nternational hospital da doum yapan var m?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sevilseckin tarafından 20 Eylül 2009 başlatılmıştır.

20 Eylül 2009
    Konu Sahibi : sevilseckin
  1. sevilseckin

sevilseckin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    turkbayragiturkbayragiturkbayragiarkadaşlar merhaba,
    ben acıbadem sigortadan 3E sigorta yaptırıp international hospital de doğumumu yapmak istiyorum . tabiki bu sigorta ile doğum 1 yıl sonra olmalıymış ama benim merak ettiğim bu sigorta sadece doğum ve bebeği karşılıyor. ancak doktor ve tahlilleri karşılamıyor. bu hastanede de tahlil fiyatlarının çok fahiş olduğunu duydum. bilgisi olan varsa konu hakkında yardım istiyorum. teşekkürler

2. 28 Ekim 2010
  3. nddp

nddp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim de aynı şekilde planlarım bakalım artık...

4. 15 Şubat 2011
  5. midsi

midsi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar,
    bende acıbadem sigorta ile aynı şekilde doğum planlıyorum...sigortam 2 senedir devam ediyor ve suanda 8 aylık hamileyim...tüm kontrollerimi internationalda yaptırdım labarotuar hizmetlerinde ve muaynelerde sigortanızın kart indiriminden faydalanabiliyorsunuz bunun dışında doğum için hiçbir ücret ödemiyorsunuz...labaratuar ve muayne fiyatları indirimli konumu ile dışarıdaki standart bir özel hastaneden farklı değil ayrıca eğer doktorunuz bu hastanedeyse sigorta yaptırmanızı tavsiye ederim...ben senelerdir moşe bey'e gidiyorum gerçekten iyi bir doktor ...
    sevgilerimle...

6. 28 Mart 2011
  7. nddp

nddp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde böyle 9 haftalık hamileyim şimdi bende tedirgindim ne kadar fiyat çıkar acaba diye ama içimi rahatlattı mesajınız. Tabi bu hastanenin en büyük avantajı doğumu limitsiz karşılyor olması..

8. 4 Ağustos 2011
  9. nddp

nddp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim sigortam 3a eko lab ve görüntüleme ise% 20, ilk tedirgin olmuştum burada da paylaştığım gibi şuan bütün tahlillerimi orada yaptırıyorum dışarıdan daha ucuz çünkü sgk bile % 30 karşılıyor ayrıca fiyatlar sağlık bakanlığı düzeyine düşürldükten sonra % 20 ödüyorum bilginize .. dr um ilknur çitil çok memnunum...

10. 4 Ağustos 2011
  11. se_da

se_da Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba bende acıbadem sigortadan 2E grubunda 1 senedir sigortalıyım.Bebek düşündüğüm için gebelik öncesi kontrollere acıbadem bakırköyde devam ediyorum.Ve her gidişimde muayene ve tahlillerde acıbadem sigortamın indirimlerinden faydalanıyorum.Normal fiyatlarına göre indirimleri gayet güzel.Korkun olmasın.