Normal Dogum Yapanlar Yardımm

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve cicibebek tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

13 Aralık 2009
    Konu Sahibi : cicibebek
  1. cicibebek

cicibebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benim SAT a gore dogumum 17 Aralık gozukuyor bazı ultrasound sonuclarına gore 14 Aralık bazılarına gore 20 Aralık gozukuyor. dun geceden beri duzenli agrılarım oluyo hatta sabahtan beri 6-7 kez nerdeyse yarım saatte bir giriyo ve nefesimi kesecek kadar canım acıyo karnımın alt kısmında sagdan ve soldan baslayıp gobegimin alt kısmı yırtılıyor gibi acıyo ve karnım sık sık sertlesiyo. tabi sancının nasıl bisi oldugunu bilmedigiim icin dr. a gitsem mi gitmesem mi bilmiyorum.normalde de yarın nst icin cagırmıstı. dogum sancısı yasayıp nasıl bisi oldugunu bilen var mı dogum baslıyor mu acaba bu arada ne suyum geldi ne nisan yalnızca sık sık wc e gidiyorum fisfisfis

2. 13 Aralık 2009
  3. sekercik

sekercik oğlumun kardeşi gel gel:) Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    cnm ben normal doğum yaptım doğumun ben ce yaklaşmış benm iki gün boyunca bel ağrım olmuştu sonra kasılmaları ölçmüştüm beş dk da bir geliyordu doğumda iki gün önce.
    bi gün önce ise bel ağrım dinlenince bile geçmedi sonra nişan geldi ağrı kasıklara inmişti, suyum da gelince doğum başlamış oldu

4. 13 Aralık 2009
  5. berkesel

berkesel berkem seni çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm dogumun başlamış inş. hayırlısıyla bebegını saglıklı sorunsuz bır sekılde kucagına alırsın..

6. 14 Aralık 2009
  7. taha0203

taha0203 EVLİ-MUTLU-ÇOCUKLU:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayyy doğuruyorsun. çok heyecanladım valla.bizi merakta bırakma.haberdar et

8. 14 Aralık 2009
  9. cicibebek

cicibebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkdaslar dun gece saat 23:30 civarı normal dogumla kizimi dunyaya getirdim.:) darısı basınıza .. cook mutluyum.bugun evimizdeyiz.

10. 15 Aralık 2009
  11. Poseidon83

Poseidon83 sudagidan.blogspot.ae Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aaaa online dogum gibi oldu bu

bu belirtiler bende de oluyor ama acitmiyor siddetli digil yani, bebek vuruyordur diye düsünüyordum.

12. 15 Aralık 2009
  13. ABERK

ABERK Canım zuzum Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    Ayyyyy ne güzel Rabbim hayırlısı ile büyütmeyi nasip etsin hayırlı evlat olsun ınşaallah Lohusalıkta Allah kolaylık versin kulaklarını kapa seni sinir edici şeyleri duyma lohusalığın tadını çıkar kolay gelsin