Noluuuuuuuur acil yardım

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve ***GONCA*** tarafından 17 Kasım 2009 başlatılmıştır.

17 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ***GONCA***
  1. ***GONCA***

***GONCA*** Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar saçlarım katsız mavi siyah boyalı ve kalçamda çok sade duruyor boyunu kısaltmadan nasıl bi şekil verilebilir lüfen bişi söyleyin fotorgaf koysanızda iyi olur

2. 17 Kasım 2009
  3. fmk

fmk EMANETIYLE TACLANDIRDI... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    hacim kazandirmak istiyorsan saclarini sarbilisin yada yandan ayirabilirsin uzun saca bir sürü sey yapilir aslinda niye böyle panik yaptin anlayamadim

4. 19 Kasım 2009
  5. blackheart

blackheart Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım akşamdan biguidilerle sar yat hem kıvırcık olunca biraz kısalıyor saçlar hemde değişiklik olur Senın için katkaydirigubbakcemile3 attır senın güzünde hacimsizse hem kolay taranıyor kat olduğu zaman saçların düzse hem daha gür gözüküyor ama fazla katı tavise etmem uzun saçlı olduğun için bunalım yapmaman için asla enselerdeki -tatlicadiarzu-saçlarının boyuna ellenmeden kesim yapmanı tavsie ederimm ben genelde:kahve: öyle yapaarım resim ekle dersen baka.s. sana bi kaç resim ekliyebiliriim Canım veyaa ara kızıl balyajda olabilir hemde siyaha kızıl tutuyor die biliyorumm ben sana bi kaç örnek koyım bak veya kahkül yaptırabilirsin cnaım
    saçlarını bukle bukle yaptıktan sonra teepeden toplayıp eklediğim ufaklığın saçı gibide yapabilirsin

6. 19 Kasım 2009
  7. ***GONCA***

***GONCA*** Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok sağollll:KK70:

8. 23 Kasım 2009
  9. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    kahkül bence güzel olur.bugidi kullanmanı tavsiye etmem gece boyu uyuyamazsın sinirlerin bozulu verir sonra karanlıkta saclarını yola yola bugidileri cıkartmaya calısırsın yatağın içinde :-) ondan sonra da oh be dünya vermıs diyip rahat bi uyku cekersin :-) maşa kullansan daha iyi olur.maşa yoksa peçete ilede sarabilirsin ama o zaman biraz ince dalga olur.

10. 23 Kasım 2009
  11. simeron

simeron TATLIŞ'yla çok mutlu :)) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    ahaha aynı dert bende de var.. benimkilerde siyaha hatta yeni boyadım belimde saçlarım... boyunu kısaltmam asla.. kat çok denedim ama başka ne kaldı ki?? perçem denedim geri topladım yandan ayırdım ortadan deneme gafletinde bile bulundum ama ıhıh yani.. değişiklik istiyorum ben ya.. pff

12. 23 Kasım 2009
  13. Pepek

Pepek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Üçgen şeklinde kesebilirsiniz .. o biraz kısaltıyor boyunu ama çok fazla yukardan kesmezseniz olur biter :-)