Nolur bana yardım edin arkadaşlarr !!!

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve DoraGizem tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : DoraGizem
  1. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlarr meleğim 2 aylık olduğunda bir kadın doğumm dr gittim doğum sonrası kanamamm bitmediği için ve bana kullanmam içi 2 ilaç birde vajinal tablet verdi ilaçlardan birtanesinşin içeriği progesteron hormonuymuş buda bende yan etki yaptı vee göğüslerim yarıldı parçalandı kızlar bana nolur yardım edin meleğimi emziriyorum ve canım çok yanıyorr yardımızınıza ihtşyacım var.allah kimseye yaşatmasın çk kötü çok zor...mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Benim gibi böle bi durum yaşan var mı?

2. 14 Aralık 2009
  3. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    canım bi doktoruna sorsan az buçuk baktım bi çok insan meme yaralarına lansinoh kullanmış çok iyi geldi diyenler var. emzirmeden evvel silmeye de gerek yokmuş bu kremde.

4. 14 Aralık 2009
  5. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    kullanıyorum tatlım ama faydasını görmüyorum...

6. 15 Aralık 2009
  7. ipeka

ipeka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    1-2 hafta kadar silikon uç kullanabilirsin bir yandan da lansinoh sürmeye devam et. bu süre icinde göğüs ucların iyilesmeye baslar. 2 haftanın sonunda silikon ucu kullanmayı kes. ben bu sekilde emzirdim ilk zamanlar yoksa canımdan can cıkıyordu emzirirken. gittikce acıması azaliyor sonra tamamen geciyor.

8. 15 Aralık 2009
  9. minnosh

minnosh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    88
    bepanten merhem kullan emzirmeden öncesil.. birde göğüskalkanı kullanmanı tavsiye ederim. çabuk iyileşmesini sağlıyor.

10. 15 Aralık 2009
  11. Nisan21

Nisan21 Taze Bekar ( mihrace ) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende farklı farklı ilaç kullanmıştım çaresi olmamıştı bende tuttum hepsini karıştırdım öyle kullandım o zaman geçmişti bepanten hametan zeytinyağı vs hepsini karıştırıp sürmüştüm ama herkese iyi gelmeyebilir dr sorun isterseniz geçmiş olsun

12. 16 Aralık 2009
  13. cottonheart

cottonheart Zeynebin annesi Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    bendede gold lanolin vardı onu sürebilirsin birde hergün suyla sil ama benimde kanamam 2 ay sürdü niye ilaç vermiş sana anlamadım o zamanla oturuyor zaten sen normalmi yaptın

14. 16 Aralık 2009
  15. ABERK

ABERK Canım zuzum Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    Doğumdan sonra tam 5 ay hiç iyileşmeden bu acıyı çektim.Yarıldı,kanadı,su topladı,kurudu.Ayaklarımı yere vura vura emziriyordum.Başta hep lansinoh kullandım iyileştirmese bile acısını alıyordu.Hakiki zeytinyağı,kayısı ve buğday yağı karışımı,başka başka herşeyi kullandım ne fayda.Zamanla kendi kendine geçti.Ama bepanten kremi tavsiye edrim çok iyi olduğunu söylüyorlar.Bencede göğüs pedi kullan rahat edersin kolay gelsin çok geçmiş olsun ne zordur iyi bilirim

16. 16 Aralık 2009
  17. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    Canim gecmis olsun ins bende çok iyi bilirim o aciyi. 3. bebegimde Zeytin yagi iyi geldi bana
    herkese farkli farkli faydasi olurmu bilmem ama canim ben zeytin yagda buldum.
    her emzirdikten sonra goguslerimi ilik suyla yilkadim kuruladim ve sizma zeytin yagi surdum. dogumdan 5- 6 gun sonra hiç bir seyim kalmadi çok sukur Allah'ima!

18. 16 Aralık 2009
  19. zafergamze

zafergamze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim 3 ay boyunca gögsümde catlama oldu ve artık senn gibi emziremiyordum kullanmadıgım krem ilaç kalmadı ama gecmedi en sonunda int bişey okudum e vitamini var tablet gibi içi jel onu iğneyle delip gögsümün catlagına sürdüm üç dört gün içinde inanılmaz değişiklik oldu ve yaralarım gecti bence sende dene inş sendede işe yarar.