nolur cevap tecrübeli arkadaşlar..

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve hbyrm tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : hbyrm
  1. hbyrm

hbyrm Rabbim OL dedi oluverdi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar merhaba 15 aylık evliyim normalde eşim korunuyor, ancak 2 aydır takvim yöntemiyle korunuyoruz..aslında haziran ayında hamile kalmak istiyorum pek çok yönden rahat olacak benim için tabi Allah hayırlısıyla versin..
    olursa üzülmeyecem olmazsa da şimdilik üzülmeyecem...
    şimdi gelelim konuya...
    kızlar 31 martta adet oldum 6 -7 nisanda korunmasız ilişki oldu.daha sonraasında da geri çekilme yöntemini denedik..3 gündür kasıklarım adet olacakmışım gibi ağrıyor belimde de ağrı oluyor...ve anormal şekilde yoğun akıntım oluyor..içime bi kurt düştü yani farklı hissediyorum normalden..hiç böyle kasık ağrım olmamıştı...
    bugün dayanamadım doktora gittim..üşütmüş olabileceğimi düşünüyorum.yine de bi doktora danışayım dedim..kadın şimdilik gebelik anlaşılmaz diyor..acaba kan testinde çıkmaz mı ya??enfeksiyon için vajinal muayene istedi ona da ben hazırlıksızdım..okuldan erken çıkınca düşünüp duracağıma gideyim dedim pat diye oldu yani..
    aslında eşime haber vermeyecektim ama işim uzayıp eve geç kalacağımı anlayınca mecbur söyledim koşa koşa yanıma geldi resmen gözleri parladı adamın eşim çok istiyor da...hayaller kuruyor,planlar yapıyor..onu öyle görünce ben de hemen istemedim değil..
    bu arada kadın 21 inde gelin yumurtlama testi yapalım isterseniz dedi kabul ettim ben de..nasıl yapılıyor bu test bilgisi olan var mı??birde 21inde kan testi yaptırsam gebelik belli olurmu?
    uzun oldu heyecanı mı mazur görün :))))

Son düzenleme: 16 Nisan 2010
  2. 16 Nisan 2010
  3. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım adet döneminin nekadar olduğu önemli ayda birmi 28 güne birmi.yumurtlama testi kandan bakılıyo canım yumurtlayıp yumurtlamadığını öğreniyosun.söylediğin belirtiler hamilelik belirtisi gibi ama yınede yanılmada olabilir senin için hakkında ney hayırlısıysa o olur inşallah

4. 16 Nisan 2010
  5. hbyrm

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım normalde 30 günde oluyorum ama bazen 28 - 29 olabiliyor..teşekkürler canım amin hakkımızda hayırlısı neyse o olsun...

6. 16 Nisan 2010
  7. hbyrm

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    yok mu kimse yaaaaaaaa

8. 16 Nisan 2010
  9. hbyrm

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ya kızlar ya bişey söyleyin lütfeeeen

10. 16 Nisan 2010
  11. meltemkilic

meltemkilic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    canım aslında hamilelik belirtileri için erken gibi geldi bana. akıntın beyaz ve kıvamlı mı?

12. 16 Nisan 2010
  13. domates

domates "OĞLUM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yumurtlama testine ne gerek var anlamadım?
    beklenen adetten 5-6 gün önce beta-hcg testinde gebelik çıkıyor,

14. 16 Nisan 2010
  15. hbyrm

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım dr hamile olmadığımı düşünüyor heralde ben haziranda istiyoruz deyince isterseniz yumurtlama testi yapalım dedi..

16. 16 Nisan 2010
  17. hbyrm

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    akıntım dün şeffaftı bugünse yoğun hafif sarımsı ve kıvamlıydı...ancak normal akıntımdan farklı hiç bu kadar yoğun akıntım olmamıştı..ve hiç böyle kasıklarım ağrımadı şimdiye kadar durduk yere..

aslında ben de hamile olmadığımı düşünüyorum ama eşimin hevesi içimi öyle ezdiki galiba buna inanmak istiyorum..aslında ben haziranda kalmak istiyorum..hem hamileliğimin ilk ayları tatile gelecek hem de doğumdan sonra 5 ay bebeğimle olabileceğim Allah kısmet ederse..

18. 16 Nisan 2010
  19. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    canım benım 6-7 nısan normalde yumurtlama olmaması lazım..ama bellı olmas tabı...
    bende 30 martta adet oldum..8-13 arası yumurtlama olabılecegı yuzde 90 ıhtımal..28 gunde bır adfet oluyorsan...
    eger 30 gunde bır oluyorsan bu tarıh ayın 15 ıne kadar uzar..hamıle olmayabılırsın canım..ama ıstıyorsan bundan sonra korunmayı bırak...yumurlama hakkıında bılgım yok..ama ben netten hesaplıyorum yumurtlamamı..
    inşallah hamılesındır canım...