normal doğum sonrası cinsellik

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve cerkezkxixzxix tarafından 13 Kasım 2007 başlatılmıştır.

13 Kasım 2007
    Konu Sahibi : cerkezkxixzxix
  1. cerkezkxixzxix

cerkezkxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben normal doğum yaptım.dikişlerim dışarıdan bakınca kapandı.ama internette araştırdım.normal doğum sonrası ağrılar oluyormuş.sizde ağrılar yaşadınız mı.içeriden geçmişmidir dikişlerim.siz ne zaman başladınız:eek:

2. 13 Kasım 2007
  3. ekin naz

ekin naz hayat 61 kenara beni Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    vallahi canım 40 gün zaten hep ağrım oldu 40 çıktıktan sonra 15 gün daha bekledimm canımm

4. 14 Kasım 2007
  5. cerkezkxixzxix

cerkezkxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    yav kimsenin bu konuda bilgisi yok mu..............................................

6. 14 Kasım 2007
  7. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    benım hıç agrım olmadı allaha sukur dogum yapalı bır ay oluyo. lohusalıgım bıtelı yaklasık 1 hafta ılışkı sırasında acı çekmıyorum korkuyodum ya bısey olursa dıye ama çok sukur bı sorun olmadı sımdı yıne regl oldum acaba bu normalmı düzensızlık oluyomu bole regl de????

8. 14 Kasım 2007
  9. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende 40 gün beklemiştim hemde dinimizcede günah diye..kırkım çıktıktan sonra ilk bir iki ilişki sırasında ağrılarım olmuştu..tabii bunlarda biraz psikolojikti normal doğum yapan bi insanın rahmine fazla müdahele edildiği için yaşadığın o acı ilişki sırasında tekrarlanacak gibi geliyodu o yüzden ilk dönemler hep ağlamıştım..tabii zamanla düzene girdi..bunda nolcak bilmiyorum valla..