normal doğum yapanlar??

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve genciza tarafından 20 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : genciza
  1. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ben 5 gün önce normal doğum yaptım.doğumum kolay oldu şükür ama hala oturamıyorum.bebeğimi bile düzgün emziremiyorum oturamamaktan.masaya oturupta yemek yiyemiyorum.normalmi bu durum daha çokmu erken.siz ne zaman eskisi gibi oturabildiniz.

2. 20 Temmuz 2008
  3. kuzuzuzubambino

kuzuzuzubambino Anne Şeni Çok Şeviyom.... Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Canım telaşlanma bunormal hele dikişin varsa gayet normal.
    Benim doğumum çok zor oldu normal doğum yaptım dikişlerimde bir hayli fazlaydı 20-25 gün oturup kalkarken canım çıkıyordu senin de dikişlerin varsa fazla zorlamamaya bak.
    Geçmiş olsun. Allah çocuğunuzu analı babalı büyütmek nasip etsin.

4. 20 Temmuz 2008
  5. bensibelim2

bensibelim2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.521
    Ödül Puanları:
    123
    canim, annemden normal oldugunu ögrendim.. biraz dikkat et otururken kalkarken, zamanla o da gecermis a.s.

6. 20 Temmuz 2008
  7. EU1

EU1 Guest

telaşa gerek yok.dikişli normal dogumsa gayet normal bir durum.
    Oturduğun takdir de dikişlerin açılma ihtimali var zaten bir 10 gün daha oturmamalısın yara kaynayıp dikişlerin atana kadar.

8. 20 Temmuz 2008
  9. mehtapelif

mehtapelif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar size bir tavsiye kimileri biliyordur ama olsun ..normal dogumdan sonra dikisiniz varsa ve rahat oturamiyorsaniz ,cocuklar icin deniz simitleri varya sisirmeye onlardan bi tane alip sisirin ve otururken onun ustune oturun ,cok rahat oturacaksiniz ..burda hastanelerdede oyle oturtuyorlar tavsiye ederim..deneyin

10. 21 Temmuz 2008
  11. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAH analı babalı sağlıklı hayırlı bir şekilde büyütmek nasip etsin.biraz dişini sık şu günlerde bebişin için ,gör bak zaman nasıl geçiyor yaralarında iyileşiyor ben ne çabuk geçti diyorum şimdi merak etme normal oturamaman duyduğuma nazaran sezaryanda bile ilk başlarda karnından dolayı oturamıyo insan geçmiş olsun

12. 21 Temmuz 2008
  13. aşkperisi

aşkperisi Guest

canım oturamaman normal ykaşk 15 gün sonra düzelirsinbenimde 2dogumum normaldi 15günde iyileştim bebişine ve sana uzun ömür dilerim

14. 21 Temmuz 2008
  15. melser

melser Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    benimde 15. günümde dikişlerim attı otururken biraz yan oturuyordum 5 gün sızlama olmustu dikişlerin attıktan sonra normal oturabilirsin

16. 24 Temmuz 2008
  17. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    canım ben 4- 5 gün sonra oturabildim popomun üzerine ama eskisi gibi değildi tabiki ama şuan 9 gün oldu doğum yapalı oturabiliyorum rahatça çok az acıyo dikişlerim inş seninde geçer yakın zamanda...

18. 24 Temmuz 2008
  19. EU1

EU1 Guest

canim benim d eçok dikişim oldu ama ben 4 cü gün oturdum valla tabi mesela yemek yerken bazi sikintilarim oldu aklima getirmedim dkişleirnin bakimini iyi yap he rtuvaletten sonr abaticon ile temizle çabuk kurur ve islak tutma merak etme az bir süre sonra kendini rahat hissedeceksin ben 4 cü oturmuştum mecburiyetten ama korkudan rahat edemediğim zamanalr oldu tabi ..... Allah bagişlasin yavrunu canim benim....