nolur yardım edin offf :( :(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve lolila tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

15 Eylül 2010
    Konu Sahibi : lolila
  1. lolila

lolila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşlar ..
    bir kankam adı emre 8 yıldır tanıyorum Lütfen bana yardım edin ben eski sevgilimle baraberken kankam yüzünden ayrıldık çünkü bu kankam (emre) birine beni sevdiğini söylemiş ama ben ona sorduğumda yok dedi olamaz falan dedi ayrıldık bitti 5 ay gibi bi zaman geçti onunla herşeyimi paylaştım hergün konuşuruz arada buluşruz sinemaya gideriz ikimiz ama ben ona arkadaşlık dışı duygular besliyorum onu çok seviyorum herşeyi herkesi göze alacak kadar kim ne derse desin umrumda değil ama bu onu bilmiyor ama onu kaybetmek istemiyorum ne yapcağımı bilmiyorum nolur yardım edin ne yapıcam ben yaa ;( ;( ;(bana kızıcaksınız belki ama seviyorum onunla bu kadar çok şy paylaşmışken onu asla asla kaybetmek istemiyorum acaba içimde mi bıraksam ya giderse o zaman dayanamam bunu göze alamam nolur yardım edin ablalarım ;( ;:-)sinifsinif::sinifsinif:

2. 15 Eylül 2010
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kimi seviyosun kankanı mı? diğer çocuktan ayrıldın görüşmüyorsun dimi?

4. 15 Eylül 2010
  5. HYT

HYT Yeni bir hayat... Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Bence ilk adımı daima erkek atmalı
    Fakat hoşlandığının sinyallerini verebilirsin ama baktın
    onda tık yok daha fazla uzatma

6. 15 Eylül 2010
  7. heath_19

heath_19 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benımde senın anlattıgın gıbı bı kankam vardı
    vardı dıyorum cunku artık o benım nısanlım :))
    butun dertlerımızı paylasıyorduk hatta kız arkadasından ayrıldıgında haftalarca onu tessellı etmeye bıle calısmıstım
    zamanla arkadaslıgım benım ıcn aska donustu ama onda hıc oyle bırsey yoktu (ben oyle zannedıyormusm)
    ıkımızınde ıyı arkadası olan bırı vardı o benım ondan hoslandıgımı bılıyordu
    sonra onunda agzını armaya karar verdı agzından gırmıs burnundan cıkmıs onunda benden hoslandıgını ogrenmıstı ama oda benım gıbı benım onu arkadas olarak gordugumu sanıyomus ve bana acıldıgında arkadaslıgımıda kaybetmekten korkuyomus
    ayy cok uzun oldu ama anlatım
    neyse sonra ben bunu ogrnedıkten sonra ona karsı hıslerımı azda olsa bellı etmeye baslamıstım zamanla oda aynı sekılde bana hıssettırıyordu
    ve bı anda 13 yıllık arkadasım sevgılım oldu 3,5 yıldır bırlıkteyız
    1 yıldırda nısanlıyız :))

8. 15 Eylül 2010
  9. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Walla , ona hislerini söylemek hızlı bir çözüm olur ama ; ben böyle cümlelerin önce erkekler tarafından söylenmesi gerektiğini savunuyorum . Sakın birşey söyleme :eek:lmaz:

Ortak bir arkadaşınızın yardımıyla , emrenin ; senin hakkındaki düşüncelerini öğrenebilirsin .:kahve:

10. 16 Eylül 2010
  11. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet arkadaslara katılıyorum sen belli et sadece..ve güvendiğin biri varsa eğer ondan ağzını yoklamasını iste..bu kisi seni sevdiğini söylemiş,belki de doğru bu?seni kaybetmekten korktuğu içinde çevirmiş olabilir..bence bir sekilde ufak ufak belli et ona olan hislerini bakalım ne olacak :)

12. 16 Eylül 2010
  13. PammukSeker

PammukSeker Bütün dünyayı gezelim elele<3 Üye

Beğenildi:
    1.158
    Ödül Puanları:
    163
    Ben pek anlayamadım,
    kankan senin onu sevdiğini biliyor mu, sevgili oldunuz mu, ayrıldık demişsin.
    Şu an neden görüşmüyosunuz.?
    Hiç bişey anlamamışım sanırım.sempatiksalakcinni

14. 16 Eylül 2010
  15. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Emre seviyo mu sevmiyo mu seni,sana bunu söyeyen kişi neden böyle bir yalan söyleme gereği duysun ki kaydirigubbakcemile2

16. 16 Eylül 2010
  17. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben emrenin seni sevdiğini söyleyen kişinin yalan söylediğini snamıyorum canım. Emre senin tepkinden korkmuş bence.

18. 17 Eylül 2010
  19. cemresum

cemresum hayallerim hayal oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    canım ileride geriye dönüp baktığında keşke dememek için ona sevgini belli et ileride yapmadığın şeyler için değilde yaptığın şeyler için pişmanlık duy dah iyi
    bence sen ona duygusallık içeren sevgini anlatan anlamlı bikaç mesaj gönder bakalım tepkisi ne olacak bide ona sor bakalım sevdiği birisi varmıymış varderse eyer seni seviyorsa söylemek istemicektir başkasıysa zaten kankasına söyler dimi