normal doğum yapıp da mesane problemi yaşayanlar

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve elmalxix turta tarafından 9 Aralık 2008 başlatılmıştır.

9 Aralık 2008
    Konu Sahibi : elmalxix turta
  1. elmalxix turta

elmalxix turta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar daha önce de yazdığım gibi zorlu bir normal doğum yaşamıştım... Doğumdan beri afedersiniz, çişimi sanki hep kaçıracakmışım gibi hissediyorum ve tuvalete zor yetişiyorum. Sanırım ıkınmaktan mesanemda sarkma olmuş :KK43:
    Şimdi yavaş yavaş kegel egzersizlerine başladım ama sanki hiçbi ilerleme göstermiyorum. Gülerken, ağır kaldırırken altına kaçıran kadınlardan olmaktan korkuyorum...
    Sizde durumlar nasıl, yoksa başına böyle bişey gelen sırf ben miyim?

2. 9 Aralık 2008
  3. PirayeHira

PirayeHira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bende öyle bi sorun olmadı ama büyük tuvaletimi yaparken üst kısımda sancı oluyo.sanırım seninkide benim gibi 3700 civarı doğmuştu iriydi biraz.daha yeni doğum yaptık düzelir diye tahmin ediyorum yavaş yavaş.

4. 10 Aralık 2008
  5. LAVXIXNYA4134

LAVXIXNYA4134 mutluluk=kızım ve kocişim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende normal doğum yaptım ama herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum çok şükür sadece büyük tuvalete pek çıkamıyordum onu da atlattım sayılır

6. 11 Aralık 2008
  7. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    canim bende yasamadim boyle bisi.sen kegel egzersizlerine devam et,hemen etki gostermez bazen,birakmadan devamli yap eminim cok yardimci olucaktir.