nolur bi bakın aldatıldımmı şim di yani!!!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve kiss mee tarafından 13 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kiss mee
  1. kiss mee

kiss mee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar dün gece ben eşim için ezanı beklerken geçmişe bi baktım ki eşim facebook üye olmuş yaklaşık 5 gün önce ve hamen bi kaç bayana aerkadaşlık onayı göndermiş kabul etmeleri için ve msn şifrsini çözdüm zaten bana çok güven biri diildir herzaman kuşkulanırdım ama yeter artık gşimdi
    daha bişey belli etmedim oruç die ama akşam konuşmak istiyoerum ve bu işi artık bitirmek istedigimi sölicem çünki iice soguklaştı ben uzunzamandır evliligimi düzeltme adına mücadele verirken o fırsatını buldumu muhakkak sanal ta bi halt karıştırıyor gözü dışarda ve güvenim itimadım sevgim saygım biitti
    çok kızgınım ona artık düzelse bile hep bunlar aklıma gelicek o heyacanı sevgiyi bidaha yakalayamicaz çünki dün anladım ki
    gözü dışarda ve farklı hayallerin peşinde

ve henüz 1
    buşuksenelik evliyiz:KK43:ve kızımız var 7 aylık güven olmadan olmaz sanırım bugün akşam konuşucam ama bi rkezde fikirlerinizi almak istedim nolur bişeyler söleyn
    bi yol gösterin konuşmamada onu havaya sokmak istemiorum aciz kadın gibide davranmak istemiorum çocukçada kavga etmek istemiorum nasıl bi konuşma önerirsiniz yaaaa

gözü dışarda ve farklı hayallerin peşinde

2. 13 Eylül 2008
  3. monpetit

monpetit Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zor bir durum akşam konuş bakalım nasıl bir açıklama yapıcak

4. 13 Eylül 2008
  5. MiniEtek

MiniEtek ben ona resmen aşığım... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Ya bu erkekler neden böyle yaa

ne desem boş eşini en iyi sen taniyorsun ama kaybetme korkusunu biraz yaşat istersen....

6. 13 Eylül 2008
  7. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım bende facebook uyesıyım, sımdı ıkı cesıt arkadaslık teklıfı gonderen var, ya sızı okul donemlerınden tanıyanlar mahalle vs o sekılde tanıyanlar var, bıde affedersınız bı ıs cıkar mı dıe sıteye gıren erkek ve bayanlar var, profıl resımlerı bıle cok tahrık etmeye yonelık:eek:klava: eger bahsettıgım ıkıncı grup hatunlardansa haklısınız, eger deılse hımm nerden arkadasın dıe sorabılırsınız; ama bahsettıgınız gıbı daha oncesı varsa burada karar sızın, bebegınızde oldugu ıcın bısey dıyemıyorum, Allah yardımcınız olsun

8. 13 Eylül 2008
  9. cadi kasanxix!

cadi kasanxix! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende facebook üyesiyim ve sadece arkadaş listemde tanıdığım arkadaşların var ama eski arkadaşlarımıda buldum bu site sayesinde hemen karar vermeyimn belki eski bir arkdaşıdır ama yinede sakince konuşun derim sorun ama suçlayarak değil..facebook kullanma amacına göre değişen bir site ama uygun kullanıldığında sorun yok kişinin nasıl kullnadığına bağlı tabi buda..

10. 13 Eylül 2008
  11. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım yaa güvenmiyormuş gibi konuşma.sadece lafın arasında deki ''herkeste bi facebook çılgınlığı var,sen de üye oldun mu veya eski arkadaşlarla görüşmek için iyi bi fırsat olbilir ''deyip önce bi ağzını ara.bakalım ne diycek saklıcak mı yoksa herşeyi anlatacak mı.ona göre konuşmana devam edersin.erkekler güven konusunda çok hassastır heleki gerçekten dürüst bi insansa.

12. 13 Eylül 2008
  13. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    ınternet cıktı kadınların huzuru bozuldu.....

eşler kadınlara ayırması gereken vaktı baska kısılere ayırıyor
    bıraz daha takıp et kıme nasıl arkadaşlık etmışş

14. 13 Eylül 2008
  15. sweety27ist

sweety27ist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    belki kötü bi amacı yoktur ya

16. 13 Eylül 2008
  17. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım msn şifresini nasıl çözdün bana bi anlatsana tek tek çünkü eşim benden msn nini gizliyor benim msn im yok diyor ama ben buldum birde o anlamadan şifresini bulursam çok iyi olacam en azından enayi olmadığımı kanıtlayacağım

18. 13 Eylül 2008
  19. MiniEtek

MiniEtek ben ona resmen aşığım... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bende aynı durumdayım nasıl bulcaz bu şifreleri yaa

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.