nolur yardım nişan bohçası

Konusu 'Nişan (Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi)' forumundadır ve civcivy tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

19 Şubat 2010
    Konu Sahibi : civcivy
  1. civcivy

civcivy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar nisanda gelcekler. Başka şehirden gelcekleri için annem bir kere gelsinler hem aileyle tanışalım hemde nişan yaparız yüzük takarız iki iş olmaz dedi.
    bohçanın Düğünde verilmesi görülmüş bişeymi. Düğünde verilmesede şimdi halletsek olmaz mı ya nolur bir yardım edin bana:KK43:(((

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Mayıs 2016
  2. 19 Şubat 2010
  3. mayaiolp

mayaiolp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bohça illa da nişanda verilir diye bi kaide yokki düğünde veren de var. ama onlar gelmeden önce konuşsanız iyi olur çünkü onlar yapar da siz yapmazsanız olmaz. ya da şöyle yapın nişan yapıldıktan sonra siz ailecek elbette damat tarafa gideceksiniz bir gün o zaman götürürsünüz bohçalarınızı

4. 19 Şubat 2010
  5. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım konuşacak zaman da olmucak ki yani tanışmaya o zaman gelcekler zaten. Şöle düşündüm nişanda damada ben bohça hazırlıyım elimden geldiği kadar.Gömlek,pijama, çorap, çamaşır vss .. Onlarda nişana gelirken illa ki bohça gibi bişi getirirler. Annemde diyor ki kayınvalide işte peder, dede içinde düğünde yaparız bohça veririz onlara diyor. Olur değil mi.

6. 19 Şubat 2010
  7. mayaiolp

mayaiolp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    olur tabiki de. zaten benim konuşun dediğim erkek arkadaşına bir sor demek istemiştim bir bohça hazırlanacaksa evde tabiki de haberi olacaktır sen de ona göre ne yapacağını bilirsin.

8. 19 Şubat 2010
  9. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizim ki hiç bilmiyor :)) Ben kaçırmıştım ağzımdan sana bohça hazırlıcam gibi bişi demiştim. Oda o zaman bende sana yapayım demişti. Düğünde damada tekrar bohça hazırlamama gerek kalmaz, düğündede işte kayınvalideye falan koyarıs bi bohça diyorum

10. 19 Şubat 2010
  11. mayaiolp

mayaiolp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    gayet mantıklı hem masrafı da ikiye bölmüş olursun benim sözümde sözlüm ve bana ufak tefek bi bohça hazırlandı şimdi nişanda herkese yapılacak.aslında bana kalsa aileye bohça yapmaya gerek yok ama anneler dinlemiyor beni.

12. 19 Şubat 2010
  13. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bi de ben damada nişanda takım elbise alamıcam canım. Çalışmıyorum bizimkilerede çok yüklenmek istemiyorum. Yani nişanda bir bohça yapayım diyorum damada.

14. 19 Şubat 2010
  15. mayaiolp

mayaiolp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    takım elbise almayı ben de düşünmüorum hem zaten giymiyorda onun yerine daha spor bir pantalon gömlek alabilirsin .

16. 19 Şubat 2010
  17. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    begendim işte canım iş yerinde de giyebileceği tarz ds damattan bi gömlek.onu bohçasına koyucam. nişanda giyebileceği bir takımda alır zaten kendine diye düşünüyorum.

18. 19 Şubat 2010
  19. mayaiolp

mayaiolp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    zaten koyacağın şeyler standart gömlek iç çamaşırı çorap terlik havlu bunların yanına pijama tıraş takımı seccade de sana kalmış. çok kafana takma yani bırak bu işleri anneler düşünsün onlar daha iyi biliyor