Normal doum hakknda.

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve incitanemm tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : incitanemm
  1. incitanemm

incitanemm oyunu sen bozuyosunnn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hamınlar bende 19 haftalık hamieyim size sorum olucak normal doğumda kesikten sonra dikiş atılmadan önce bir iğne uyuşturucu bişey vurmuyorlarmı canlımı dikiyorlar acısı çokmudur hissedermiyiz birde kesilirken acıyormu lütfen cevap yazın teşekkür ederima.s.

2. 14 Mayıs 2009
  3. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    valla bende merak ediyorum ablam normal doğum yaptı 6 ay önce aynı şeyi bende sorudum dikerken yada kesilirken acı hissediyormusun diye oda manyakmısın tabiki hayır uyuşturucu iğne vuruyolar sana hiçbişey hissetmiyosun sadece dikilirken gıdıklanıyo orası o kadar başka acı hissetmiyosun dedi ama doğuranlar daha iyi bilir ama mantıklı düşünürsen orası kesilirken dikilirken acı hissetsen dayanamazsın galiba zaten sancı çekiyosun sonunda oh be derken canının yanması saçma olur galiba valla benim ablamdan duyduklarım bunlar oda 2 normal doğum yaptı ilkinde acı çekseydi ikincisinde doğum yapmazdı galiba

4. 14 Mayıs 2009
  5. incitanemm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    başka cvp yazan yokmu lütfen bilgi verin ihtiyacım var

6. 14 Mayıs 2009
  7. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    canim inan bana can havliyle o sancinin arasinda kessigi hissetmezsin sanirim gerci benim kesik olmadi olucak diyede bisey yok bildigim kadariyla dikisede gelince evvt uyusturmak icin igne yapiliyo ama emin ol ki melegine kavusunca onun sevinciyle ne igneyi hissetmiyosun bile rabbim öyle sabir güc kuvvet veriyoki bi anneye sükürler olsun inan

allahim melegini saglikla sihale kucagina almayi nasip etsin insallah

8. 14 Mayıs 2009
  9. incitanemm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim inşallah kucağıma almayıda naip eder oğluşumu... inanki o dkiş ağrısından çok korkuyorum kimieri de uyuştuırucu vurmuyorlar canlı dikiyorlar diyor

10. 14 Mayıs 2009
  11. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    senağlama cok korkuyorum ben ya boyle kesilir dikilir derken bile gozlerim doluyo nasil dogurcam ben ya 25 gun kaldi hissetcemmi aciycakmi ruyalarima bile giriyo

12. 14 Mayıs 2009
  13. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    bence kessinlikle korkmayinnasil evlenirken ilk gece korkusu yasandiysa buda öle bisey eycan korku sevinc mutluluk bekleyis hepsini biarada yasiyosunuz inanin incitanem ben canli dikiside yasadim ama baska bi sebepten dolayi inan bana amacim asla korkutmak diil hersey olup bittikden acisi gcdikden sonra ne hatirliyosun nede tarif edebiliyosun rabbimin güzel isi sükürlerolsunki

14. 14 Mayıs 2009
  15. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    225
    Ödül Puanları:
    153
    Ben normal yaptım doğumumu..keserkende dikerkende bişey hissetmedim,iğne yaptılarmı bilmiorum...sadece dikilirken gıyır gıyır bi ses geliodu: )

16. 14 Mayıs 2009
  17. xoxzlem can

xoxzlem can Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben 6 ay önce normal doğum yaptım öncelikle korkma keserken zaten hissetmıyorsun dikmeden öncede 1 kaç yere iğne batırıp uyuşturuyorlar korkma canıma.s.:nazar::nazar:

18. 14 Mayıs 2009
  19. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım sakın korkma desemde korkarsın çünkü bende cok korktum.tam 3 ay önce normal dogum yaptım.inan hamileligim boyunca keserlermi dikerlermi acırmı falan filan ayy deliricek gibi olurdum nerdeyse
    ama kesmeden önce iğne vurdular hiççç hissetmedim ama dikerken o ipi hissettim ve az acı hissettim.ama dogum sancısının yanında hiççç kalıyor.hayırlı dogumlar