normal mi ??? :((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gayfeci tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

5 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gayfeci
  1. gayfeci

gayfeci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar, geçen hafta bi yakınımız 2 çocuklu 33 yaşında vefat etti :gitme:bu akşamda ölen kızın 2 abisi hanımları falan bi yerde toplandık başkalarıda var,. gırgır şamata geçti .daha sonra eşimle ewe dönerken ben dedimki daha on gün olmadı ne çabuk unutuldu dedim .sonra ölen bayanın eşinden açıldı konu eşim 2 çocuğu ewlenir kim bakacak onlara dedi.ben de bana bişi olsa evlenceksin yani dedim(benmde 2 çocuk var)gerçek bu dedi bana:1shok:bende üzüldüm ama ona göre öyle ölması gerekiyor:umursamaz:sizce normal mi yoksa bnm eşim mi anormal???????kafamçokkarıştı

2. 5 Nisan 2010
  3. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    evet canım normal bu :) ne var ki bunda? çocukların yaşamını sürdürmek için ebeveyn şart değil ama olsa iyi olur.

4. 5 Nisan 2010
  5. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım benm kocan yok evlenmem dese yalan söylerdi o yüzden adam dürüst davranmış
    malesef erkekler evleniyolar
    ama sende üzülmekte haklısın ne diyim allah uzun hayırlı ömürler versin sana

6. 5 Nisan 2010
  7. leavemealone

leavemealone her yerde karşıyaka Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    olabilir benim dedemin de ilk eşi vefat edince dedem tekrar evlenmiş :S

8. 5 Nisan 2010
  9. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    normal değil,bunu düşünmesi bile felaket,

bazı şeyler söylenmez,eşiniz bunu bilmiyor galiba,böyle şeyler zamanla olur ve duruma göre,kısmettir yani,olacaksada öyle bir düşüncesi varsada ''sen öldükten sonra ben evlencem'' denmez,

bir insanın yanlız ölmek istememesi,çocuklarına bakacak birinin olmasını istemesi normal ama bu şekilde dile getirmemeli

hem ille de cici anne mi gerek çocuklara,ne malum iyi bakacağı,bir bakıcı dadı falan tutulsa olmaz sanki.yanlış anlama lafım sana değil canım Allah gecinden versin

10. 5 Nisan 2010
  11. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bizimde cok yakın bir tanıdıgımız küçük bebeğiyle trafik kazasında öldü mafoldumben ve eşi 45 gun sonra baskasıyla evlendi herkes ayıpladı ama evde 2 kızı vardı küçük onlara kim bakacaktı mecburdum dedi bi anlamda haklı ama karısı bebeği bunların acısını hiçmi yaşamadı merak ederim

12. 5 Nisan 2010
  13. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    cnm erkekler bizim gibi güçlü dayanıkla hayata tutunma azimleri yok ayrıca adam eşini hiçmi sevmiyomuş hemen gır gır şamata olmuş yaa ne akdar duyarsız yani en azından 40 çıksaydı neyse her erkek evlenir cnm bende eşime diyorum bana bişi olsa hemen evlenirsin dimi rabbim sağlıklı uzun ömürler versin benim kaynam 40 yaşında dul kaldı 5te çocuğu var eşimin ablaları zaten babası ölmeden evlenmiş diğer 2 abiside öle evlenmiş ama büyük abisi annesiyle kalıyomuş eşimde 11 12 yaşındaymış ama kadın gidip evlenmemiş hayata tutunmuş bakkalı var burda küçük bir bakkal onla geçimini sağlamış ev yapmış emekli olmuş yani kadınlar çabalıyolar aman çocuklarıma üvey baba gelmesin çalışırım bakarım diyor ama erkek öle değil kadına ihtiyaçları oluyo ev çekip çeviren kadın bide çocuk varsa onlara bakacak bir kadına ihtiyaçları oluyo o yüzden rabbime dua ediyorum sağlıklı uzun ömür versin eşimede banada kızımın yanında olalım

14. 5 Nisan 2010
  15. bxixgsxixze

bxixgsxixze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    canım erkekler malesef böyle.kadın tekde kalsa bir şekilde kendine bakabiliyor.ama erkekler böyle değil malesef.
    bende arada eşime soruyorum evlenirmisin falan diye.off saçmalama diyor.ama eminimki evlenir.

16. 5 Nisan 2010
  17. brc05

brc05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    normal heralde ama insan duymak istemiyor..ben olsam parçalardım kocamı:eek:klava::dance:

18. 5 Nisan 2010
  19. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    zaman gösterir. sişmdi evlenirim der. o anı yaşayınca hiç belli olmaz.

ben eşime benden sonra mutlaka evlen beni daha çok anarsın diyorum:)) (gelen gideni aratır ya) o da asla evlenmem bir kere yaktım başımı ikinciye olmaz diyor. ama bu işler kısmet işi.

sen ölürsen bende evleniyim mi ? diye sorsaydınız....

babaannem hep der erkekler karısını mezarlıkta bırakınca daha bakınırmış etrafına.kimi alsam dermiş :) der.

dememesi iyi olurdu patavatsızlık etmiş.