Nolur bana acil yardim edin, yardımlarınıza cok ihtiyacım var

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gamzeliyarim tarafından 13 Nisan 2010 başlatılmıştır.

13 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gamzeliyarim
  1. gamzeliyarim

gamzeliyarim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar yine ben. biktik diyeceksiniz belki ama bu kez bosanmak icin yardima ihtiyacim var. yani aklimda bir kac birsey var aklim calismiyor suan tam düsünemiyorum 1saatlik uzanmakla simdi isteyim. kisa anlaticam umarim anlarsiniz. dün aksam babasi fenalasmis tansiyonu yükselmis hastaneye kaldirmislar. sol koluda arada agridigi icin kalptende üphelenmisler bugünde tahlile gidecekti. pazar günüyse bi araba buldu 16.000 euroya birde bize 6saat uzak biryerde pazar günü babam arabayi vermedi, trenlede hem pahali hemde cok sürüyo diye gitmedik. pazar günü buna sinrilendi bozuldu benimle konusmuyordu. dünde babasini duyunca tutamadi kendisini agladi.... bende cok üzüldüm gercekten. dayisi aradi konusuyorduk dedi bana bak gamze o adam sizin yüzünüzden öyle oldu niye herseyinizi duyuruyorsunuz. ne o nede sen birseyi ailenize duyurmayin dedi. dedim dayi ben zaten duyurmam birkere cagirdim ben ailemi onuda keske cagirmasaydim. belki kendimiz cözerdik dedim. iste diyo ben size acik acik söyliyeyim sizin yüzünüzden oldu diyo. sen orda esine sahip cikmalisin herseyine kosmalisin diyo. neyse birsürü nasihat verdi. kapattik telefonu bu kezde o basladi senin benim babami beni üzmeye babami hasta etmeye ne hakkin var demeye. herseyim ona göre suc kabahat gercekten HERSEY. daha önce yazdiklarimdanda biliyorsunuz. valizini topaldi ben zaten agliyordum tuttum kendimi hic birsey demedim. kapi kapandi biraktim kendimi, cigliklar atmaya basladim dagittim yatagi yorgani herseyi sacimi yolmusum kafami sikmisim agizimi kanatmisim hicbirini hatirlamiyorum nasil oldu.kapidaymis daha döndü geldi sarildi ben burdayim yanindayim seninleyim diye tuttu beni sarildi sakinleseyim diye. bütün heryerim titriyordu zor nefes aldim. alnimin yanini sikip morartimisim daha sonra gördüm onu falan. ayakta duramadim ayaklarim tutmadi. tuttu beni yüzümü falan yikattirdi. cama götürdü nefes alayim diye. ayakta duramadigim icin uzattirdi koltuga örttü üstümü. basladi yine söylenmeye. sen kimsin. pic. serefsizliginden tut orospusuna kadar herseyleri saydi. lanetler okudu. seslenmeyince uyu sen uyu baska ne bilirsin sizofren diyo. saat 5e kadar böyle devam etti. dinledim dinledim yaptigin gercekten hersey hersey yanlismis ya. insanin normalde yaptigi ne gelirse akliniza ben onlari bile yanlis yapiyormusum. nasil olabilir bu ya. neyse bana diyo ben gidersemde bu almanyaya geri gelirim sana ihtiyacimin mi oldugunu düsünyorsun diyo. ben o iside ayarladim diyo. benim senin parana mi ihtiyacim var sana mi, hicbirseyine ihtiyacim yok diyo. türkiyeye giremiceksiniz diyo sülaleni bosver bütün köyünüzü dagiticam herkes görecek beni diyo. simdi sorum su. bilenler lütfen yardim etsin. bunun oturumu zaten 3hafta kaldi. bosaninca burdan hemen yollarlar mi? o burda olmasada dava acabilirmiyim? ilerde yine almanyaya gelebilir mi? simdi öyle akrabalarimla köyle falan tehdit ettiya, ben türkiyeyi arayip polisi yani sikayet edebilirmiyim?
    bosanicam kesin ama korkuyorum, benim zaten dünyam kararmis birde benim yüzümden baskalarida zor durumda olacak.

2. 13 Nisan 2010
  3. gamzeliyarim

gamzeliyarim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nolur bilgisi olan yardim etsin. nolur mafoldumben

4. 13 Nisan 2010
  5. Zeliha

Zeliha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    oturumu bitince gelemez hemen. sende şikayet edersen yasaklanır hiç giremez almanya ya türkiye değil orası

6. 13 Nisan 2010
  7. lovelinya

lovelinya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    vala canım eski konularını bilmediğim için tam anlayamadım ben konuyu...

8. 13 Nisan 2010
  9. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Gamzecim, en son olaylardan sonra kararlı birşekilde ayrılmaya karar verdiğinizi yazmıştın ama olaylar en baştan yine başlamış heralde ve buna sen izin vermişsin. Allah hayırlı kararlar vermeyi nasip etsin inş.

10. 13 Nisan 2010
  11. SERENAY

SERENAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sen daha hala kocan olacak o zatı çekiyormusun inanamıyorum sana yaaa yazık gençliğine yazık güzelliğine yazık geleceğine seni adam yurduna koymayan bir el oğlu için değermi yaa değermiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

of gamzeli offf hastanelik oldun en sonunda yeter kurtar kendini şu haddini bilmezden kurtarrrrrrrrrr

12. 13 Nisan 2010
  13. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    ben anlamadim sen kriz gecirdiginde seni sakinlestirip yatirip sonra bu hakaretlerimi saydi? valla sizofren belirtileri gordum onda babasi hastaysa senin yuzunden hasta degil bunu bilesin! ve sende cidden akil varsa gencligine biraz olsun aciyorsan bu adami birak sakin haa
    bu adam en lanet hallere girip sonra cocuk gibi oturup aglar kendini acindirir duygularinla oynar
    ciddi rahatsiz adam yaaa
    herseyine bahane buluyor herseyine kulp takiyor insandan saymiyor ancak merhamete gelirse sicak davraniyor ve sen o an yelkenleri indiriyorsun
    sikayet et konsolastan bilgi al oturumu bittecekse birak gitsin
    kendi agziyla soyledi iste almanyaya geri gelecegim diye amaci ALMANYA ucuz hayalleri vardi demekki seni basamak olarak kullandi.. kendinide parcalama o insan icin lutfen
    yaaaa isin var gucun var ailen var arkanda daha ne istiyorsun? annen seni o adami cekesin diyemi dogurdu hayret'ki ne hayret

14. 13 Nisan 2010
  15. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Valla gamzeli kusura bakma bu adam seni 3 hafta daha kullanılır oturumunu alır zaten hedefi bu oraya kapak atmak sende böyle kullanıldığınla kalırsın Burda herkes sana sayfalarca dil döktü ama sen yine yaptn yapacağını 2 gün iyi oldu şimdi yine aynı düzelmez olan sana olur

16. 13 Nisan 2010
  17. mutnojmet

mutnojmet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    canım hiç bişi yapamaz a herifinki lafta bütün konularını biliyorum sakın korkma muhtemelen Almanya'da hukuki yardım alacağın bir yerler vardır ben bilmiyorum ama başvur mutlaka bu adamı da defet gitsin sana da yazık bu hale gelmene yazık

18. 13 Nisan 2010
  19. royall

royall yaşamak herşeye rağmen Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    bu kadar lafından sonra 2dk durmam o kişiyle ben.............