normal doğumu ağrısız deneyinn süperr

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve ecsudi tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

22 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ecsudi
  1. ecsudi

ecsudi ecrin sudemim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben 16kasımda doğum yaptım ama süper geçti epidural anesteziyle belden uyuşturuup normal doğuma girdim sakat kalırsın felç geçirirsin dediler doğumdan 20dak. sonra yürüyordum ağrı nedir hisstmedim doğumumu sindirerek yaşadım ve bu mutluluğu acısız gğlerek ecrin sudemimi kollarıma gülerek aldım doğumu eziyete dönüştürmeyin bayanlar:ecrin_bebek::teytey:

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 23 Ocak 2009
  3. Meltoo

Meltoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canım haklısında felç olmayı falan geçtim, bir de ıkınma hissedilmiyor diyorlar doğrumu?

4. 23 Ocak 2009
  5. asya344

asya344 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır canım ya işinin ehli insanlar yani konusunda uzman dr olduğu sürece felç olayı ıvır zıvır inanmayınn öyle bir şey olsa yapmazlar
    zaten içiniz rahat olsun bende
    bu yöntemi deniycem hatta ayakta doğumda diyorlar yeni bir yöntem daha çıkmış hakkımızda hayırlı sı olsunn..

6. 24 Ocak 2009
  7. ecsudi

ecsudi ecrin sudemim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben çok araştırdım ve bu konuda bir numaralı uzman ben ce bi konuşun dr.nezih berksoy ağrısız doğumdiye arayın internette ve doktor çok iyi hemen size randevu vericek ve hiçbir şey talep etmeden bilgilerini sizinle paylaşıcak doğumunuzu mutlu yaşayın ve korkmayın kendisi türkiye hastanesinde ama başka hastanelerede gelebiliyor

8. 24 Ocak 2009
  9. Green

Green Huzura Hasret! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun canım allah analı babalı büyütsün benim merak ettiğim sancı çekiyormusun yoksa sadece doğuma gireceğin zamanımı yapılıyor iğne çünkü ben sancılarımdan çok yakındım doğum yapmak bebeğin gelmesi hiç bişey değildi benim için ama saatlerce sancı çekmek insanın ömründen ömür alıyo .

10. 24 Ocak 2009
  11. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    gecmis olsun gözün aydin
    allahim saglikla sihatle büyütmeyi nasip eder insallah

12. 24 Ocak 2009
  13. asya344

asya344 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım epidural analijide 3 4 cm açıklık yeterli oluyor daha sonra belden yapılan iğneyle uyuşturuyorlar bebiğin doğana kadar sancıyı hissetmeden konforlu bir doğum yaşıyorsun araştırmalarıma göre..

14. 24 Ocak 2009
  15. aaa_ozcan

aaa_ozcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya kusura bakmayında cennet annelerin ayakları altında diye bi laf var sancı çekiceksin çatır çatır doguracaksınki gerçek anneligin tadına varıcaksın hemde her sancıda anne günahlarını döker unutmayın

16. 25 Ocak 2009
  17. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    106
    Bende ağrısız doğumu tavsiye ediyorum... Ikınma sancılarını hissediyorsun... Oda zaten doğum anında oluyor.. En güzeli dikişler atılırken hissetmemek bence...

18. 25 Ocak 2009
  19. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten dikişler çok canını yakıyor insanın ben kızımı kesimli dogum yaparak dünyaya getirdim rahim içine dikilen dikişleri dr begenmedi tekrar kesdi dikişleri kendi dikti ama ben o acıyla heralde 9 tane daha dogururdum hocam igne yapın diyorum çok igne yaptım uyuşmuyorsa ben ne yapayım dedi tam bir çin işkencesi o dikişler ama 2 dogumumu büyük ihtimalle epidurall anestezi ile yapıcam özel hastanede yada sezeryan olucam keyifli bir dogum istiyorum