normal doğum yapan arkadaşlar kaç saat sancı çektiniz paylaşırmısınız lütfen

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve tatlxixm benim tarafından 4 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : tatlxixm benim
  1. tatlxixm benim

tatlxixm benim 23 kilo sonraaa Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kızlar bende 17 haftalık hamileyim ve de allah nasip ederse normal doğum istiyorum çok merak ediyorum ne kadar sancı çekiliyo (yani saate vuracak olsak)paylaşırmısınız lütfen

2. 4 Mayıs 2008
  3. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    11
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    canım saat 2 den dörde kadar hafif sancılar vardı
    hastaneye 5 te gittim bir bucuk saatte orda sancı oldu tabi o gercek sancıydı 6.20 de bebegim dogdu
    herkese göre degişir sanırım

4. 4 Mayıs 2008
  5. tatlxixm benim

tatlxixm benim 23 kilo sonraaa Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    sağol canım ya iyi fazla bi ağrı çekmemişsin yani bazıları çok korkutuyor 1 gün sancı çektim çok kötüydü sakın normal yapma diye ama ben korkmuyorum inş..allah nasip ederde normal doğum olur sağol canım ilgin için:içelim:

6. 4 Mayıs 2008
  7. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kişiye göre değişir canım. allah bir avazda kurtarsın, sağlıkla bebişini kucağına alırsın inşallah. benim toplamda 6-7 saat sürdü.........

8. 4 Mayıs 2008
  9. cidy

cidy Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben valla 15 saat sanci cektim hep belden geldi agri cok zordu allah herkeze kolay dogum nasip etsin ins.

10. 4 Mayıs 2008
  11. Kires

Kires Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    424
    Beğendikleri:
    944
    Ödül Puanları:
    63
    Benim annem beni 3 sancıda doğurduğunu söyler 5 dk. gibi zamanlamada doğmuşum...kişiye göre değişiyor...

12. 4 Mayıs 2008
  13. EU1

EU1 Guest

kizlar benim doktorumun soyledigi su,ilk anne olacaklar,ilk etapta 10 saat acilma sancisi muhakkak cekerlermis,ama 10 santim acilana kadar tabi oyle dayanilmaz sanci olmuyormus,ilk sancilar saatte bir geliyormus bayaga acilma olduktan sonra yarim saatte bir daha sonra 15 dkk,10 dkk da bir basliyormus,zaten bes dakikada bir sancilanmaya baslayinca bilinki dogum yapmaya hazirmisiz, yani 5 dkk lik sancidan sonra hastaneye gitmek daha mantikliymis,cunku evde daha rahat cekiliyormus sanci,hastanede sadece yatirip bekletiyolarmis,5 dkk da bir vurduktan sonra bekleyin bebis heran geleibilir,bebesin gelisine gore degisirmis,bende bi hamis olarak bakalim gorcez

14. 4 Mayıs 2008
  15. inciboncuk

inciboncuk Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saat 20 de başladı az az saat 24 de tam sancılar başladı sabah 8 e kadar 8 de doğdu oğlum

16. 4 Mayıs 2008
  17. merilcan

merilcan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim sancım çok hafifti sabah 8 gibi başladı gece 2 .15 te doğum yaptım son 1 saatte epidural takıldı hiçbirşey hissetmedim allah sanada hayırlı doğumlar nasip etsin

18. 4 Mayıs 2008
  19. enise16

enise16 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım benim ilk oğlum normaldı .Akşam 6 da başladı ben hastane köşelerınde uğraşmamak için sabah 5 e kadar evde cektım sancımı sonra hasytaneye gıttık oğlum 11 45 te dunyaya geldı ama bana sorarsan kımseyle mukayese etme kendını çünkı benden sora bır kadın doğum haneye gırdmışti gırdığıyl cıktığı bır oldu heme yaptı yanı kişiye göre değişir ama allah herkese normal doğum nasıp etsın çünki bebişinle ilk göz göze gelışın varya değdı dıyorsun butunn bunlara tabi bide yeni bebeğım var yarın tam 3 aylık oluyor kerata onu sezeryanla yaptım cok dırendım ama olmadı normal olsun dıye yıne cekmeye rağzıydım o kadar sancıyı ama sağlık sebebı ıle doktorum ızın vermedı cenem fazla düştü napım cocuklarım olunca böleyım ben arkadaşım herkesın doğum hıkayesı farklıdır senınkınıde yaşamadan bılemesın canım