Nolur bana yardım edin ...:'[

Konusu 'Aile Planlaması' forumundadır ve aryam tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : aryam
  1. aryam

aryam Guest

arkadaşlar öncelikle sizin yardımınıza ve desteğinize çok ihtiyacım var kimseyle paylaşamadığım için mahvoldum öğrendiimde kahroldum ağlaya ağlaya bitirdim kendimi bi çıkş yolu bi mucize yaratsındie yalvarıorum Allah ıma ki bebeğimi doğurabiliim. Ama lanet olsun banaki su an bu imkansız sözlümle birbirimizi çok seviyoruz yazı nişanımız var evliliğe gelince okul dolayısıyla 3 sene sonra kararlastırdık. Ailelerimiz yakınlaştı gayet ciddi bi ilşki şeytana uyup yenik düştük kendimize ve ben daha onun acısını atlatamamışken bide hamile kalmışım . Ailelerimiz okul bitmeden evlenmeye karsı haklılar doğal olarak . ama kaarnımdaki masum zavallı bebek.ailelerimiz duysa bizi evlatlıktan reddeder .kendimden nefret ediyorumbuna mecbu olduum için hiç affetmiycem kendimi.Allah ım nolursun yardım et nolursun bı mucize gönder vardiin cana kıymak zorunda kalmiim .yaşayamamben nolur dua edin benm için. ınanılmaz kötüyüm. Allah bütün bebek isteyenlere çok kolay bi şekilde sağlıklı bebekler verir inşallah , banada bi mucize canı gönülden dilerim:':-)çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Mayıs 2009
  2. 21 Mayıs 2009
  3. asgd

asgd Guest

canım öncelikle ALLAH yardımcın olsun .olabılecek tek mucıze sanıyorumkı bır an once aılelerı ıkna edıp evlenmnız olucak kı bencede madem boyle bıseyı yaptınız bır canada kıymayın ınsallah bır cıkar yol bulursunuz

4. 21 Mayıs 2009
  5. elitu

elitu Rabbim sen yardımcımız ol Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    keşke zamansız böyle bişey olmasaydı. Ama olan olmuş, şimdi ne desek boş. Ama bir şekilde aileleri ikna mı edersiniz nasıl olur tam kestiremiyorum. Bana sorarsan bebeği asla aldırma derim.Senin için hiç kolay bir durum değil. Allah yardımcın olsun. Aldırırsan ilerde de çok pişman olursun. Bak biz bulamıyoruz. İstiyoruz ama olmuyor, Allahın işi işte, sen de olmasın isterken olmuş. Ne diyeceğimi bilemiyorum.

6. 21 Mayıs 2009
  7. Glikoz

Glikoz DİNE Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim çok zor bir durum
    Mevlam yardımcaın olsun

8. 21 Mayıs 2009
  9. aryam

aryam Guest

dua edin nolurrr .. imkansız olduunu biliorum ama içimde son ana kadar hep bi umut olcak hep ama .. 2haftalıkbide çok kısa zamanım var ama bi mucize bekliyorum Yüce Rabbimden tek dileğim beni affetmesi böyle bişeye sebep olduum için , affedip bana mucizemi vermesi:çok üzgünüm:..

10. 21 Mayıs 2009
  11. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Vicdan azabı çekiyor olmanız bir yana,böyle bir durum ruhsal açıdan da çok etkileyecek sizi belkide uzun zaman boyunca..
    Keşke önleminizi alsaydınız,daha dikkatli olsaydınız.
    Neyse,Allah yardımcınız olsun ne diyeyim.

12. 21 Mayıs 2009
  13. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Neden doğum kontrol yöntemlerini kullanmıyorsunuz ki :KK43: Sadece sizin için söylemiyorum bunu.. Böyle bir şeyin vebalini almak çok ağır.. Çok yaralayıcı.. Allah yardımcınız olsun.. Bunun vebalini kaldıramayacaksanız ailelerinize açıklayın durumu..

14. 21 Mayıs 2009
  15. bebeğin için mücadeleni vericeksin..
    ona kıymaya ya da ona kötü bir yaşam sunmaya hakkın yok..
    bundan sonra onu düşünerek mücadeleni ver..

16. 21 Mayıs 2009
  17. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    en son çare aldırmak olsun
    sonu ne olursa olsun ailenizi ikna etmeye çalışın

18. 21 Mayıs 2009
  19. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    2 haftalık gebelik olmaz.
    en erkeni 4 haftalıktır.
    gebelik cinsel ilişki gününden değil son adet tarihinden itibaren hesaplanır.:nazar: