Nuri Soysal

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve Desconocido tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : Desconocido
  1. Desconocido

Desconocido Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar yarın Dr. Nuri Soysal'la görüşmeye gdeceğim. Aranızda ona ameliyat olan var mı? Şimdiden teşekkürler!..

2. 29 Mayıs 2010
  3. Venus

Venus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    cevremde kendısıne ameliyat olmus olanlar var memnun gorunuyorlar ..bende kendısıyle gorusmeyı dusundum ama kısmet olmadı kısmet sadullah beye yaptırmakmış:)

Son düzenleme: 29 Mayıs 2010
  4. 29 Mayıs 2010
  5. Desconocido

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkür ederim venüs bilgi verdiğin için peki onlar memnun görünüyorlar dedin sana fkrini sorayım doğal görünüyor mu yaptığı burunlar? benim için en önemli kriter doğallık çünkü

6. 29 Mayıs 2010
  7. Venus

Venus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    rıca ederım:) hım dogallık konusunda pek dogal gorunmuyordu yanı ben ılk gordugumde estetik oldugunu anlamıstım ..ben nurı beye mailde atmıstım resım gondermesı ıcın fakat cvp gelmemıstı ama bırkac kısı uzerınden de cok saglıklı yorumlar yapılamaz bıraz daha arastırmak lazım.

8. 29 Mayıs 2010
  9. Desconocido

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benim için en önemli konu doğallık.. bana benim yaptığım çok doğal olur anlaşılmaz dedi iyiki söyledin bu işler gerçekten çok zormuş bazen daralıyorum zaten kararsız bir insanım hiçbir doktora güvenediğim için bir türlü karar da veremiyorum.. her neyse cevabın için tekrar teşekkür ederim.. bu arada doktorların maillere, sorulara cevap vermemesi, ilgisiz kalmaları çok kötü birşey..

10. 29 Mayıs 2010
  11. Venus

Venus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ama dedıgım gıbı bırkac ornege takılı kalmayalım belkı benım gordugum ıstek uzerıne boyle bı burun yapılmıstır sen ıstersen sana gayet dogal bır burun yapabılır.yaptıgı burunları gorduysen genel bı gorusun olur doktor hakkında.fazla sıkma canını ınan yaptırdıktan sonra bosuna bukadar kafaya takmısım dersın:).bircok doktara maıl attım sadece nurı bey ve serhat beyden cvp alamamıştım bırkac defa yollamama ragmen:) hakkında hayırlısı olur ıns..

12. 30 Mayıs 2010
  13. Desconocido

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Venüs mesajın geldi ama cevap veremiyorum forumda yeni olduğum için... Ben bana yolladığın mail adresinden de bilgi istiyim o zaman çok teşekkür ederim ilgin için..

14. 30 Mayıs 2010
  15. unfeeling

unfeeling Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Venüs Burnun çooookk güzel olmuş yandan genelde herkesin iyi oulyor zaten ama önden cok iyi cidden:) burnun eskiden onden baya sorunluymus cok başarılı bir ameliyat olmuş:nazar:

16. 30 Mayıs 2010
  17. Venus

Venus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    rica ederim cnm bı faydam dokunursa ne mutlu bana...inş en kısa zamanda dogru doktoru bulur ve yenı burnuna kavusursun:)

18. 30 Mayıs 2010
  19. Venus

Venus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    saol cnm darısı senin başına inşş :)