normal doğum yapan anneler dikişleriniz ne durumda

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve Bulcuk tarafından 11 Ekim 2009 başlatılmıştır.

11 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Bulcuk
  1. Bulcuk

Bulcuk Minik prensim kollarımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlarr normal doğum diye tutturdum ve yaptım çok şükür ama bugun 11. günüm ben hala oturamıyorum dikişlerimden 5 dikişim var iplerde attı ama canım hala çok yanıyor bu yüzden bebeğimi emzirme problemi yaşıyorum mama veriyorum günde bi kaç defada ayakda emzirmeye çalışıyorum eşim oğlumu tutuyor ayakda bende göğsümü vermeye çalışıyorum hepimize eziyet anlıcağınız ve çok üzülüyorum
    sizler ne durumdasını ne zaman oturmaya başladınız nasıl emziriyosunuz

2. 11 Ekim 2009
  3. angell2009

angell2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Canım doğumda basurun falan çıktımı? Belki garip gelicek ama bende geçen sene doğum yaptığımda 5 gün hiiçç oturamadım ve ben dikişlerim ağrıyor sanıyordum ama basurum çıkmış ve o ağrı yapıyormuş nasıl farketmedin diceksin ama içerde çıktığı için farketmemişim. Tabi biraz biüyüyünce farkettim ilaç kullandım şükür geçti.

4. 11 Ekim 2009
  5. Bulcuk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    basur oluştu ama benim dikişlerim batıyoo kanama oldukça yanıyo dikişlerim :KK43:

6. 11 Ekim 2009
  7. dtnescafe

dtnescafe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    355
    Ödül Puanları:
    113
    canım bende ağustos ayında doğum yaptım..birebir aynılarını yaşadım...çok zorlandım ama ikihaftadan sonra düzelmeye başladı...sıksık batikonla pansuman yap o çok rahatlatıyo..

8. 11 Ekim 2009
  9. Bulcuk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    oyy ne zormuş yav normal doğum ben hemen ayaklancam sanıyodum
    batikon beni çok yakıyo dikişlerim döküldü aslında ama sanki oturunca açılcakmış gibi geliyo hep :KK43:

10. 11 Ekim 2009
  11. vahide1204

vahide1204 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    870
    Ödül Puanları:
    188
    geçmiş olsun öncelikle.allah analı babalı büyütsün inşallah.ben de geçen sene 15 gün falan oturamadım.oturamıyodum 2 büklüm yürüyodum.sanki sezaryanlı diye gırgır geçiyolardı.ama başka sorun yoksa biraz daha dişini sık bi daha bişeyin kalmaz inşallah biraz da psikolojik bi durum.sanki rahat hareket edersek dikişler atcak korkusundan olabilir.

12. 11 Ekim 2009
  13. haziran66

haziran66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ilk doğumumda çok problem olmuştu, aynen hemoroidle karışmıştı benim de şikayetlerim, mümkünse tuvaletten sonra ılık su ile yıka,ve iyice kurula, saç kurutma makinası işe yarıyor. soğuk su ve nem iyileşmeyi geciktiriyor. pedini sık değiştir kalın pamuk yüzeyli pedler daha iyi oluyor. bu sefer bana bir antibakteriyel sprey verdiler hastaneden her tuvaletten sonra kurulayıp onu sıkıyorumbir de günde 3 kez parol alıyorum çok şükür şimdilik iyi. çok geçmiş olsun

14. 12 Ekim 2009
  15. **garfield**

**garfield** Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Ben de zaten hemoroid var. Kanıyo hatta bazen. hamile kalsam Allah bilir ne olur..Of ya valla buraları okudukça iyice tırsıyorum doğum olayından. yok mu bunun kolay olanı?

16. 12 Ekim 2009
  17. nurefsann

nurefsann Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    yok canim malesef...ama merak etme bebegine kavusma arzusu girdi mi yuregine korku falan kalmiyor...

18. 12 Ekim 2009
  19. Revolucion

Revolucion artık iki aşkım var :P Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bulcuk çok üzüldüm canım yaaa :KK43: ama galiba psikolojik bir durum birazda bak ben sezeryandan çıkalı bu gün 3. gün iki gündürde evdeyim hem her işimi görüyom hemde nerdeyse hiç yatak yüzü görmedim.rahat ol ve direncini kaybetme.ve bir şeye sevin en azından oğluşunun ilk sesini duyabilmişsin. bana kısmet olmadı malesef :KK43:((