normalmi sezeryanmı ?hadi şubat anneleri nasıl doğum yapcaz yazın bakalım

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve SERNANAZ tarafından 18 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Kasım 2007
    Konu Sahibi : SERNANAZ
  1. SERNANAZ

SERNANAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :bbo:ya kızlar napacaz gün geçtikçe heyecanım artıyor.nasıl doğum yapsam diye.şişmanladığımı görenler diyor sen az ye doğuramazsın yoksa diye.bende sinirlendiğimi belli etmiyorum suda doğururm diyorum ama içim içimi de yiyio doğum hikayelerini anlatanlar sancı zor ama doğum başladımı kurtulayım diye sabrediyosun diyorlar.ama ben sezeryan istemiyorum normalde nasıl bilmiyorum ilk bebeğim bakalım napacaz.sizler ne düşünüyosunuz nasıl yapacaksınız doğumunuzu.bi cesaret normal yapacak gibiyim..:bbo:

2. 18 Kasım 2007
  3. duygudeniz

duygudeniz Guest

canım ben ağustosta doğum yaptım evet sancı çok zor özellikle suni sancı ben gece ikide gittim öğlen dört buçukta sezeryana aldılar evet biran önce o sancıdan kurtulmak istiyosun normal doğum daha sağlıklı ama sezeryandan çok memnun kaldım boşa çektim o kadar sancıyı ve bundan önce beş aylık doğum yapmıştım ikisinide yaşadım

4. 19 Kasım 2007
  5. HiLmİyE

HiLmİyE Guest

ben ilkinde sezeryanla olmuştu şimdi yine kısmetse sezeryanla olucak normal doğum çok iyi tabiki ama sezeryanla 8sene oldu doğum yaptım şimdikinde biraz korkmuyorum değil bile bile ameliyathaneye girmek ama başından geçenler anlatıyor 2.sezeryanla doğumlar daha kolaymış kişi hemen kalkıp iyileşebiliyormuş.İlkindede doğum sancısı çekmedim bundada çekmeden gün verip hemen sezeryanla olmak isterim...

6. 19 Kasım 2007
  7. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ben normal doğum istiyorum daha sağlıklıymış ama saatelrce sancı çekmektende korkmuyor değilim gerçi doktor ne diyecek bakalım normal isteyip sezeryan olmak zorunda kalan , sezeryan olacam diyip normal doğuran çok kişi var sanırım herşey oan belli olacak

8. 19 Kasım 2007
  9. xsxekercim

xsxekercim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :nazar:normal doğum hem anne hemde bebek için daha sağlıklı bi yöntem.onun için bende normal doğum düşünüyorum.yalnız geçenlerde youtube'da normal doğumun görüntüsünü izledim insan ister istemez korkuyor. sonraları keşke izlemeseydim diyede pişman oldum. ayrıca epidural anestezi güvenilir ellerde yapıldığı müddetçe doğumda büyük fırsat diye düşünüyorum.inşallah bi aksilik olmazsa epidural anesteziyle normal doğum istiyorum:KK46:

10. 20 Kasım 2007
  11. SERNANAZ

SERNANAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    amin kızlar valla normal en iyiy bebeğin kıymeti oluyor birde normal doğumda bebeğin ciğerlerindeki su boşalıyormuş.sezeryanda o yüzden bebeğin ağzından hortum atıyorlar.allahım sağlıklı bebişler ve doğumlar nasip etsin herkese

12. 20 Kasım 2007
  13. HiLmİyE

HiLmİyE Guest

ilkinde sezeryanla oldu kızım öyle bir şey benim bebeğime yapmamışlardı..

14. 20 Kasım 2007
  15. SERNANAZ

SERNANAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla nasıl olsa çıkacak bebiş karnımızdan öle yada böle.sağlıklı olsunda rabbim normal yoldan uygun görmüş bizde öle yapacaz napalım.annelerimizde bizi öle doğurmadımı?şimdiden üzülüyorum oğluşumun tekmelerini 3 ay sonra hissetmiycem ozaman ayaklarını ısıracam oda farklıdır aslında.allahım hayırlısını versin herkese...

16. 21 Kasım 2007
  17. HiLmİyE

HiLmİyE Guest

aminnnnnnnnnnnnnnnnnn cümlemiz için yine aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

18. 21 Kasım 2007
  19. burcuavcxix

burcuavcxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    valla kızlar nasıl olucak hiç bir fikrim yok.müthiş korkuyorum o sancılardan ama normal gibiside yok diyorlar.doktor bayramdan sonra çağırdı bakalım o zaman söyler umarım normalmi sezeryanmı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.