Normal Doğum Yapan Süper Anneler!!

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve lilywater tarafından 22 Kasım 2008 başlatılmıştır.

22 Kasım 2008
    Konu Sahibi : lilywater
  1. lilywater

lilywater Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet süpersınız bence ,bu kendıne guvenlemi ilgili acaba oleyse hepınızı tebrik ediyorum.
    Gercekten harikasınız peki pişman olanınız var mı içinizde veya zor bir durumla karsılasanınız tavsıye edıyomusunuz bız daha dogumu bekleyen annelere ne dersınız kac kılo dogdu bebeklerınız simdiden teşekürler....

2. 22 Kasım 2008
  3. PirayeHira

PirayeHira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben normal doğumu kesinlikle tavsiye ediyorum tabi şartlar uygunsa ve sende istiyosan senin istemende çok önemli.ben başından beri normal istiyodum allah gönlüme göre verdi çok kolay bi normal doğum yaptım.bebeğimi ilk gören ben oldum o en güzel saf halini bu herşeye deyer cnm çekilen bütün sancılara, o an bütün acılar bitiyo bebeğinle birlikte sende yeniden doğuyosun ve meleğini karşında görüyosun hayatta bundan daha güzel bişey yoktur heralde pişmanlık aklıma hiççççççç gelmedi bidaha hamile kalırsam onuda kesinlikle normal doğum istiyorum.bu arada benim kızım 3700 gr 52 cm doğdu canım.sana ve tüm bekleyenlere kolay doğumlar diliyorum cnm.

4. 22 Kasım 2008
  5. elifdem

elifdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben de normal doğum yaptım. amaa bence normal ya da sezeryan bütün anneler süper. doğum olayı herkesin bildiği gibi son anda bile değişebilen bişey. önemli olan bebeğin ve annenin sağlığı. ona göre sezeyan veya normal hayırlı olan neyse onu dilemek lazım.
    neyse ben hep normal istedim ve zorlansam da biraz normal doğum yaptım pişman değilim, tavsiye ederim. acı cekmesine evet acı cekiyosun ama sonuçta doğadaki tüm canlılar gibi normal bir şekilde kavuşuyosun bebişine. bu cok güzel bir duygu.
    benim kızım 3,530 gr ve 52 cm doğdu.
    inşallah Allah senin de gönlüne göre verir.

6. 22 Kasım 2008
  7. EU3

EU3 Guest

eğer anne yada bebekte bir problem yoksa kesinlikle normal doğum derim, ilk gece bile hiç kimseye ihtiyaç duymadan bebeğimle ilgilenebildim:)) aslında doğumum çok kolayda olmadı ama o sürecin her anı yinede çok çok çok güzeldi, hiç bir şeye değişmem

tabiki doktorun önerisi, annenin isteği çok önemli

8. 22 Kasım 2008
  9. elifsevde

elifsevde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende kesinlikle normal diyorum tabi saglik acisindan mahsuru yoksa ben ücüncüyü ins normal doguracm insan hemen ayaga kalkiyor her isini kendin yapabiliyosun her anini canli canli yasiyosun bende sezeryandan cok korkuyorum tabi basdan kolay sancisiz dogum ama sonradan acisini cekiyosun birde bicak altina yatmakta kolay degil

10. 22 Kasım 2008
  11. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    sezeryan doğum yaptım ..bebeğimi yine ilk gören bendim ..benden 5 dakika sonra yanımdaydı ..hemen emzirdim..ilk gün ayağa kalktım ..ikinci gün zımba gibiydim..çok güzel baldan tatlı bir kız bebek dünyaya getirdim..uykusuz geceler geçiriyorum ...ilk dr muayenesinde alınan kanla bebeğim ağlarken bende gözyaşlarımı tutamadım..gazı olmasın diye sevdiğim herşeyden fedakarlık ediyorum..şimdi ben anne değilmiyim..yada eğer anne isem neden süper değilim..

ecemvarolberen bunu beğendi.
  12. 22 Kasım 2008
  13. balpetegim

balpetegim küçük prensin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bu başlık sezeryanla doğum yapan anneleri incitebilecek bir başlık olmuş...
    ben 14 saat sancı çektim,2,5 saat masada kaldım ama sonunda sezeryan oldum...bunun gibi pek çok sebeple ya da kendi isteğiyle sezeryan olan bir sürü kadın var...bizler süper anne olamıyor muyuz yani?

ecemvarolberen bunu beğendi.
  14. 23 Kasım 2008
  15. lilywater

lilywater Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aşk olsun guzelim tabiki butun annneler super normal dogum yapanların neler yasadıklarını merak ettıgım ıcın onlara seslendım hem benım naısıl yapaccagımda bellı deıl.bıraz korkoyorum zaman yaklastıkca Alllah analı babalı buyutsun darısı basıma ınşalllah

16. 23 Kasım 2008
  17. cy2006

cy2006 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76

Canım tickerında "annesinin minik kusu" yazıyor ya, sen değiştir onu ya.. sırnaşık şey

3700 doğmuş fıstıga, "minik kuş" mu denir yaa.. :nazar: :nazar: :nazar:

Maşallah denir! Annesinin "güneş"i denir, "ay"ı denir, tosunu bile denir yahu :roflol:

Ben senin kıza talibim anacım.. kaydirigubbakcemile

Gel beşik kerpelim a.s.

18. 23 Kasım 2008
  19. fater

fater Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende normal doğum yapanlardanım
    korka korka da olsa normal doğuma karar vermiştim ve iyi ki de öyle doğurmuşum
    ilk gece yanımda sadece eşim kaldı ve ben bebeğimin herşeyiyle ilgilenebildim
    epidural normal doğumu şiddetle tavsiye ederim
    tüm anneler dünyaya getirdiklerii mucizelerle süperlerrrrrrrr