normal doğum yaptım wc sıkıntısı :(

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve lagrima tarafından 11 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2012
    Konu Sahibi : lagrima
  1. lagrima

lagrima Rabbime emanetsin Oğlum! Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    48
    merhaba arkadaşlar affınıza sıgınarak bir şey sormak istiyorum 47 gün önce normal dogum yaptım. o günden beri büyük tuvaletimi yaparken inanılmaz bir acı hissediyorum ve kanıyor kimi zamanda. wc gitmeye korkuyorum artık . ne olabilir? ne yapabilirim? çok canım yaıyorr :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: normal doğum yapıp benim gibi olan varmı? geçici bir süreçmi? gerçi 47 gün oldu geçmedi ama..
  2. 11 Mayıs 2012
  3. ilk_

ilk_ kara hillorık beren'im Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım öncelikle geçmiş olsun ben normal doğum yapmadım ama yapan bir arkadaşım bağsur olmuştu bu yüzden canı acıyor ve kanaması oluyordu bir doktora danış istersen. acı, yağlı ve salçalı şeyler yememeni önerebilirim bu sureçte.
  4. 11 Mayıs 2012
  5. 1Sen

1Sen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Allah şifa versin.Çok zor bir durum.. Büyük ihtimal basurunuz olmuş.

Hayırlı olsun bebeğiniz.
  6. 11 Mayıs 2012
  7. fburak

fburak 안녕하세요 친& Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Cok gecmis olsun. Bendede vardi ayni sorun... Analfissur yani catlak...bi genel cerraha gorunmen gerekiyor...Ben 5 sene once ameliyat oldum catlak olan yere dikis attilar 2 saat sonra evime geldim..... Cok sukur hic bir sikintinda yok 5 senedir.... Suan sanirim onun ignesinden ile bile tedavisi var...netten bir arastir...
  8. 11 Mayıs 2012
  9. kad_er

kad_er ASYA'm hoşgeldin kızım... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36

slm lagrima,bende 2 ay önce normal doğum yaptım,bende de hemoroid oluştu,fazla ıkınmaktan sanırım dışarı meme çıktı benim,şuanda kabız olduğum zaman çok canım yanıyor,sürekli kayısı kurusu yiyorum ,ve ilaçları var kullandığım bir rahatlatıcı fitil ve krem yazdırdım,onları kullanınca rahatlıyorum,meme yoksa sende çok önemli değil geçer,kabız olmamaya bak sen,
  10. 11 Mayıs 2012
  11. lagrima

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    48
    acı oldumu?muhtemelen bana da ameliyat der .ciddi nm yanıyor cünkü.. kabız gibiysem özellikle. ameliyatta canın yandımı?
    cnm meme varmı yokmu bilmiyorum bakıyorum aynayla görünürde bişiyok ama içerde falan varmı biliyorum. kabız değilim ama ishal gibi cıvık olmadıgından ölüyorum resmen. wc her gidip cıktıktan sonra saatlerce acıyor :KK43:
  12. 11 Mayıs 2012
  13. lagrima

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    48
    sanırım :KK43: sağol Allah isteyen herkese nasip etsin
    sağol acı baharatlı şeylerden uzak duruyorum zaten salca neden?salcasız yemekte yiyemem ki
  14. 11 Mayıs 2012
  15. fburak

fburak 안녕하세요 친& Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    hemoroidde meme oluyor...kanama vardi bende..cok aciyordu zonklama oluyordu... Zor degil ameliyati o cektinden daga az acisi... Ilk mesajimda dedigim gibi 2 saat sonra eve geldim.. bi sikintimda olmadi...eger Istanbul daysan benim gittigim Dr onerebilirim...Ben cok memnun kaldim... Egerki hemoroid derlerse ozaman ayakta tedavi ediyorlar 10 dakikalik bi islemle sklero terapi deniyor adina yani igne ile buzusturucu tedavi...
    Son düzenleme: 11 Mayıs 2012
  16. 12 Mayıs 2012
  17. lagrima

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    48
    ankaradayım ben cnm . elle falan mı muayene ediyorlar? birşey falan sokmyor değilmi teşhis koymak için. çok tırsıyrum bişiler sokcak yada elini sokcakdiye.
  18. 12 Mayıs 2012
  19. fburak

fburak 안녕하세요 친& Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Korkunun ecele faydasi yok..malesef bas parmagini sokuyorlar..sevimsiz bi durum ama baska careside yok...