Normal doğum yapmıs annişler bi bakarmısınızzz?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ZYNB_KB tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

6 Mart 2010
    Konu Sahibi : ZYNB_KB
  1. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benm dogumuma daha cok var allahın izniyle daha 5 aylık hamileyim ama ben cok merak ediyorum hani suyun gelince dogum baslamıstır deniyo ya hep o su gelmesi olayı nasıl bisey böle ıslaklıkmı hissediyosun yoksa böyle bisürü bibardak kadar falan yane su gelmiş gibimi oluyo bi acıklarsanız cok sevincem :) simdiden cok tskr ederim :)

2. 6 Mart 2010
  3. baharkokusu

baharkokusu Guest

canım dua et sancın daha önce gelsin bence..benim suyum önce geldi..sancım da 1,5 saat sonra geldi...hastaneye giderken altına kaçırıyormuşsun gibi su boşaldı benden..bekledik sancı yokki açılsın rahmim..doktor sezeryana alalım dedi.bende hayır istemiyorum dedim.başka hastaneye gittik ordan..doktor kontrol ettikten sonra suni sancı verilsin dedi..suni sancıyla yarım saatte açıldı rahmim..ordan doğuma..ama korkma doğumdan canım.ebenin dediklerini yaptığında kolay oluyor doğum..bu arada hamilesin sen canım,bize de dua et.

4. 6 Mart 2010
  5. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    canımcım..benım once az kanamayla basladı..doguma yakın doktor suyu boşallırdı..
    ama suyun gelmesı öyle az az olan bırsey .1lt su altı ustu..korkacak kadar cok egıl..zaten zaman bunu sana çok hoş yasatacak..dogum duygusuda pahabıçılemez bır sey..allah hayırklısıyla almayı nasıp etsın kucagına canım..

6. 6 Mart 2010
  7. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm cok tskr ederim cvp yazdıgın ve aydınlattıgın için :) sancı olmadan rahim acılmıyomuymus ay bende cok cahilim hiç bisey bilmiyorum :) suni sancı nasıl bisey oluyo :) ilk cocugumuz olcak inş netten sürekli okuyorum arastıryorum ama yasamıs annelerden ögrenmek farklı tabi :) dualarımla hep yanınzdayım yerimseniben

8. 6 Mart 2010
  9. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanada cok tskr ederim cnm :) ay öyle kandamı geliyomus ilk defa duydum zormu oldu senin dogumun ondanmı kan geldi ? korkmuyorum allahın izniyle ve normal dogum istiyorum inş bi aksilik falan olmasda normal yaparım sizde bana dua edinnn :) amn inş allah o günleride göstersin :) allah sizin bebişlerinizide sizlere bagıslasın inşşş bir ömür cok mutlu olun inş:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

10. 7 Mart 2010
  11. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    yok ya oyle kanama dgl..
    leke gıbı..dogum baslangıcı oluyor işte oda..
    sonra hastahaneye gıttık..önce ılık duş aldırkı kayınvaldem.
    zorla kahvaltı.
    acele ettırmedı
    dok.da makınaya bagladı
    tamam sancılar duzenlı dedı.
    10 da yattım hastahaneye
    akşam 20:05 de dogdu..
    dogum sunı sancıyla oldu..kendı sancılarımı beklemedık..
    çunku bebişin kalp atıslarıda yavastı.
    dogum çok kolay degıl..dogum ıste..ama korkulcak kadar zor degıl..bazısınınkı çok daha kolay geçıyormus..bazısının çok zor..o kişiden kişiye degısıyor..

12. 8 Mart 2010
  13. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    walla cnm kolay olmadıgı kesin ama allah yardımcımız olsun ne diyelim baska :) evet bünye meselesiymiş inş kolay olur :Saruboceq:

14. 8 Mart 2010
  15. HEKATE_

HEKATE_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Zeynepciğim benim de önce çok hafif bir kanamam oldu.Yani leke gibi.Sonra sancılarım başladı.Gece 12:50 'de falan başladı ben sabaha doğru hastaneye gittim.Orada suyumu doktor patlattı.Suyum patladıktan yaklaşık 1/1:30 saat sonra doğum yaptım. Saat 9:15 'te oldu doğumum.Ben dokuz ay boyunca hep hareket halindeydim.Oyüzden daha kolay oldu.Ama yinede doğum gerçekten zor.Şuan 2.bebeğime hamileyim.Bakalım bunu da normal doğurmak istiyorum.Hayırlısı...:KK46:

16. 8 Mart 2010
  17. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sancılar baslayınca hemen gtmek gerekmezmi korkmadınmı bisey olur diye?suyunu patlatmak ne demek oluyo ay ben hiç bişey bilmiyorum yaaa:çok üzgünüm: banada diyolar görümcelerim hep hareket et spor yap dogumun rahat olur diye doktora sordum hafif yürüyüsler yap dedi ama ben dün basladım az az bacak hareketleri yapıyorum dogumun rahat olması için bi anne bebek kitabı var orda gösteriyo bikac hareket inş rahat olur bakalım bi aksilik cıkmazda normal yaparım inş cok dua edin lütben :çok üzgünüm: kolay degildir kesinlikle ama kolaylastırmakta bizim elimizdeymiş azcıkta olsun sende inş ikinci bebişinide normal dogum yaparsın ve cok rahat gecer inş :Saruboceq:

18. 8 Mart 2010
  19. hayrissh

hayrissh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim suyum falan gelmedi doğumdan önce nişan dedikleri kanama da olmadı herkeste farklı oluyor ben ağrılı kasılmalarla gece 2 de hastaneye gittim suni sancıyla sabah 5te sancım arttı 8:24 te oğlumu dünyaya getirdim. suyumuda doktor patlattı doğum zor tabiki ama harika bi olay herkese tavsiye ederim normal doğumu. çok zor doğum yaptım ama yine olsa yine yaparım ..