Normal yoldan olmuyor..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Rahel tarafından 13 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Rahel
  1. Rahel

Rahel ŞÜKÜRLER OLSUN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Kızlar uzun uğraşlar sonucu bu ayda hüzün doldu..Normal yoldan olmayacağına karar verdim..Bende aşılama denemek istiyorum. Benim gibi düşünenler ve bu süreçten geçenler bilgi verirse sevinirim..a.s.

2. 13 Mayıs 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Canım ilaç kullandın mı?

4. 13 Mayıs 2008
  5. Rahel

Rahel ŞÜKÜRLER OLSUN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

6. 13 Mayıs 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Hayır yumurtlamana faydası olması açısından kullanılan hormon ilaçlarından bahsediyorum...

8. 13 Mayıs 2008
  9. Rahel

Rahel ŞÜKÜRLER OLSUN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    hoş geldin loveactually.. Canım rahim filmi temiz çıktı..Bizimki nedeni bilinemeyen interfilite..Neden olmadığı bilinemiyor..Ne güzel değil mi :))) Bende yarın doktora aşılama olayım diyeceğim..

10. 13 Mayıs 2008
  11. Rahel

Rahel ŞÜKÜRLER OLSUN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben burdayım sen merak etme :)) ben 10 aydır korunmuyorum. Daha öncede söylemiştim ya doktora gittik eşimle..İlk sayım nedense düşük çıkmıştı ama diğerleri normal çıktı.(sperm) bugünde doktor nedeni bilinmeyen dedi. Tabi normal yoldan ihtimali var hala ama..Ben beklememeye karar verdim. Sorduğun regl dönemim ise normal ben 25- 26 günde oluyorum..Dediğin gibi lekelenmelerim var ama şimdi benim aklıma karpuz kabuğu düşürme...

12. 13 Mayıs 2008
  13. Rahel

Rahel ŞÜKÜRLER OLSUN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Yok canım ilaç kullanmaya felan başlamadım henüz. Zaten bu benim düşüncem doktor ne diyecek bilmiyorum. Bugün nedeni bilinmeyen interfilite teşhisi kondu bende o nedenle aşılama olayım dedim...O ilaçlara ne zaman başlıyorsun?

14. 13 Mayıs 2008
  15. Rahel

Rahel ŞÜKÜRLER OLSUN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım konulan teşhis için erkenmi bende bilmiyorum.. Ama doktorda söyledi en az bir yıl korunmasız ilişki gerekiyor diye.. Yalnız yaş 30 olduğu için fazla beklemenın bir anlamı olmadığınıda savundu..Kendi doktorumla yarın görüşeceğim. Umut konusuna gelince.. Haklısın hepimiz umut ile bekliyoruz o anı ama ben sanmıyorum hamile olduğumu..Bildiğim kadarıyla lekelenmeler günün geçtikten sonra olursa hamilelik şüphesi oluyor..Erken regl olduğum kesin ama bir kaç aydır böyle ne yapalım artık kısmet..

16. 13 Mayıs 2008
  17. TeMMuz20

TeMMuz20 Guest

Rahelcim eşinin sayımı ne kadar düşük çıkmıştı. Değerlerin yükselmesi için bişeyler yaptınızmıydı? bizimde 22milyon/ml çıktı bakalım ay sonunda değişecekmi

18. 13 Mayıs 2008
  19. Rahel

Rahel ŞÜKÜRLER OLSUN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Temmuz cum eşimin ilk sayımı 2 milyondu..Zaten o sonucu alır almaz doktor direk tüp bebek dedi. Yalnız ikinci ve üçüncü değerleri 18 ile 22 arasında değişti. Böyle çıkıncada tüp bebeğe gerek kalmadı. Değerlerin yükselmesi için herhangi birşey yapmadık. İlk değer neden öyle çıktı onuda anlamış değiliz. Yalnız sizin sayınız gayet normal..Doktorun bize dediği gebelik oluşması için sağlıklı bir erkekte 20 milyon sperm olması gerekiyormuş. Siz tedavi aşamasındamısınız?