nolur bana moral verin .çok üzülcem galiba

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve gxuxlxuxmse_21 tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : gxuxlxuxmse_21
  1. gxuxlxuxmse_21

gxuxlxuxmse_21 Sevdan hep tutkudur . Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim geçen hafta nişanım oldu .nişandan önce erkek tarafından kimse arayıp sormadı bile bişiy lazımmı hazırlıklar nasıl gibi neyse dedik annem kötü oldu ama bana belli etmedi moralim bozulmasın die.kuru pasta bile dert oldu yaa 200 kişiyiz 10 kilodan fazla al dedim pastaneci yeter demiş 10 kilo aldı yetmedi resil olduk. nişan oldu bitti sonrada arayan yok.nişanda 2 tane bilezik taktılar 13 gr ya var ya yok .zaten kıyafete aldırmamıştım ben bi abiyem alındı.nasıl soğudum hepsinden .nişanlımla aramız çok iyi bize yansımasın çok korkuyorum.aldığı parayı annesine veriyo annesi sömürüyo bunu ya evlencen oğlum biriktir demiyo karışmıyorum belli etmiyorum ama huzursuuzm.ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım.

2. 12 Ağustos 2009
  3. BenUgurBocugu

BenUgurBocugu CEYİS BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    298
    senden önce nışanlının olaya mudahele etmesı lazım
    cunku sen bısey dersen kötu olan sen olursun
    mesela annesıne vermesın parayı bişeylerınızı alın bırlıkte
    sımdık annesı neden alıyordur tahmın edıyorum kenara koyumda oğlumu evlendıreyım
    ustelık düğün yaparlar kasıla kasıla :nazar:
    sinirlenıyorum böle durumlara
    ama sen genede nışanlınla konusmalısın aranız ıyımış senı anlar emınım:lepi:
    bende nışanlıyım aılelerden bi beklentımız yok herseyı bırlıkte kendı paramız alıyoruz
    bunu teklıf edebılırsın

4. 12 Ağustos 2009
  5. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    nişanlın parasını ailesine vermesin, eşyalarınızı da kendi paranızla alın kimseden de bi yardım beklemeyin her şeyi kendinizin yapması çok daha güzel olur bence..

6. 12 Ağustos 2009
  7. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    Şimdiiiiiiiiiii bu gibi nahoş durumların devamını önlemek için net bir şekilde tavrını koyman gerekir.Bu bağlamdada en büyük destekcin nişanlın olmalı.
    Yukarda arkadaşlarında dediği gibi derhal anneye maaş verilme olayı sona ermeli yoksa düğün aşamasında çok çok büyük badireler atlatırsınız.
    Kendi bütçenize ve beğeninize göre birşeyler alacağınızı bahane edip nişanlın tüm parasını annesinden çekmeli.
    Birde uyarım olacak mümkünse bu aileden epeyce uazakta otur

8. 12 Ağustos 2009
  9. gxuxlxuxmse_21

gxuxlxuxmse_21 Sevdan hep tutkudur . Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet haklıısınız uzakta oturcaz zaten .ama şimdi söledim tamam dedi beyaz eşya taksidi bitsin aylık bankaya atılcak ama kaynanam kurnaz alır vala.tavrımı koydum ben eve borçla girmem dedim .artık bekliyorum .ama aileminde beklentisi oluyo .yoksa ben tınlamam

10. 12 Ağustos 2009
  11. BenUgurBocugu

BenUgurBocugu CEYİS BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    298
    uzakta olsanızda o sızı etkıler cnm
    tavır koymak her zmn işe yararkı keske bu tavırlar olmasa ama ınsan bazen mecbur kalıyor
    aılenın beklentılerınden cok senın beklentın onemlı
    ıkınızde aılenızı öne sürmeyın bunu yapmamız lazım demenız gerekıyor
    işte ozmn mutlu olursunuz

12. 12 Ağustos 2009
  13. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Öz Anası Niye Sömürsünki
    Belki nişanlın para biriktiremiyor
    Annesine veriyor
    O biriktirip eşyanı falan dizecekler.

14. 13 Ağustos 2009
  15. kokoshatun

kokoshatun Guest

hımmmm çok ama çok iyi düşün başında cadı mı cadı bi kayınvalide var ve galiba nişanlında anne ağzına bakanlardan... ilerde bu yüzden çok sorun yaşarsın cnm iyi düşün evlilkten dönmem zor olur ama gerekirse nişandan dönersin bak bakalım nişanlın söz geçirebiliyor mu annesine? şu an etrafımda biribirini çok seven ama kayınvalide yüzünden ayrılan bi çift var iyi düşün cnm umarım ayrılık olmaz ve nişanlın anne lafı dinlemez tavrını kesin ama kesin koyy..! baştan koycaksın tavrını yoksa ilerde koysanda çok bişi değişmez ve suçlu sen olursun. şimdi tavrını koy herkes ona göre hareket eder sakın ama sakın susayım kötü olmasın daha deme sen susarsın onlar susmaz...

16. 13 Ağustos 2009
  17. pratikzeka

pratikzeka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence balık baştan kokar eğer nişanlın hakkınızı aramıyosa o iş karışık sevgin olayları aşmak için yetmeyebilir.Nişanlılık devresinde olmuyosa bırak gitsin cnm

18. 13 Ağustos 2009
  19. susarak xoxzlxuxyorum

susarak xoxzlxuxyorum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ttalım al nişanlını akrşına konuş açık açık olay daha fazla büyümeden ileriye gitmeden zararın neresinden dönersen kardır kırmadan sakin sakin konuşş bakalım durum değişcek mi