nolur akıl verin napabilirim??

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve molina tarafından 1 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1 Eylül 2010
    Konu Sahibi : molina
  1. molina

molina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim sorunum komşumla.Ya artık bezdim sinir hastası oldum yok böyle bişe ve napabilirim onu da bilmiyorum nolur yardım edin!!

Çok cahil olduklarını düşündüğüm bir ailenin 4 ya da 5 yaşındaki oğulları sabah 7 de falan çıkıyo cama avazı çıktığı kadar bağırıyo.Ama yok böyle bi bağırma!! İlk başlarda çocuğun zihinsel engelli olduğunu düşünüyodum ses çıkarmıyodum düşünün nasıl anormal bi durum.Daha sonra öğrendimki böyle bi durum yokmuş çocuk arsızın teki.Cama çıkıp sus diye bağırıyorum daha çok bağırıyo yüzüme bakarak:S Annesi desen iki üç kere sus diyo sonra ortada yok ilgisiz yani.Ben her sabah bu çocuğun sesiyle uyanıyorum.Ağlıyorum artık sabah yatakta sinirlerim çok bozuldu.Bu sene ders çalışmam lazım o odada benim çocuk bütün gün avaz avaz bağırıyo annesine şikayet etsen bi sonuç yok kadın zır cahil atıyo çocuğu başından.

Napabilirim kızlar bi çözüm bulalım nolur deliricem yoksa tek umudum burası bu arada taşınmam mümkün değil ev bizim çünkü. nolur bi çözüm bulalım :S:S polise gitsem sonuç çıkar mı polis ilgilenir mi bu durumla ??

2. 1 Eylül 2010
  3. mazot

mazot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zabıtaya şikayet et
    benim arkadaşımın evinden alt komşya çiçek suları akıyor diye şikayet edilmişti zabıtaya
    ceza kesmeye gelmişlerdi belki ilgilenirler bu durumladafisfisfis

4. 1 Eylül 2010
  5. molina

molina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hımm zabıta hiç düşünmemiştim.Nasıl şikayet ediliyor? aileyi şikyet edicem değil mi?

6. 1 Eylül 2010
  7. gulsan38

gulsan38 güneş doğuyor.... Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    kabahatler kanununa göre komşunun gürültü yapmasının para cezası var.ancak polis çağırmanız ve polisin gürültüye tanık olmasını sağlamanız gerekir. her gürültü çıkarışında polis çağırabilirsiniz.

8. 1 Eylül 2010
  9. WOMAN_2006

WOMAN_2006 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah kolaylık versin. Bizde bir kere önümüzde inşaatta çöplerini yakıyorlar, çamaşırlarımızı kirletiyorlar diye polise şikayet ettik. bir daha yapmadılar. ama ne konuştular ne yaptılar bilmiyorum.

10. 1 Eylül 2010
  11. molina

molina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    her sabah bağırıyor zaten hiç susmuyo ki sinir hastası oldum bunun yüzünden:S

polis mi zabıta mı??

12. 1 Eylül 2010
  13. Jade__

Jade__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    zabıta ilgileniyor.

14. 1 Eylül 2010
  15. molina

molina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    WOMAN_2006 saol canım.Şuan 3 saatlik uykuyla duruyorum.Sürekli tetikteyim artık ne uykumdan bişe anlıyorum ne günüm verimli geçiyo.Annesi çok şımartmış çocuk bizi uyutmuyo bas bas bağırıyo annesi evde iş yapıyo. ne kolay böyle çocuk büyütmek ya. valla çocuktan soğudum bu yaşta.Biz böyle değildik daha çok küçükken öğrendik insanları rahatsız etmemeyi.Annem annesiyle muhattap olamadı oluncak gibi değil çünkü çocuğun yannına gitti "bak o odada abla ders çalışıyo sen bağırınca rahatsız oluyo.sen bağırmamaya söz ver ben de sana her hafta çikolata alayım" dedi. başta tamam dedi sonra yine başladı.çocuk nihayetinde diyip işi tatlılıkla halletmeye çalştık ama yok :S aile anlaşılabilecek türden insanlar değil. bi de onun arsızlığını gören diğer çocklar da cama çıkıp bağırmaya başlıyo allahım mübarek ramazan da duy sesimi başka bişe istemiyorum:S

16. 1 Eylül 2010
  17. gulsan38

gulsan38 güneş doğuyor.... Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    ben polis memuruyum budurumda polis çağırman daha uygun olur. hem polise ulaşmak daha kolay (155) ve daha çabuk gelirler gürültüyü ispatlamak açısından.ispatlayamasanda polisi kapısında görürse caydırıcı etki daha çok olur.

18. 1 Eylül 2010
  19. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Sıkılmıyo mu bu bebeler yaa her Allahın günü bağır bağır bağır... bütün gün nasıl bağırabilir anlamadım.