Normal doğum sonrası banyo

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve kaqol tarafından 20 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : kaqol
  1. kaqol

kaqol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba, normal doğum yapmış annelere bir sorum olacak. doğum sonrasında ilk duşunuzu hastanedemi yaptınız yoksa evdemi? doğumdan sonra bir süre daha hastanede kalmamız gerekiyor, o yüzden doğumun ardından hemen banyo yapılmasına izin veriyorlarmı ya da temizlik nasıl sağlanıyor? yardımcı olursanız sevinirim doğumuma az kaldı çünkü :KK43:

2. 20 Ağustos 2010
  3. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlı doğumlar diliyorum öncelikle.. doğumdan çıkar çıkmaz banyo yaptırıyolar canım.. hastabakıcı yardım ediyo. ayakta oluyo tabi oturmuyosun. gerçekten çok rahatlamış hissediyo insan kendini. ben hala unutmam.. yeni doğmuş gibi hissetmiştim kendimi..
    ben makyaj çantamı da yanıma almıştım. duştan sonra üstümü giyip makyajımı saçımı yapmıştım.. kendini çok daha iyi hissedersin tavsiye ederim:)

4. 20 Ağustos 2010
  5. annesinin_melegi

annesinin_melegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben dogum yaptıgım gun degılde ertesı gun hastanede yaptım ayakta ılık duş cok rahatlattı vede sütüm gelmemişti duştan yonra geldi
    mevlam yardımcın olsun

6. 20 Ağustos 2010
  7. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    doğumdan 1 gün sonra hastanede yapmıştım,ardından süslenip makyajımı yapmıştım.bence normal doğumun en güzel yanı,hemen her işini kendin yapabilmen,süper bişey!!

8. 20 Ağustos 2010
  9. kaqol

kaqol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkürler arkadaşlar,sevindim böyle olmasına. hemen havlumu, şampuanımı ve makyaj malzemelerimi koyuyorum valizime :)

10. 21 Ağustos 2010
  11. KIZIMHANNE

KIZIMHANNE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben ertesi gün çıkmıştım hasteneden.eve gelir gelmez duşe girdim,sütüm için.doktorum her gün duş alınacak demişti.zaten süt,duşla birlikte geliyor.çok önemli.dikişlerin üstüne oturmadığın müddetçe herşey serbest.

12. 22 Ağustos 2010
  13. AquaBarbie

AquaBarbie change your my life!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben hastahaneden çıktıktan sonra evde aldım duşumu.
    ama cidden insan kedini yeniden doğmuş gibi hissediyor. allah kurtasın canım ,inşallah kolay bir doğum olur senin ki.

14. 23 Ağustos 2010
  15. kaqol

kaqol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amin canım, çok sağol.

16. 24 Ağustos 2010
  17. sinem__

sinem__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    doktor hemen yapabileceğimi söylemişti ama ben cesaret edemedim.birkaç gün bekledim kokuştum iyice ama sonrası inanılmazdı.bekleyip yapınca daha bir güzel oluyor herhalde:KK1: gerçekten çok güzel bir duyguydu...

18. 30 Eylül 2010
  19. biricik_20

biricik_20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım ben normal dogum yaptım ılk duşumu hastanede aldım eve cıktıktan sonra 3gunde bır duş aldım ılık suyla ve dıkıslerım 10gunde dokuldu bırde benımkı içli dışlı dıkıs atmıslardı kanamam fılan herseyım normaldı cok saglıklı dogum yaptım darısı bu 2.cinin basına:)