Normal olabilir mi bu sorunum ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve kirmiziojeler tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : kirmiziojeler
  1. kirmiziojeler

kirmiziojeler Sahiler Düş, Düşler Sahi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar ;
    Ben 1 yıldır nişanlı , evlenmek için zamanını bekleyen ki ; gelmeyecek gibi gözüküyor :KK43:
    22 yaşında biriyim . Ev eşyası çeyiz derken kendimi o kadar çok kaptırmışım ki Şubatta evlenelim diye tutturdum nişanlıma ... Ama o zamanın olduğunu düşünüyor . buda beni çk üzüyor .Ben yuvam olsun her gece onunla uyuyayım istiyorum ama o isteksiz :) her erkek gibi diyor bazıları ama zannetmiyorum .
    Bende kendi kendime bir soru sordum acaba ben evlenmek değilde sadece bir evim mi olsun istiyorum ?
    Lütfen akıl verin çıkamıyorum işin içinden :KK43:

2. 20 Kasım 2009
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cevabını sen vermişsin aslında sen ev eşyaları almanın yeni bir hayata başlamanın heyecanı içerisindesin
    ama normal olanda bu zaten o yüsden sende bi problem yok
    insanlar nie nişanlanırlarki
    elbette evleniceksiniz ve şuan hazırlık aşamasındasınız
    nişanlın neyi bekliomuşki acaba

4. 20 Kasım 2009
  5. kirmiziojeler

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Zamanı varmış ... Ailevi sorunları varmış bide sütüne ortaca görümcem demez mi bari gelinliği almaya beraber gidelimde bu sefer doğru dürüst bişey giy diye nşanda çok çikrinmişim söylenicek şey mi bu şimdi ?

hevesim hep kursağımda kalıyor evlilikten bile vazgeçebilirim o kadar yani :KK43:

6. 20 Kasım 2009
  7. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    evlenme isteğin ,bir düzen isteğin çok olağan bir durum ...
    içinde heves var ,özlemlerin var sevdiğin adamla evli olabilme mutlulığu var ! ama acele etmenin yersiz olduğunu şuan da anlayamazsın !
    zamanı bekle ,sabırsız davranmak ,sana ,nişanlına ve belkide ilşkine etki edip ,olumsuza çevirebilir...
    seninle evlenmeyi düşünmeseydi zaten nişanlı olamazdınız...
    ama evlilik ,evlilik hazırlıkları günümüzde artık çoook ağır ve masraflı ,o muhtemelen bunun yükünü taşıyor ve sabırlı olmak zorunda hissediyor kendini...
    sende sabırlı ol,ama içindeki hevesi ertelemeden...
    nişanlı olmanın tadı ve farkı var ,onu yaşa ...yerimseniben

8. 20 Kasım 2009
  9. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Evlilik ha deyince olucak bir şey değil bence...
    Evlenmek istemek ve evlenmek çok güzel bir şeydir büyük ihtimalle sevdiğin insanla aynı evi aynı yatağı aynı eşyaları paylaşmak güne birlikte uyanıp birlike uyumak kadar güzel bir şey yoktur bence düşününce..
    Fakat evliliğinde zamanı vardır..
    Bi ilişki tam rayına oturmadan evlenmek bana göre yanlıştır.. Evliliğe kendini hazır hissetmek lazım ve sonra herkesden duyduğum laf evlilik çok sorumluluk isteyen bir şey ve herkes bunu taşıyamaz..
    Özellikle erkekler bu büyük sorumluluğun altından kalkamıcaklarını düşündükleri için biraz uzak dururlar evlilikten gözleri korkar çünkü bu zamana kadar herşey ayaklarına gelmiştir paşa gibi yaşamışlardır aldıkları sorumluluk tırnaklarının ucu kadardır.. Ama evlendiklerinde büyük bi sorumluluk onları beklemektedir.. Yani erteleme sebebi bunlar olabilir..

10. 20 Kasım 2009
  11. Lapinu

Lapinu HAYAT YASAMAYA DEGER Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ay bu erkekler adami oldurur birsenedir nisanlisinz zaten neyi bekliyomus?beyimiz? Sende bir sorun yok canim sorun karsi cinste

12. 20 Kasım 2009
  13. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bu sorunun cevabı sende canım. çeyiz işlerine çok dalıp çok heves edip hayallere kapılmış ve sabırsızlanıyor olabilirsin. nişanlına baskı yapma sen istedin diye evlendik der yarın öbürgün sıkışınca...

14. 20 Kasım 2009
  15. kirmiziojeler

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bide şöyle bişey var 7 yıldır beraberiz biz , askerliğini yapmadı ...
    Nisanda evlenelim diyorum tamam diyor onunda aklına yatıyor sonra görümcemler bir toplanıyorlar çocuk diyor ki zor evlenmemiz :) Bense bir yuva istiyorum ...

Düş* o konuda çok haklısın bişeylerin yerine oturması lazım ben korkuyorum kaynanam evde ne yiyorsun temizliğe geleyim diye arar bizimkini oda dayanamaz gider anasının yanına diye ama :KK43:

Bide işin feci kötü tarafı var ki sormayın nişanlım ailem istedi diye benle nişanlanmış :) yoksa ona göre zamanı varmış ablasına oda katılıyormuş nişanda çok çirkin olmuşum :) evlilikten kaçıyor aklınca az kaldı pes ederim bende :)

Lapinu sorun kesin onda ama ben çok yıpranıyorum :KK43::KK43::KK43: :eek:

er_ca bunu söylemekte geç kaldın çünkü ben kapırdım bile kendimi çeyiz meyiz ooff offf :KK43:

16. 20 Kasım 2009
  17. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    evlenicek sorumluluğu olmayan nişan olaylarına hiç girmicek o zaman

18. 20 Kasım 2009
  19. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    bu işin rengi değişik canım ...
    o zaman daha farklı düşünceler ve sorunlar var muhakkak !
    sen iyice gözden geçir,fazla da hayellere kapılma...
    kendi istediği için değil de senin ailenin istemesi ile nişan yapabilecek kadar aciz mi ,aklı neredeymiş...istemiyorsa zorla kız alınmaz ki...
    silah mı dayadılar, tehdit mi ettiler...!!
    kesinlikle çok iyi düşün ,ki ailesi ile ilgili sorunlarda var anlattığına göre...
    bunlara rağmen hevesin hala var ...
    en çok düşündüren de bu oldu beni...