normal adet olupda sonradan hamile olduğunu öğrenen varmı acilll

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve yavrisko tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : yavrisko
  1. yavrisko

yavrisko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar adetim 4 gün geçikti test yaptım pozitif çıktı 1 saat sonra adet oldum adetten sonra takrar test yaptım negatif çıktı yanlız aradan gün geçtikçe kasık ağrılarım artıyor ayakda duramıyorum belim ağırıyor göbeğimin üstünde çizgi tansiyonum düşüyor baygınlık geçiriyorum hamile olduğumu hissediyorum bende değişiklik ler var başım çok ağırıyor arkadaşlar adetime 10 gün var geçerse kan tahlili yapacağım ama düşünmekden kendimi alamıyorum ne olur benzer bir durum yaşayan benimle bunu paylaşsın ...

2. 13 Nisan 2009
  3. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım daha öncede hamile olduğunu öğrenipte adet olanları duymuştum bekle bakalım sonrada bir kan testi yaptır Allah kalbine göre versin canım

4. 13 Nisan 2009
  5. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bnm arkadaşm 2 ay normal adet görmüş hiç bir belirtiside olmamış.. tek fark biraz miktarı azmış mesela 5 gün sürecekken 3 gün sürmüş gibi...korunmadığı içinde 2.adetinin bitinde test yapmış çıkmş dr a gittiğindede 2 bucuk aylık demiş dr.. cnm senn belirtilerinde var biran önce dr a git evde yapılan testlerle vakit kaybetme umarım vardır sağlıkla kalll

6. 13 Nisan 2009
  7. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    benim de akrabam var adet görmüş normal 2ci adetinin bitimin de miğde bulantısından duramamış sağlık ocağına gitmiş üşüttüm diye doktor gebelik testi yapalım demiş 2aylık hamile çıkmış olabilir

8. 14 Nisan 2009
  9. rima77

rima77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde gorumcem 3 ay boyunca normal adetini gormus sonra 3. adetinin bitiminde rahatsizlanmis ve doktora gitmis 3 aylik hamile oldugunu ogrenmis.

10. 14 Nisan 2009
  11. aljenn

aljenn Guest

üstüne görmeyi duymuştumda bu kadarını duymamıştım

12. 16 Nisan 2009
  13. bhcg

bhcg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim tanıdığım birisi de 5 çocuğunun 5inde de doğumuna kadar regli olmuş.

14. 30 Nisan 2009
  15. damla1

damla1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende yaşadım bu durumu eger gebelik düşünülüyorsa adetten sonrada test yapmak gerekiyor.

16. 30 Nisan 2009
  17. bozturk15

bozturk15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrb. bende bir yakın arkadaşımdan duydum görümcesi 6 ay boyunca normal adetini olmuş ama kilolu olduğu için anlayamamış hiçbir belirtiside yokmuş sonra bir karın ağrısı sandığı bir ağrıyla doktora gitmiş ve 6 aylık nur topu gibi bir oğlun olacak demiş büyük şaşkınlık içinde kalmışlar bende duyduğumdan hadi ordan ya demiştim ama gerçek ten demişti şaşılacak bir olay ama gerçek, hakknda hayırlısı canım allah büyüktür ve mucizesi boldur inş. birgün bizde mucizesini görür ve hayırlısıyla meleklerimizi kucağımıza alırız :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

dorti bunu beğendi.
  18. 27 Mayıs 2009
  19. blueangel42

blueangel42 Yeniden aynı heyecan aynı mutluluk Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar bende bu ay normal regli oldum ve hemen bittiği gün idrar testi yaptım sonuç negatif.ama bende değişimler var aşırı halsizlik,elim ayağım boşalıyor.dengesizlik ve iştahımda kapanma yemek yiyemiyorum resmen kilo kaybı yaşıyorum.ama göğüslerimde falan hiçbi değişim yok.bu arada geri çekilme yöntemini kullanıyoruz ve ben önümüzdeki aylar içinde hamilelik planlıyordum.bu durumda benim hamiş olma olasılığım varmı.fikri olan arkadaşlar paylaşsın lütfen