilerim ama keşke bu saçma sapan ilşki yumağı içinde bu kadar ileri gitme cesareti göstermeseydinizz

12. 31 Ağustos 2009
  13. zsheyda

zsheyda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    o zamanlar aramızda hiç sorun yoktu ki bende ona güvendim hayatımın hatasını yaptım ayrılık nedenimizin saçma oldunun bende farkındayım inan soranlara neden ayrıldnız deyince siyasi diyorum gülüyorlar cidden komik bi durum ama içinde olup bizzat bunları yaşayınca o kdar da komik olmadını hatta can yaktını hissediyorsun

14. 31 Ağustos 2009
  15. bebusum

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    113
    ona ne söyleyeceksin kuaum ilşkiyi başkasıyla yaşadın da ona mı söyleyemiyorsun e onunla yaşadıysan ne söyliceksin zaten olan olmuş arkadaş alkollümüydü hatırlamıyor mu seninle yaşadıysa da bu neyin soğumasııı bunlar bi çelişki mi yoksaaa:umursamaz:

16. 31 Ağustos 2009
  17. bebusum

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    113
    pardon sanırım yani bak biz böyle böyle şeyler yaşadıysak sen beni bırakmamalısın gibi konuşursan soğur diyosun sennn kuzum bu saatte kafa bu kadar çalışıyo kusura bakmalaelaelaelaelae

18. 31 Ağustos 2009
  19. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    e sen onunla bişeyler yaşadıysan oda bunu biliyor söylemene gerek yokki
    yapttığı şşeyden dolayı neden senden uzaklaşsın?