normal doğum ve erkek doktor :(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ohcanimadeysin tarafından 20 Eylül 2010 başlatılmıştır.

20 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ohcanimadeysin
  1. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin ♥pamugum ve prensesim ♥ Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    bazılarınız şimdi bana kızabilirsiniz dr un kadını erkeğimi olur diye..ama ilk hamileliğimde 3 dr a gittim hepsi bayandı..
    ama şu doğum öncesi açılmanın ne kadar olduğuna bakmak için muayene ediyorlar ya o benim için felaketti resmen..doğurması bile daha kolaydı psikolojik olarak..ama oraya el sokup kurcalanması bende acaip fobi oluşturdu..o kadar ölçtlüler doğum öncesi ama sonuncusuna kadar rahatlayamamıştım..
    şimdiki dr erkek,ben bayan elini soktuğnda mahvoldum erkekte ne yaparım bilmiyorum..yine normal doğurmak istiyorum..daha hamileliğin çok başındayım ama bunun korkusu sardı valla..

anneme dedim anne ne yapacağım doğum sırasında.ben bayandan bile çok utandım diye..annemde uzun yıllar tedavi görmüştü kadın hastalıklarında..ohooo ben alışkınım nolcak kızım oda dr dedi..annem hep erkek dr lara gitmişti bide ondan rahat ama ben kasılıyorum..offf...nasıl rahatlatacağım kendimi bilmiyorumeyvahedigeldismile

2. 20 Eylül 2010
  3. ay_dolu

ay_dolu egenin kardeşini taşıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    bunda kızılacak bişi yok canım. kim ne derse desin utanıylıyor. açıkcası bende düşünmüyo değilim. benimde ikinci bebeğim olacak. insan başına ne geleceğini biliyoken düşünmeden edemiyo. allah sonumuzu hayretsin.

4. 20 Eylül 2010
  5. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende çok büyük bir hastanede normal doğum yaptım hemde birden fazla erkek doktor vardı başımda o an insan inan o doktorları düşünmüyor bir an evvel o sancıdan kurtulmak kurtulup bebğe kavuşmak istiyor sen daha yolun çok başındasın bunları şimdiden düşünüp strese girme bence.zaman ne gösteriri bilinmez ama neticede o an onu sadece seni kurtaracak bir insan gibi görüyorsun bayan erkek olmasını düşünemiyorsun...

6. 20 Eylül 2010
  7. mimix

mimix Kizim Rabbime Emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben rahim filmi cektirmistim 8 ay önce görsen narkozcu asistan doktor yardimcisi hepsi erkek orda bi ara tedirgin oldum ama napalim =) simdiki doktorum bayan ama erke doktorda doguma girebilir ben takmiyorum esim cok endiseli, erkek doktor varsa baska hastaneye yetistiririm seni diyo =)