nova estetice lpg cihaz ? epilasyonda bu nedir kızlarrr

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve aysegul tarafından 18 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Mart 2009
    Konu Sahibi : aysegul
  1. aysegul

aysegul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar dün bir merkeze gittim epl. için. ço büyük biryer değil. yüz bölgem için. 6 seans ta biter dedi. makinanın ismini duymadım daha önce yaz da bi netten araştırayım dedim.
    nova estetice lpg cihaz yazdı. radyo frekanslı fln dedi. ya nette google aratıyorum selülütle alakalı makina çıkıyor. siz den yardım istiyorum varmı böle bi lazer aleti. bitme garantisi de veriyorlar. kafamçokkarıştı şaştım yanii

2. 18 Mart 2009
  3. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım yüz bölgesine benim gittigim yerde sukadar seansta biter demiyolar ince oldugu için ben dudak üstü yaptırıyorum öyle bir makine duymadım ben...bana alex le çalışıyolar incelirse başka bi maikine olmadı iğneliyle bitiririz diyorlar sen iyice araştır canım istersen kılların siyahmı kalınmı nasıl araştırda git canım sewgilera.s.

4. 18 Mart 2009
  5. mamamiya

mamamiya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhba arkadşlr bnde yeni başladım 1 sean yaptılar kullandıkları cihazsa nona ligh ıpl cihazı. bnde aratıyorum ve bnmde çıkmıyor nette cihaz..en son çıkan alexden bile daha üstün bi cihaz olduunu söylediler ve buda bitme garantili, hemen hemen yani.. acaba aynı cihazdanmı bahsediyoruz..merak ettim şimdi ayşegülcm..

6. 19 Mart 2009
  7. aysegul

aysegul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    ya bilmiyorum arkadaşım aynısımı değilmi? napsam bilmiyorum gitsemmi gitmesemmi ?diyom ki haftada bi kuaföre gitmektense oraya git. ama emin olamadım mak. olayı canımı sıktı neyse bakcez artık
    sen kaç tl yaptırıyorsun yüzü mamamiya?

8. 19 Mart 2009
  9. mamamiya

mamamiya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben yüzümü deyil koltukaltı yaptırıyorum şuan kampanya da olduu için 350 tl ödedim tamamına yani..cnm cihaz çok ta önmli diğil ya yetrki dedikleri gibi işe yarasın bitirsin şu kılıtüyü de gerisi hikaye ...

10. 23 Mart 2009
  11. aysegul

aysegul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    GıTTıM cuma aksamı.yaptırdım bu aletle lazer. gözlük takmadı. hiçbişi sürmedi. sadece lazerle yaktı. yanık kokusu fln oldu. sordum nette bulamıyorum nu makinayı bu nası bi makina diye. suanda yok türkiyede bilinmiyor ama 1 ay sonra arat bulursun dedi
    nası iş anlamadım ama umut kapısı gittim işte

12. 23 Mart 2009
  13. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    bende merak etdim dogrusu neden gozluk takilmadigini.. en azindan gozunuzu kapanmaniz hakkinda uyarmiyorlarmi ??

14. 24 Mart 2009
  15. mamamiya

mamamiya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sen yinede dikkatli ol iice bi araştır ,soruştr, bu merkezze gelen giden çokmu, yoksa gittiğinde tek sen mi oluyosun bunlara dikkat et bnce..şüpelerin artıyosa bnce başka biyer dene bana da öyle dediler en son çıman cihazmış nona lgt ıpl bnde bunu ilk kez orda duydum ama bnm gittiğim yerin biçok yerde ve ilde şubesi var bu bana güven veriyor biraz..

16. 25 Mart 2009
  17. aysegul

aysegul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    gözlerini kapa fln demedi de kapadım ben. kadın kendinede takmadı. yani bişi olsa kendine takar bana taktırmasa da. 1 haftada dökülür dedi ama dökülen de bişi olmadı bi kaç gün geçsin gitcem dökülmedi diycem

18. 15 Nisan 2009
  19. aysegul

aysegul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ocak 2011
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.