normal doğuranlar yardım ?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve safkan tarafından 22 Mart 2010 başlatılmıştır.

22 Mart 2010
    Konu Sahibi : safkan
  1. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    :1hug:merhaba arkadaşlar
    anadolu yakasında oturan bostancı civarında ve normal doğum yapmış arkadaşlardan tavsiye ve öneri bekliyorum
    duyduğum kadarıyla bazı drlar sezeryanda ıyı ıken normal dogumda sorunlu olabılıyor bu nedenle normal doğum yapmış ve memnun kalmış toparlanma evresınıde kolay atlatmıs olan arkadaslardan hastane ve dr önerisi bekliyorum ben suan 5 aylık oldum ama hala sürekli gittiğim bi doktorum yok
    normal doğumda tecrübeli doktor tavsiyesi istiyorummm hastanede uygun oldun medıkla park yada medıpol gıbı mılyarlar ıstemesın dogumu ben yapşıcam hastaneye okadar parayı neden vereyımkı aslında zeynep kamıle gıtmek ıstıyorum ama orası okadar yogunkı ılgısızlık olur dıyede cekınıyorum özel hastane ama uygun bı hastane olsun istıyorum

2. 22 Mart 2010
  3. mrv2109

mrv2109 Mutluluk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de hamileyken maalesef sürekli bi doktorum olmadı :KK43:(( her ay farklı hastane ve doktorlara muayene oldum :KK43:(( Anadolu yakasında oturuyodum hamileyken dediğin gibi o taraftaki hastaneler çok pahalı geldiler ve zeynep kamili de senin gibi düşündüğüm için gitmedim... Avrupa yakasında da kimsenin tavsiye etmediği bi hastanede doğum yaptım. Ben biraz kaderciyim olacağı varsa en iyi hastenede de bi aksilik çıkar diye düşünüyorum. Çok şükür bende bebeğim de gayet sağlıklıyız olmadı bi problem. Herşeyden önce seninde içini ferah tutmanı söylüyorum. Nerde oturuyosun bilmiyorum ama eğer Ümraniye yakınlarında isen arkadaşım Atlas hastanesinde doğum yaptı gayette memnundu. Oranın fiyatı da uygun diğer hastenelere göre.. Hamilelik yaşanılması gereken olağanüstü bi duygu tadını çıkara çıkara yaşa kalan 4 ayını...

4. 22 Mart 2010
  5. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    üst bostancıda oturuyorum baba atlas uzak galıba
    delta hastanesı yakın dragos sıfa bıraz uzak central hastanesı cok yakın ama normal dogumda ıyımı bılmıyorum bayındır hastanesı yakın ama ora cok pahalı muayene bılee 200 tl sskda gecmıyor
    kararsızım ustelıkte normal dogumda ıyı ve tecrubelı bı dr bulaadım sanırım mecburan zeynep kamılın yolunu tutcam bu gıdışle

6. 22 Mart 2010
  7. mrv2109

mrv2109 Mutluluk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Central hastanesi de çok güzel bi hastene gerçi doğum olayını bilmiyorum ama ben doğumdan sonra kızımı oraya götürüyodum gayet memnundum eğer fiyatı kesenizi zorlamazsa ben zeynep kamildense central derim... Haa bu arada arabanız varsa haa z.kamil ha ümraniye atlas hastanesi hemen hemen aynı uzaklık olmuyo mu...

8. 22 Mart 2010
  9. hasret0587

hasret0587 BAL KIZIM we BAL OĞLUŞş:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    çamlıca medicana hasanesinde 25 gün önce normal doğumla kızımı dünyaya getirdim we çokl memnun kaldım 7 dr gezdikten sonra medicana sibel hanım son durağım oldu ilgide süperdi doğumumda süperdi suni sancıyla doğurdum bi ara canımın acısıyla sezareyne alın die inledim ama almadılar süper telkinlerde bulunarak başarılı bi şeklde normal doğurttular beni 10 kere hamile kalsam 10 kere medicanada doğururum...

10. 22 Mart 2010
  11. minikbeyazbulut

minikbeyazbulut Bir varmış, bir yokmuş.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim çok bir bilgim yok bu civardaki doktorlar hakkında ama aklıma Fatih Sultan Mehmet Hastanesi geldi.

12. 23 Mart 2010
  13. fatma034

fatma034 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben ilk doğumumu zeynep kamilde yaptım şimdi 3 aylık hamileyim yine oraya gitmeyi düşünüyorum tabiki çok yoğun bir hastane ama sırf doğum üzerine bir hastane olduğu için bana daha güvenilir geliyor bütün imkanlar mevcut tek eksi yanı kalabalık olması hemde sigortam varken neden ekstra para veriyimki

14. 23 Mart 2010
  15. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    hasret tesekurler camlıca medıkana bana bıraz uzak ama yınede muayene olmaya gıtmeye calıscam
    bebegın hayırlı ugurlu olsun
    ucret olarak ne kadara geldı bırde dıkısyerlerının agrısı hızlı sekılde gectımı

16. 23 Mart 2010
  17. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    mervecım arabamız yok dogum anında artık taksıyemı bınerız bılmıyorum off ne zor bısey Allah yardımcımız olsun
    en yakın hastane olmasını tercıh ederım central bıze cok yakın 1 km yok aramızda ama yakın dıyede tecrubelı olup olmadıgını bılmedıgım bıyere gıtmekte ıstemıyorum

18. 23 Mart 2010
  19. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Yokmu baska normal doguran bostancı cıvarında oturan ?