nolur bakın pazara kadar vaktim var :(

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve oslmbyr tarafından 24 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : oslmbyr
  1. oslmbyr

oslmbyr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar saçlarım kısa ve pazar günü mezuniyet balom var ne yapıcam bilmiyorum saçlarıma hiç bişey olmuyo mşayla denedik dün akşam sadece dışa fön gibi olluyo ve çam ağacı gibi oluyorum en nefret ettiğim modeldir senağlama nasıl bişey yapabilrim saçlarımaa çıt çıtta takmak taraftarı değilim sanırım çünkü çok yapmacık olcak düşüncesindeyim yinede son çare düşünebilirm çıt çıt gülben ergenin şimdiki reklam filmi var ordaki gibi istiyorum saçlrımı elbisem straplez bi elbise yarın resmini çekip eklicem saçlarımın boyuda kısa saçlar forumunda var acil fikirlerinize ihtiyacım var :KK43:

2. 25 Mayıs 2009
  3. vildansu

vildansu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    düz fön ceksen olmaz mi ??

4. 25 Mayıs 2009
  5. oslmbyr

oslmbyr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım düz fön istemiyorum genelde düz kuullanıyrm zaten :KK43: bakalı yarn bi kuafre gitcem bidaa :KK43:

6. 25 Mayıs 2009
  7. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    cnm o kısa saç topiğine koyduun fotodaki gibi yapıp da gitsen bile tozunu attırırsın o balonun:KK66:
    Ama farklı olsun istiyosan şöyle bişey olabilir: görümcemin saçları da çok kısaydı yazın. Benim düğün için saçının renginde çıtçıt aldı. kuaförde krepe yaptılar, çıtçıtlardan 2-3 tanesini de at kuyruğu şeklinde taktılar. inan hiç yapay durmuodu. ama senin saçının arka uzunluğu ne kadar acaba, çıtçıtları takıp gizleyebilcek kadar var mıdır? aslında taktıktan sonra gizlemekte de bişey yok yani, çıtçıttaki saçlardan 1 tutamı bağlantı yerine sarıolar, valla rengi tutturursan- bi de kuaför modeli becerirse süper bişi çıkar ortaya...

8. 25 Mayıs 2009
  9. bluemoonlight

bluemoonlight Anne Hathaway:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şey yapabilirsin canım:/ kıvırcık..:teytey:

10. 25 Mayıs 2009
  11. oslmbyr

oslmbyr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bgn gittim kuaföre maşallah popoma kadaar bi çıt çıt taktı anaamm dedm bu benmiyim aynı bnm saç rengiydi ama arkadan bi baktım iğğğğ nasıl belli oluyo bide kıslar ben onunla rahat edemem kafamda ölü bişey varmış gib olduu tepeden biri ben aşağı bastırıo sanki gibi sırnaşık şey bi garip hissettim kendimi -tatlicadiarzu- demin tv de parisi gördüm kadın valla sadece fön çektirmiş saçına fıstık gibin olmuş benim neyim eksik canım sadece fön çektirim olmadı zaten akrabada çıt çıt gibi bişi varmış o gelio yarın yada öbür gün bgn kargoya verd sadece yandan saç olcak ama topluymuş başka model olmuo fisfisfis bakalım neye benzicem reimlerimide paylaşırım sisinle pazartesi akşamı kaydirigubbakcemile2 :sm_cool:

12. 25 Mayıs 2009
  13. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    evet evet merak ettim, bekliorum resim. Bi de ben düz fön yerine arka kıvırcık ön fönlü modelde ısrar ediorum. ama onu zaten günlük kullanıorum, bana değişik bişey lazım diosan o da doğru...

14. 25 Mayıs 2009
  15. oslmbyr

oslmbyr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    modeller şunlar :KK70: ben bayılıyorum bu modele elbisemede en gitcek bu olur zaten :lepi: sengözlerimebaksanab

[​IMG][​IMG]

16. 25 Mayıs 2009
  17. oslmbyr

oslmbyr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet ben onu günlük normal zamanda kullanıyorum bice gülben ergenin reklamı varya ona takmış durumdayım deodorant reklamındaki ilk çıktıı zamanki hali kısa ama maşalı bayıldım çok güzel ama bnm kısacık saçlarım olurmu bilmiyorum :KK43:

18. 25 Mayıs 2009
  19. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    bu esmer hanımabla da kimmiş pek beğendim