NST yaptıran var mı???

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve ines tarafından 15 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ines
  1. ines

ines Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    33. haftadayım 2 haftadır nst yaptırıyorum. Ama ağrılarım çıkıyor doktor magnezyum yazdı bu arada ben ağrıları hiç hissetmiyorum. sizce erken doğum olabilir mi benim gibi nst de ağrı çıkan oldu mu?

2. 15 Mayıs 2009
  3. duygukaan

duygukaan Guest

bende 35 haftalık hamıleyım doktor banada nstye gıreceksın dedı bu ayın 27 sınde gıdıcem ona gore sana yazarım cnm

4. 17 Mayıs 2009
  5. ines

ines Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sagol tatlııım...

6. 23 Mayıs 2009
  7. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    ben doğuralı tam 5 ay oldu benimd nts de ağrılarım olurdu hemde nee ağrıı hatta dolktor bu çı9kan ağrılar yüzüznden beni hastahanede yatırmıştıı ama gelgeleli,m tam 2 ay boyunca 3 günde 1 nts ye girdim her seferinde de çok şiddetli ağrılarım olurdu artık haa doğurdu haa doğuırucam derken tam 2 ay bebişi içerde tutmayı başardık çok çektim yani bir iğne kaldırmadım erken doğum olmasın diye yani kısaca her ağrıya aldanmamak lazımm bu rarada kasılmaları yani ağrıları azaltmak için bol su içmen gerek birde ılık duş alırsan oda iyi gelir çok fazlada yürümemeye gayret et 3-4 hafta dişini sık şekerim. . bu arada şimdi kızım 5 aylık oldu içerde uyuyorr cadıcık

8. 28 Mayıs 2009
  9. duygukaan

duygukaan Guest

cnm sana yazarım demiştim dün gırdım nstye ağrım falan hiçbişey cıkmadı be 2 hafta var doğumuma ınşallah erken doğumla ılgısı yoktur

10. 31 Mayıs 2009
  11. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    cnm ben 36.dan haftadan itibaren hep girdim ama hiç sancım çıkmadı,eğer erken doğum riskin olsaydı dr.un söylerdi cnm,birde daha erken aralıklarla nst ye girmeni istredi,takma kafana sakın,zamanında gelecektir bebişin

12. 31 Mayıs 2009
  13. ayseakgul

ayseakgul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim çok ağrılarım vardı dr a gittik ve nst ye girdim çok sancılarım varmış dr um prepar diye bi ilaç verdi şimdi onu kullanıyorum ama ağrıların tam olarak geçmedi.seni korkutmak istemem ama dr um bana erken doğum olabilir dedi.

14. 8 Haziran 2009
  15. mersel

mersel ikinci kez anne oluyorum Üye

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar, bende c.tesi günü doktora gittim. 29+3'düm. Doktor 2 hafta sonra gel Nst yapacağız dedi.
    Gittiğimde 31+3 olacağım. Normal bir hafta mı? Merak ettim. Yazılanlarda sanki 34-36 falan yazmışınız NST yapıldım diye. Acaba bişeyden mi şüphelendi? Ay aklıma takıldı şimdik:KK66:

16. 8 Haziran 2009
  17. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım merak etme 32den sonra doktorlar heran doğum olabilir diye baktıkları için çağırmaya başlıyorlar ama her doktor kendine göre farklı zamanlarda başlatıyor

18. 8 Haziran 2009
  19. mersel

mersel ikinci kez anne oluyorum Üye

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    108
    tşk ederim canım, içime su serptin. Erken doğumdan falan şüphelendi mi acaba diye düşündüm. Demek normal bu haftalar. Hayırlısı bakalım.