nolur kızlar bana yardım edin:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve civcivy tarafından 14 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Eylül 2010
    Konu Sahibi : civcivy
  1. civcivy

civcivy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    .....................................................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Mayıs 2016
  2. 14 Eylül 2010
  3. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Vicdan azabı çekiyormuş bana yaptıgından, ama bile bile ben uyurken geceleri aynı kızla saatlerce konuşmuş:KK43:(( ben onu çok seviyordum , ben affetmeye çalışsamda olmuyor günlerdir unutamıyorum, hep aklımda neden yaptı , oyundu lafına nasıl inanırım nasıl bi saçmalık bu.bana karşı vicdan azabı çeke çeke nasıl yapar bunu:KK43:(

4. 14 Eylül 2010
  5. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    alıskanlık oldu demesinden bu isin ciddiyetini anlayabilirsin yaptıgı ciddi bir iliski yasayan bir insana yakısmaz bugun boyleyse evlendikten sonra baska seyleri cıkabilir

6. 14 Eylül 2010
  7. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evett:KK43:((((( o deil herkestenbeklerdim bi tek ondan beklemezdim:KK43:((((((((( bi tek ondan:KK43:(((((((

8. 14 Eylül 2010
  9. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :KK43:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

10. 14 Eylül 2010
  11. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl affedebilirim demişsin, son cümlende. ayrılmayı düşünmediğini çıkarıyorum buradan...
    alışkanlıksa evlenince de devam eder. sana da kabullenmekten başka yol yok.

1 değil 2 değil sana bir sürü yalan söylemiş, sildim demiş silmemiş. konuşmuş geceler boyu. seninle yazışacağına onunla yazışmış, bikinili fotoğraflarına bakmış sonra da senin yüzüne bakmış.

biraz acımasız oldu ama sen iyi yönünden bakmak affetmek için bir yol bulmak istiyorsun. burada gururumu çiğnerim, ilerde de bana aynısını yapabileceğini kabullenirim diyorsan affet arkadaşım. ama inşallah sonradan üzülmezsin :KK43:(

12. 14 Eylül 2010
  13. Bonbonito

Bonbonito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Walla arkadaşım,Her şey gün gibi ortada. Erkek arkadaşının söylediklerine inanmak istiyorsan inanıcak bişiler bulursun tabi. Seni aldatmış olması için kızla görüşüp beraber olması mı gerekiyor daha? Ki yakın olsalardı emin ol onu da yapardı bu durumda.

14. 14 Eylül 2010
  15. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sildim dediktensonra konuşmamış gerçekten dove. Bi kaç gündür var zaten bu olay.

gecen yıl daha cok konuşmalar, o zamanlarda da tabi benim haberim yoktu, hala msnindeydi gecen yıldan, üstelik yeni açtıgı msnde de, ameliyatını merak etim diyor, diğer msn kalabalık diyor öylesine eklemiştim diyor yeni msnimize.

evet affetmeye çalışıyorum dove evet:KK43:(((((((( affdilecek bi tarafı bulabilirmiyim die:KK43:(( çok sevdim ki ben çok çok. hiç bi yanlışını görmedim. Bu olay ortaya cıktıktan sonra konuşmadı dediğimgibi zaten bi kaç gün oldu zateni, ama eski msninde duruyordu evet hala.. allah kimseye vermesin böyle şeyler vermesin

16. 14 Eylül 2010
  17. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu bana ilk yalanıydı, en büyük yalandı t abi benim haberim yokken başkasıyla konuşması, buyalandan da beter. bu kızla ilgili de evet 2 yalan söyledi.

18. 14 Eylül 2010
  19. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    daha yeni nişanlandık:KK43:((((( onu deli gibi severken bu kadar şey yaşanmışken silip atamıyorum ev et:KK43:( çok zor gercekten cok zormuş:KK43:(( o deil en zoru hiç beklemediğiniz birinden:KK43:(((((((((((

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.