nolur yardımmmm.....

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve ecenaz_34 tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ecenaz_34
  1. ecenaz_34

ecenaz_34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben yedı aylık bır kız bebek annesıyım arkadaslar.sorunum ıse bebegım uyumadıgı her dakka neredyse aglıyor.sadece 5-10 dakıka keyfı oluyor o kadar. cok asırı gazı var 7 aylık bı bebegın bu kadar gazı olması normalmı sızce?bırde bebegımın kalbı delık 2 ay sonra amelıyat olacak.kalbı delık oldugu ıcın cok hızlı nefes alıp verıyo cok hızlı beslenıyo.hava yutuyo olabılırmı acaba?doktora goturuyorum dogdugundan berı. aglaması ıcın herhangı bı sebep gormuyolar gazı dısında.kullanmadıgım damla cay v.s kamadı.aynı durumda olan yardım etsın ltfn???senağlama

2. 26 Şubat 2009
  3. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım bebeğine Allah şifa versin gazdan ağladığına emin misin? Belki başka bir derdi vardır annesi?

4. 26 Şubat 2009
  5. XSXEKERXIXM

XSXEKERXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah kızına şifa versin inşaallah ben kızıma gazı için zinco kullanıyorum ve çok işe yarıyo eczaneden bulabılırsın ama 7 aylık bebegin gazı oldugunu hiç duymamıştım 4. aydan sonra bitiyo diye biliyorum

6. 26 Şubat 2009
  7. zuza

zuza emo emo fuck you emo!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bak tatlımsımdı sana cok onemlı bılgıler vercem benımde kızımda ole sorun vardı ben profosore goturdum alman ılacı sab sımplex var yemklerden sonra 2 3 damla verceksın bu ılacı bulamazsan ben sana gonderırım cnku heryerde bulunmuo bı de bebegının poposunun altına sıcak su torbası koy karnını ılık zeytınyagıyla ovala oolmadı sıcak havlu koy aman sakın gogsunu yada kanını acık bırakma sıkı gıydır bıde bı kac hareket anlatcam onları yap kesınlıkle bu sıkıntıdan kurutulacaksın cocugunu kucagına al mıdesının hemen altından tut ayaklarınıkarnına dogru buz dızlerı ıyıce kkırılsın bebegın yuzu dısarıya donuk olsun bole hıc sıkılmadan bı sure gezdır bak o pozısyonda babagın nasıl suscak cnku rahatlayacak 2 yatır yataga yıne dızlerını kır karnına dogru cek 3 karnnı cıplak elle ovala kucagına aldıgında mıdesı omzuna gelcek sekılde tut sıtına pat pat vurma bu ıse yaramasmız ovala sadece ve bunu her yemekten donra hemn yap cocugu yatarak yedırme bıraz dık olsun sıtını destekle hava yutmaması ıcn ve cocugu herzamn yan yatır sola dogru bebegın bıras buyuk o yuzden gonul rahatlıgıyla bı asırı gaz sancısı ıcnde fıtıl oleyeblırım o aylarda vermıstı doktıor bana bı sakıncası oollmaz SPASMO PANALGİNE hadı ıyı gelır ınsallah allah sıfalar versın cnm

8. 26 Şubat 2009
  9. zuza

zuza emo emo fuck you emo!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zınco benım hıc ısıme yaramadı 4 aydanda sonra bıtmıo bası cocukların 1 1.5 yasına kadar bıle suruoa.s

10. 26 Şubat 2009
  11. ecenaz_34

ecenaz_34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm kac doktora goturdum ama gz dısında bı sorunu olmdıgını soyledıler

12. 26 Şubat 2009
  13. ecenaz_34

ecenaz_34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm cok tesekkur ederım bılgılerın ıcın sap sımplex kullanıyorum zaten.panalgın fıtılı ıse her allahın gunu koyuyorum.bızım dert oyle boyle degıl cnm ya.cok zordayım.soyledıın hareketlerın cogunu yapıyorum ıse yarıyor ama gecıcı bı sure.bu sorun tamamen ne zaman gecer bılmıyorum senınkının ne kadar surmustu cnm ya?

14. 26 Şubat 2009
  15. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bebeğim iki ay sonra ameliyat olucak demişsin.Sanırım kalbindeki sorundan kaynaklanıyor olabilir sen sakın doktora sormadan ilaç kullanma kalbindeki rahatsızlık onun zor nefes almasına daralmasına vs...bir sürü sıkıntı verebilir.Ameliyat olunca bunların hepsi ortadan kalkar.

16. 10 Mart 2009
  17. eraysu

eraysu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bir de BABULıNE adında bitkisel bir şurup var ben iki aylık bebeğime kullanıyorum. çok şükür iyi geliyor...denemeni tavsiye ederim...

18. 10 Mart 2009
  19. mangalia

mangalia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşim acaba diş çikarma gibi bir belirtisi var mi?normalde 7 aylık bir çocuk gaz yuzunde okadar çok aglamaması lazım.sen en iyisi doktora danış.