norlevo :(

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve huh tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Mart 2009
    Konu Sahibi : huh
  1. huh

huh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese merhabalar;

yaklaşık 1 hafta kadar önce norlavo kullandım fakat hem 48 saati geçmişti hemde 1 gün arayla ilişki yaşadıktan sonra aldım... şimdi regl olacakmış giib karın ağrım vs var fakat 2 gün önce kahverengi jel gibi bi akıntı oldu 2 gündür idrardan sonra bu şekilde devam ediyor bugün yavaş yavaş sanki adete döndü gibi ama yine renginde bi tuhaflık var... sizce bu normal mi? daha önce böyle bişey yaşayan var mı :KK43:(

normalde regl döneminde çok nadir karın ağrısı çeken ben şimdi öksüremiyoırum bile :KK43:((

dün de gebelik testi yaptım fakat hamile de değilim :KK43:( anlamadım ben bişi :KK43:(

Son düzenleme: 23 Mart 2009
  2. 23 Mart 2009
  3. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    canım geçmiş olsun öncelikle. test yapmışsın hamile değilsin. norlevo kanamayı etkiliyo yanlız. ağrın içinse hormonların etkilenmiş durumda çünkü o ilaç yüksek dozda hormon yüklemesi yapıyo sanırım ağrı o yüzden. ara kanama filan yapması da normal hatta bazı kişilerde ayda iki kere adet görmeye kadar götürüyo. yanlış hatırlamıyosam norlevoyu alınca 1 hafta sonra kanama başlaması görülüyo ama bu tabi değişebiliyo. herkesin bünye farklı sonuçta. ama sninki normal norlevo seyrinde gitmiş. yani 1 hafta sona kanamaya çevirmiş.

4. 23 Mart 2009
  5. huh

huh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim shitcan...

beni endişelendiren jel kıvamında gelen çamur renginde akıntı.... henüz regl olamadım fakat olmuş gibi sancım var... son 3 ayda bi kaç kez almak zorunda kaldığım için kist vs durumundan endişe ediyorum....

ve kesinkle bir daha almıcam :KK43:(

6. 23 Mart 2009
  7. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    bence de canım alma başka türlü korunmayı dene çünkü ertesi gün hapları göründükleri kadar masum değiller ne yazık ki hormonları altüst ediyolar.

8. 27 Mart 2009
  9. sinem_s

sinem_s Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaşlar bu hapı sadece 1 kez ilişkiye girdikten sonramı alabiliriz?mesela 2-3 defa ilişkiye girdikten sonra (bir gün içerisinde) her ilişki için ayrı ayrı almamammı lazım?

10. 27 Mart 2009
  11. isranz

isranz eylül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    12 saatl ıcınde gırılen ılışkılerın hepsı ıcın bı kez alıcan bırden cok kullanılmaz.

12. 27 Mart 2009
  13. sinem_s

sinem_s Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    yakında evlenicem normalde kondom kullanıcıcaz sadece ilkinde korunmasız yaşamak istiyorum ama hap kullanmaktanda korkuyorum 1 kez bile kullansam yan etkileri olacağını öğrendim mide bulantısı,kusma,adet gecikmesi,adet düzeninin bozulma ihtimali... kullanmıs olan var mı?komplikasyonlar insandan insana göre değişir ama yine de merak ediyorum kullanıpta cok problem yaşayan var m? ilk ve son kullanıcam ben

14. 9 Nisan 2009
  15. esra73

esra73 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aekadaşlar bende bu norlevo dan kullanım ilişkiden baya bi sonra yani 72 sate yanın bi zaman da aldım ikisini bırden geri çekme yöntemiyle korunuyoruk ancak içeri kaçmış olma ihtimali beni korkuttu için içim rahat etmedi aldım bşrde o gün tam yumurtlamnın oldu gündü yani riski yüksek buldum içtimden beri dengem şaştı bugün 2. gün kasık agrıı ve vüüdumda bi dengesizlik var sizce normalmi bilgisi olan varsa paylaşır ise cok sewinirim teşekkürler

16. 9 Nisan 2009
  17. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    partnerin disari bosaldiysa hamilelik riski az diye biliyorum ama suda var ki erkeklerin zevk menisinde bile spremler var ve yumurtayi döllemeye yeterli olabilio bazi durumlarda..sizde kötü olansa tamda yumurtlama gününe denk gelmis olmasi ve gec alinmis olmasi, 72 saatten sonra koruyuculugu olmuyo diye biliyorum....ilaclarin dengeni bozmus olmasi cok normal cünkü asiri hormon yüklü bir hap insani alt üst ediyo..eger gebelik olusmadiysa 1 hafta icinde kanama yapiyo bu hap..ama siz yinede adet gününüz yaklastiginda kan testi yaptirin yada idrarda bakin..

Son düzenleme: 9 Nisan 2009
  18. 9 Nisan 2009
  19. esra73

esra73 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    test yaptım hatta hergün yapıyorum desem yeridir ewet dışarı boşaldı ama sonra tekrar beraber olduk ara vermeden işte sıkıntıda burda başlıyo ya ondan korkum ve ilacı gec almış olamm bide saglıkcı olucam inan utanır oldum kendimden eşimde cok rahatız ve beraberde degiliz o başka yerde ben başka yerde inş olamz cok stresli günler geciriyoruz ya

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.