Normal doğum sonrası vajenden ses geliyor!!

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve ozlem28 tarafından 27 Eylül 2010 başlatılmıştır.

27 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ozlem28
  1. ozlem28

ozlem28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar 3 ay oldu doğum yapalı.problemli bi doğumdu.normal doğum yaptım fakat çok yırtığım vardı. iki kez dikiş atıldı dikişlerim tutmadı. sonra kendi kendine bi kısmı kaynamış. düzgün kaynamasada. şimdi ise bazen ordan ses geliyor. eğilip kalkarken özellikle.sizdede hiç böyle bir problem oldumu? doğumdan sonra vajen bazı kişilerde büyürmüş. acaba ondanmı? yoksa düzgün kaynamadığı içinmi?birde ilişki sonrası biraz kan geldi. bu normalmi?

2. 28 Eylül 2010
  3. toriii

toriii Bocegim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    Canim benim rahimin toparlamasi 40 gun icinde gerceklesir ama sesgeldigini hic duymamisdim iliski sonrasi kan gelmeside normal degil bence hemen iyi bir hekime git bu arad doktorunun bukadar sorumsuz davranmasina cok sasirdim bence doktorunuda degistir ama bunu sakin ihmal etme bana kalirsa vajinada olusan yirtilmalarinda sebebi olabilir kan gelmesi cok riskli hic vakit kaybetme olurmu ....
    Cok cok gecmis olsun ...

4. 28 Eylül 2010
  5. heroine

heroine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    163
    canım benımde normal ve sorunlu bır doğumum oldu..rahıme de dıkış atıldı..içte ve dışta dikişlerim var. 20 gun oldu...
    vajınadan ses gelmıyor ama orası şu anda genişlediği için ara sıra hava doluyor sanırım ve ondan bı ses gelebılır sana..ben hava dolduğunu anlıyorum ses değil ama bı hışırt cıkıyor evet..
    ama yınede başka bır hekıme gıt canım
    bende 40 ım cıksın başka bır doktora gıdeceğim

6. 11 Ekim 2010
  7. ecrinnaz3555

ecrinnaz3555 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    2009başında bende sezayanla doğumum oldu...neyse 2.aya yakın bendede vajinadan(kokusz gaz) gaz kaçırma gibi sesler geliyordu oturup kalkarken yürürken bile... hele birde babamlar vardı vajinamdan gazzz çıktı hemde ne çıkma ama bilinçszce çıktı (çok utanmıştım) dr. gittim ilk şaşırdı. sonra hava olabilir dedi ...
    fitil verdi ben vajinadan oduğu için kullanmadım sonra geçti... gaz çıkarması normol bişey ama popodan gelen gazı tutabiliyorsun vajinadan gelen gazı tutamıyorsun helede birileri varsa:) o daha kötüü eyvahki ne eyvahhh

8. 11 Ekim 2010
  9. jade_06

jade_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benimde geliyodu istem dışı Ama geçiyo 2 ay sonra felan aynen benımde dikişlerim tutmadı felan korkma yani

10. 11 Temmuz 2014
  11. cakyaz

cakyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    63
    bu yazinizn uzerindn cok zaman gecmis kk hala takip ediyorsnzdr umarm dogum dikislerm tutmadi demissnz bende dogum yapali 1.5 ay oluyor dikislerm tutmadi 2.kez dikildi o da tutmadi doktorm zamanla kapanir dedi ama ben korkuyrm yine zamanla kapaniyor mu gerckten sonrasinda bir sorun yasadinz mi benim kapandysa nekdr zmn aldi benim 1.5 ay oldu agrilarm dindi ama hala bir kapanma yok keside

12. 11 Temmuz 2014
  13. cakyaz

cakyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    63
    Mrhblar benimde dogum sonrasi dikislerm sizin gibi oldu tutmadi 2.kez dikildi sizin yaraniz tamamen kapandi mi nekdr zaman aldi sonrasnda özel durumlarla ilgli bir sorun yaratti mi? Benim dogumumun uzernden 1.5 ay gecti hala belirgn bir duzelme yok sadece agrilarm biraz hafifledi