Normal doğum yapan tecrübeli anneler lütfen bir bakın

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve xsxeremim tarafından 27 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : xsxeremim
  1. xsxeremim

xsxeremim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşlar 39 haftalık hamileyim ve kesinlikle normal doğum istiyorum..kaç gündür karnımda adet sancısı gibi ağrı var,ne artıyor ne azalıyor...belimde aynı şekilde ağrıyor...bu ağrıların ne sıklıkla ve ve ne şiddette olması lazım hastaneye gitmem için...illa ağrıların dayanılmaz duruma mı gelmesi lazım? ben küçük bir ilçede yaşıyorum ve ilde doğum yapıcam burda doğum için doktor yok çünkü....il 1.5 saat uzaklıkta bize....ne olur doğum sancısı yaşayanlar bir cümle dahi yazarsa açıklayabilirlerse çok sevineceğim...

2. 13 Şubat 2010
  3. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
  4. 2 Ocak 2011
  5. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin ♥pamugum ve prensesim ♥ Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    çoktan doğum yapmışsındır ama kimse 1 tek cümle bile yazmamışmı yani:KK53:

xsxeremim bunu beğendi.
  6. 2 Ocak 2011
  7. slvmsstr

slvmsstr pamuşum yumuşum oğluşum:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım doğum yaptın mı bilmiyorum ama bu kişiden kişiye göre değişebilir benim sancım gece 10 da başladı ertesi gün öğle 2 de yaptım doğumumu ve sancılarım 5 dk da bir girdi ama sonlara doğru şiddeti dayanılmaz derecede arttı ve sıklaştı bu bazen kısa sürer bazen uzun ama sen eğer artış ve sıklık hissedersen hemen git canım madem uzaktasın allah kurtarsın .........